gebelik testi

arkadaşlar ben bugün gebelik testi yaptım 2 kez ikisindede silik çıktı ama belli sizce gebelik varmıdır çom umutlanmakta istemiyorum benim adetime 6 gün var ama yumurtlama dönemimde normal zamandan çok erken oluyor bilmiyorum yaa kafam çok karışık lütfen bana yardım edin :Saruboceq:

kesin hamillesin bence bende istiyorum tebrikler canım
:nazar:a.s.

arkadaşlar adetime 1 gün ver ama ben dayanamıyorum akşam test yapıcam sanırım çok istiyorum bebşimi inş. ahyırlısıyla rabbim her isteyene nasip etsin

arkadaşlar ben bugün gebelik testi yaptım 2 kez ikisindede silik çıktı ama belli sizce gebelik varmıdır çom umutlanmakta istemiyorum benim adetime 6 gün var ama yumurtlama dönemimde normal zamandan çok erken oluyor bilmiyorum yaa kafam çok karışık lütfen bana yardım edin :Saruboceq:

hamilesin canım hayırlı olsun bende bugün yaptım ama hiç bişey yok ama daha 10 günüm var mafoldumben

canim insallah hamilesin ama cok ümitlenme cünkü bende adetime 2 günn kala ikinci cizgiyi iki defa cok net gördüm ama maalesef hamile degildim. ama sende bendeki gibi olmaya bilir ins.hamilesindir.

canim insallah hamilesin ama cok ümitlenme cünkü bende adetime 2 günn kala ikinci cizgiyi iki defa cok net gördüm ama maalesef hamile degildim. ama sende bendeki gibi olmaya bilir ins.hamilesindir.

BebisKo merhaba birşey sormak istiyorum idrar testi ne kadar sürede doğru cevap verir

ya kızlar ben burda okumustum son gunlerde ovulasyon testı yapıpta ıkıncı cızgı cok sılık cıkanlar fln dıodnuzkı bazı durumlarda hamılelık olabılır bu.ben sımdı yaptım ıkıncı cızgı cıktı sılık ama.ama dun ıdrar testı yaptıydım bısı cıkmamıstı.bu ne sımdı.hala yumurtluyormuyumkı?

merhaba kızlar,
eylulde dıs gebelık tanısı konuldu ...bu ay ıse yumurtlama takıbı amacıyla kullanılan testlerle sanırım hamıleyım..
sat 27 kasım
22 aralıkta regl olmam gerekırken olmadım
ıdrar testınde cıft cızgıyı gordukten sonra dun yanı adetımın gecıktıgı 5.gun kanda baktırdım 271 cıktı..korkuyorum...acaba dusuk mu ben mı kuruntu yapıyorum...yarın tekrar yaptırıcam::::

senef nerdesın çatlatma biziii,, merak edıyoruz seniii !! hayırlı haberler ınşallah..!!

[SUB]lutfen cev[/SUB] lutfen cevap verin....

adetin gecıkmesının 5.gununde 271 7.gununde 1109 cıktı beta hcg ...normal mı anlamadım ben????????????

sevgılı tosti
kafayı yicem ben gercekten ... acayıp tedırgınım..degerler 2 gunde bır mı 2 ye katlar gunluk mu ..

ben iki günde bir ikiye katlıyor diye biliyorum. bu hızlı yükselme çoğul gebelik habercisi olabilir. :)

:))) çogul yada tek neyse elbet ogrenıcem bır gun:) haftaya persembe dr a gıdıcem umarım kese gorunur ...

canım bende hasta olmadan 4 gün önce 2 kere test yaptım.2sinde de silik çizgi vardı.günüm geçtikten 1 gün sonrada kan testi yaptırdım 3 haftalık hamile olduğumu söylediler.kesin hamilesindir:) kendine şimdiden hamileymişsin gibi davran :) günün geçtikten sonra kan testi yaptır sonucu netleştir

Aciiiil olarak bi sey sormak istyorum ya .. ben gebelik testi yaptirmak isyiyorum ama doktora belirtmek istemyrm ne testi yaptirirsam beta hcg degerini gorebilirim ?

Merhaba arkadaslar bir haftadir szleri takip ediyorum bnm gbi bise yasayan varmi die lutfen banada bi akil verin adetim bir hafta fln Gecmsti test yapmayi dusunurken adet oldum surekli pihtilasmis sekilde geldi rengi fln tuhafti bazn pembemsi bzn koyu kahverengi bazende acik renk kahverengi gelio on gun oldu hala tuhaf bi renk gelip kahverenki gibi bnde szin yorumlariniz uzerine test yaptm gecen sabah ikinci cixgi pembe cikti ertesi gun tekrar yaptim yine ayni bulantim basdonmem yok bebis istiyorz umutlanmakta kotu oluor ne yapmam laxm beklemelimum
2015-01-16 08.15.50.jpg
2015-01-16 08.15.50.jpg
2015-01-15 08.33.15.jpg

Merhaba arkadaslar bir haftadir szleri takip ediyorum bnm gbi bise yasayan varmi die lutfen banada bi akil verin adetim bir hafta fln Gecmsti test yapmayi dusunurken adet oldum surekli pihtilasmis sekilde geldi rengi fln tuhafti bazn pembemsi bzn koyu kahverengi bazende acik renk kahverengi gelio on gun oldu hala tuhaf bi renk gelip kahverenki gibi bnde szin yorumlariniz uzerine test yaptm gecen sabah ikinci cixgi pembe cikti ertesi gun tekrar yaptim yine ayni bulantim basdonmem yok bebis istiyorz umutlanmakta kotu oluor ne yapmam laxm beklemelimumEki Görüntüle 1377753 Eki Görüntüle 1377753 Eki Görüntüle 1377757
Gözün aydın görünüş hamilesin ama yerleşme kanamasi bu kadar sürmez diye biliyorum bi doktora git erkenden haktır Allah korusun kötü bir şey olmasın

Merhaba benim kan testi sonucum 29,3 cikti gebe miyim

Eklentiler

• IMG_20150712_174518.jpg
    IMG_20150712_174518.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 497
X