gebelik testi

senef

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2009
218
1
arkadaşlar ben bugün gebelik testi yaptım 2 kez ikisindede silik çıktı ama belli sizce gebelik varmıdır çom umutlanmakta istemiyorum benim adetime 6 gün var ama yumurtlama dönemimde normal zamandan çok erken oluyor bilmiyorum yaa kafam çok karışık lütfen bana yardım edin :Saruboceq:

öncelik sabah uyanır uyanmaz (yani ilk idrarla) test yapmak lazım %90 doğru çıkıyor .1. çizginin tam belli olup 2. çizginin az silik gibi olması durumunda hamile olduğunu belli ediyor

benimde ilk öyle olmuştu bi kaç kere denedim hep 2.çizgi silikti ertesi gün yine yaptım 2. çizgiyi net gördüm bence pozitif sonucun

canım bende hasta olmadan 4 gün önce 2 kere test yaptım.2sinde de silik çizgi vardı.günüm geçtikten 1 gün sonrada kan testi yaptırdım 3 haftalık hamile olduğumu söylediler.kesin hamilesindir:) kendine şimdiden hamileymişsin gibi davran :) günün geçtikten sonra kan testi yaptır sonucu netleştir

ben adet günmüde yaptım.silik çıktı ertesi gün kan verdim onda pozitif çıktı.silik olması bile gebelik olması demekmiş....

canım ben geciktiği gün test yapmıştım.silik çıktı.hemen kan testi yaptırdım.pozitifdi.eczanede %99 kesin sonuç verenlerden aldıysan büyük ihtimalle pozitif.hadi bakalım öyleyse hayırlı olsun:)

Canım sanırsam prediktörün markasına göre de değişiyor. Şöyle açıklayayım. Bir keresinde testin biriyle iki üç sefer denedim silik bir çizgi beliriyordu. Ümitlenmiştim fakat sonuç pozitif çıkmadı. Diğer sefere başka bir marka ile yaptım. Reglime daha 3-4 gün vardı. Silik çıktı. Bunun üzerine gittim kan testi yaptırdım. Evet sonuç pozitifti. En iyisi kan testi yaptırmak. Umarım hamilesindir cnm.a.s

Son düzenleme:
sağlun arkadaşlar cevaplarınız için inşallah hamileyimdir çok istiyorum çünküü hihoyyyt

canım bencede hamilesin hayırlısı olsun ben 4 gün geçince yapmıştım ilki kadar belirgin değildi ikinci çizgi ama pozitifti

kan tahlilini yaptırsana hemen kız allh senii ama kesinlikle hamilesin tebrik ederim aramıza hoşgeldin:)))

bence de hamilesin, bir an önce doktora git durumunu netleştir, hayırlısı olur inşallah, Allah gönlüne göre versin.

canım inşallah hamilesindir ama kan testi yaptırmak daha kesin ben o testi üç defa yaptım hepside negatif çıktı kan testinde ise hamile olduğumu öğrendim

cnm bencede hamilesin sonuçta hamile olmasan hiç çizgi çıkmazdı inşallah bebeşin gelmiştir ama bencede git en garantisi kan testi yaptır bizede hemen haber ver merak ediyoruz :)))

merhaba arkadaşlar,ben de bugün sabah test yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı , acaba hamilemiyimdir, yarın kan testi yaptıracam çok merak ediyorum,

merhaba arkadaşlar,ben de bugün sabah test yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı , acaba hamilemiyimdir, yarın kan testi yaptıracam çok merak ediyorum,

canım adet günün geçtimi.. bendede silik çıkmıştı adetten önce adet günümde tam 2 çizgi çıktı sonra kandada çıktı ve şuan 10 haftalık hamileyim..

allahım tüm isteyenlere versin..

silik çıkınca en iyisi kan testide yaptırıp kesinleştirmek

ARKADAŞLAR 1 HAFTALIK HAMİLEYİM ERKEN BELİRTİLERİMLE HEM İDRARDA HEMD KANDA BAKTIRDIM ÖPÜYORUM ALLAH HEPİNİZE NASİP ETSİN
:teytey::teytey:

X