7 haftalık hamile olan var mıııı

6+3 teyim. Keseyi gördük, bebek de hayal meyal göründü tam 6+0iken. cumartesi günü ravdevum var.kalp atışını da duyarız inşallah...

benim vajinal ultrasonla kese 4. Haftada göründü 5+2 de kalbi duyuldu. Ben de 7 haftalık hamileyim şimdi.
ben 7 haftalık gebeyım 5+4 iken keseyi görduk 7+4 te doktora gıtcem ıns kalp atısını duyar ve kendısını görürüz pekı keseyı arkadaslar kesenızın capı ne kadarlıktı

benim hcg 564 idi.sanırım 4. haftaya tekabül ediyor.vajinal ultrason ile kese göründü çok şükür.
ben anlamıyorum karından ultrasonla kese görünmedi deyip gönderen doktorları.neden tüm doktorlar vajinal ultrasonla bakmıyorlar ki acep.vardır bir bildikleri.
her neyse 1 hafta sonra tekrar çağırdı.inşaallah kalp atışları duyulur ama henüz erken sanırım :/

Arkadaslar 7 haftalik hamileyim ama bugun idrarimdan kan geldi boyle bi durum yasamis olan var mi ne yapmak gerekiyor?????

Merhaba kese gözükmesi kişiden kişiye değişiyor mesela ben 5haftalık hamileyim ama 4 haftasında keseyi gördüm 6 haftaya kadar da kese gözükmeye biliyor

X