7 haftalık hamile olan var mıııı

ezocum benimkide bugün 6 hafta 1 günlük ama ultrasonda bakmadı bile yaa çok moralim bozuldu en azından keseyi görseydim.seninkini gördünmü doktorun ne dedi.bana haftaya pazartesi görüşelim dedi haberdar edersen sevinirim canım yaaa...

Kızlar merhaba bende sata göre 6 haftalık hamileyim... Dün kesemiz göründü ... eme dr 4 haftalık dedi... Geç yuurtlamışsın dedi... ama kesemizi gördük. 15gün sonra tekrar gidicez.... bakalım hayırlısı.....Allah kucağımıza almayı nasip etsin.... Ogünleri görebilelim....

selam bende 7+3 haftalık hamileyim. geçen hafta keseleri ve kalp atışlarını gördük.

selam bende 7+2 günlük hamileyim kese ve kalp atışını bugün gördük allah hayırla kucağımıza almayıda nasip eder inşlh

selam kızlar bende 7+1 günlük hamişim 6+6 günlükken kalpatışı duyuldu sizin dakikada kaç atıyordu doktorum bana biraz yavaş atıyo dedi.

selam arkadaşlar benimde 7+2 bizim 6 haftada kalp atışlarını duyduk çok şükür 150 defa atıyor dedi sanrm dr um.aman ne güzel bi duygu sorucaklarımı unutmuşum dr a heyacandan.Rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inş.hepimizin.

Bende 7 haftalık hamileyim, herkese sağlıklı bebişler nasip etsin rabbim.

bende 7+1 haftalık hamileyım allahım herkezın kucagına saglıkla almayı nasıp etsın.6+3 ken kalbını duyduk.

6+3 üm bende keseyi gördük bugün kalp sesini duymak için muayene olucam hayırlısı bakalım umarım duyarız...

6+1 de dün keseyi gördük ama çok bulanıktı doktor gazdan bulanık dedi. kalp atışı için 10 gün sonra gel dedi herkes çok erken duymuş kalp atışını bizi neden bu kadar bekletiyo bu doktor mafoldumben

Merhaba Kızlar bende 7+3 hamişim.
ayalara göre paylaşımda Mart 2010 anneleri var hepinizi oraya bekleriz :)

ben 6 hafta 4 günlikken gittim kese görüldü kalp atışı yok du 11 ekime randavü verdi kalp atışı için bakalım 9 günüm var hayırlısı ile

X