hamilelikte cinsel ilişki

ikiminikprenses

İki minik prenses ve bir prens 👧🏻👧🏻🧒
Pro Üye
1 Mayıs 2007
6.930
3.264
kızlar slm.yaklaşık 4 haftalık hamileyim.doktoruma daha sormadım ama bu zamanlarda cinsel ilişki zararlımıdır.....acilen cevaplarınızı bekliyorum...

yooo olmaz ama, yatakta pilates yapmayinda...........:roflol:

ama bazi hamileliklerde sakincali olabiliyo,bi doktoruna sor bakem...........
hayirli evlat dunyaya getirmedi dilerim canim.........:Saruboceq:

kızlar slm.yaklaşık 4 haftalık hamileyim.doktoruma daha sormadım ama bu zamanlarda cinsel ilişki zararlımıdır.....acilen cevaplarınızı bekliyorum...

Merhabalar canımŞeniz
Oncelıkle tebrık edıyorum hayırlı tatlı hamıslık ve kolay bır dogum olur ınsallah..Bebısıne saglık sıhhat dılerım..
Sağlıklı bir gebelikte doğuma kadar olan sürede cinsel ilşkiyi engelliyecek her hangi bir neden yoktur arkadaiım.Normal bir gebelikte orgazm ile birlikte görülen rahim kasılmalarının hiçbir zararı ve tehlikesi yok Aksine bu kasılmalar normal doğum için rahim kasının hazırlanmasına yardım eder ve doğum için pelvis kaslarının yeteri derecede güçlü ve dayanıklı olmasını da sağlar.
İyi bir cinsel birliktelik çiftlerin bir birlerine daha yakınlaşmasını sağlayıp;gebenin duygusal, alıngan,kırılgan mizacı nedeni ile olası problemlerin çözümünde çiftlerin daha toleranslı olmasını sağlar ayrıca da anne ve babalığın ilk günlerdeki problemlerin çözümünüde kolaylaştırır..
Eger olagan dısı bır durum veya gebelıdıgıne mazallah bır sıkıntı yoksa veya olmazsa cınsel ılıskınıze deam etmenızde bır sakınca yok..
Cogul gebelıkler erken dogum veya dusuk tehdıtlerı vajınal kanama gıbı durumlar rısklıdır ve dıkkat edılmelı..

yooo olmaz ama, yatakta pilates yapmayinda...........:roflol:

ama bazi hamileliklerde sakincali olabiliyo,bi doktoruna sor bakem...........
hayirli evlat dunyaya getirmedi dilerim canim.........:Saruboceq:

KIZIM yıne mı sen bırak pesımı ya:roflol:
her yerde karsılasıyoruz ne tevafuk...Kader:nazar: kaydirigubbakcemile3

:a015:ben iki kez hamile kaldım biri düşükle sonuçlandı.ikisinde kanamam vardı.o yüzden keseyi görene kalp atışı duyuna kadar yasak demişti.
ama birini kaybettim.

arkadaslar ya bendede miyom var büyüme yapıyo hamilelikle birlikde doktor ilk 3 ay için ilişki yasak demişdi sonrada hep ailemle gittiğimden doktorun yanına hiç soramadım o da bişey demedi hiç şimdi 6. ayıma gircem ama hiç yapmadık daha sizce yapsak bişey olurmu ya?

arkadaslar ya bendede miyom var büyüme yapıyo hamilelikle birlikde doktor ilk 3 ay için ilişki yasak demişdi sonrada hep ailemle gittiğimden doktorun yanına hiç soramadım o da bişey demedi hiç şimdi 6. ayıma gircem ama hiç yapmadık daha sizce yapsak bişey olurmu ya?

Canım sen naaptın yaa?? Doktoru arayıp sorsaydın ya? Muayene olmadan "bir şey olmaz ya da olur" demek doğru olmaz ki, gene en iyisini doktorun bilir.. Ama yasağın üstünden 3 ay geçmiş..

Canım sen naaptın yaa?? Doktoru arayıp sorsaydın ya? Muayene olmadan "bir şey olmaz ya da olur" demek doğru olmaz ki, gene en iyisini doktorun bilir.. Ama yasağın üstünden 3 ay geçmiş..

yaww doktora koloni halinde girdigimiz için içeri soramıyorum oda sağolsun hiç bişey demiyo eşim sor çekinme desede genede soramam ya asla amman neyse şurda 4 ay kaldı ya dedim benim gibi miyomu olan biri çıkar şöyle oluyor diye açıklar diye ama ondan sordum:)):teytey:

canım ben doktoruma sordum, muayene için ne zaman geleyim diye aradığımda ne olur ne olmaz muayeneye kadar ilişkiye girme dedi 21 ocak ta gittiğimde tekrar soracağım bence ne olur ne olmaz girme birşey olursa kendini affetmezsin bu sefer. Sen ne zaman doktora gideceksin ? seninle aynıyız :)

melekcim benim sat 20 aralık.ben yarın tekrar kan testi yaptırcam degerlerin katlanması lazımmış.cuma günüde ultrasından bakılcak.artık ne zaman derse doktor....

bana ilk 3 ay yasak demişti doktorum sonra 3 ay geçince denedik kanamam oldu eşim korktu daha da ilişkiye girmiyoruz 5 ayımdayım ne olacak bilmiyorum tedirginim

semacım doktoruna sor bence benim ilk 4 ayım aşırı bulantı ve kanamayla geçti hep yattım şimdi 8.ayımdayım çok şükür ama 1 aydır erken doğum tehlikem var yine yatıyorum ilaçlar serumlar falan ne kadar zor olduğunu çok iyi biliyorum doktoruna herşeyi açıkca sor bence..

Benim hamileliğim normal seyrinde devam ettiği için doktorum serbest demişti.
İmkanınız varsa doktora sormaktan çekinmeyin, tıpta ayıp yoktur.

bende bugun doktorumla konuştum serbest dedi :))) herhangi bi problem yoksa son trimestere kadar serbest dedi...

benim iki hamileligimdede problem olmadigi icin doguma kadar serbestti.ama suan daha 3 aylik hamileyim ve ben cok isteksizim.Ilk hamileligimdede böyleydi ve 4.aydan sonraysa cinsellige acayip bir istek duydum.Sanirim hormonlarim tavan yapmisti.Insallah bundada öyle olur.Yoksa cinselligin c sini bile duymaya dayanamiyorum.

valla kızlar benim eşim kanı görmediği sürece problem yoktur diye peşimi bırakmıyor. ilişkiye girmeyenlerin eşi iyiymiş valla. hayırlısı herkes için.

:roflol::roflol:sırnaşık şeysırnaşık şey:dance:Şeniz
ayyy kızlar çok hoşsunuz vallahi ben 8.5 haftalık hamileyim eşimden zor kaçıyom bittiiiiii bitti valla diyo cinsel hayat denen bişi kalmadı diye kahrediyo ki biz bu arada 3-4 sefer falan götürdük işi adama yetmiyo ama napalım katlancaklar biz nası herşeye katlanıyosak ama dikkat edin sakıncalı hareketlerden uzak durun rahat ve relax olun onlarda bkadarına şükür desinler artık baba olmak kolay değil

X