Saç Rengi ve Saç Boyama nereden bulastım bu siyah saça

havvazan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2009
14
1
35
off ya 1 senedir saclarım siyah artık sarısın olmak istiyorum bu konudan muzdarip arkadasları bu konuyo davet ediyorum

sakın kendin açmaya çalışma saç rengini..önce bi kauförde hallet sonrasında kendin boyarsın zaten..
çünkü hazır açıcılar çok da sağlıklı olmuyor..
benim saçım koyu kahve tonlarındaydı ve ben saçımı golden karamele boyattım..orealle önce açıldı,sonra 2 kez boyandı..düşün ki kahveden karamele geçiş için bile bi sürü işleme gerek duyuldu..
ama şimdi palette nin karameliyle dip boyamı hallediyorum..
sen de bir profesyonelin eliyle siyah saçlarından kurtulabilirsin canım..CADIARZU

biopeline katılıyorum.. siyah sacımı iki kez acmıs ve sarı yapmış ve saclarını mahvetmiş biri olarak.. kızlar ben bişey merak ediyorum kuaförde sadece sac actırabilirmiyiz yani boyatmadan sacı sadece acmasını isteyebilirmiyim.. evde kendimiz boyamak için

Profesyonel bir çok kuafore danıstım ama saçımın yanacagını söylediler herhalde saç tonumu zamanla yavas yavas acmam gerekiyor

bir ara saçım mavi siyahtı. her kuaföre gittiğimde 1 ton 1 ton açtırıp uçlardan kestirerek sarıya ulaştım.. hemen olmaz. zaman gerek....

en zor renklerdn biri siyah diğeri kızıl ben ikisinide denedim en lanet renkler ya açması ve başka renqe çevirmesi çok zor oluyo qerçekten eğer siyahı kapatıp başka renqe çevirmek istiosan işini ii bilen bi kuaföre qitmelisin aksi taktirde saçların yana bilir...

evet,kuaförler boya yapmadan sadece açma işlemini uyguluyo....
tabi sıradan bi yere gitme,sonra kül olmuş bi saçla çıkabilirsin..
bazı kuaförlerde oreal değilde böyle şampuan şeklinde daha az zarar veren bi ürün var,onunla açıyo...

benimde saçım siyah ve uzamasını bekliyorum simdi.kuaförüm açmanın saçıma çok zarar vereceni söyledi:KK43:

KESİNLİKLE RENGİNİ AÇTIRMA SAÇININ! Güzelim saçlarından olursun benden söylemesi. Kestirerek bu işi çözebilirsin ancak,

sakın açtırma.ben iki yıl önce mavi siyah olan saçımın uçlarına kırmızı yaptırmak uçlarını açtırdım.sonra saçlarım yandı uçları turuncu oldu korkunçtu.mecburen tekrar siyah yaptım ama artık açtırmadım çünkü saçlarım taramama bile fırsat vermeden elimde kalıyodu.bende saçımın uzamasını bekledim alaca bulaca çok rezildi durumu saçlarımın.siyahlar uçlara gelince kestirdim ve şimdi kestane yaptım.sakın benim yaptığım hataya düşme çok pişman olursun yazık olur saçına.toparlanması çok uzun sürüyo.bende hala siyah var az da olsa uçlarda ama vahim durumda.

siyah çok zor bir renk!
Ben de o hataya düştüm kendi rengim sarı ama tutturdum siyah diye..
Üstelik mavi siyah a boyadım falan 2 sene önce
Ama yaklaşık 4-5 ay önce sarıya döndüm..
nasıl döndün dersen belime gelen saçlarım yandı şu anda sarı ama omuzuma bile gelmior
Kestirmek zorunda kaldım
Benim tavsiyem yavaşça açtır. zaman alacak ama bekle derim
oreal mahvedior saçı

saçımı kahveye boyamıştım enteresan bi şekilde saçlarım kömür gibi oldu,tabi ben hemen kuaföre gittim,istedigim renk bakır kızılı idi,rengini oryalle açmamız lazım dediler,bende daha önce hiç yaptırtmamıştım,tamm dedim,oryali sürdüler saçlarım açılmaya başladı,ama saçlarımın dibinde inanılmaz bi acı vardı,normal heralde dedim,ilk defa yaptırıyorumya,neyse renk süper oldu tabi tam istediğim gibiydi,sonra saçlarımın rengi açılmaya başladı,sarıya dogru dönmeye başladı,iğrenç bi renk oldu,tabi bu hiç önemli diil,saçlarımın ucu kırıldı,kırıklarını aldırıyorum,15 gün sonra tekrar kırılıyo,meğerse saçlarım mahvolmuş,ellediğimde süpürge gibiydi,kısacık kestirmem lazımdı,ben kısa saçı hiç sevmem,sürekli uçlaırını aldırmayı tercih ettim,aylarca aylarca,şimdiki durumumu söliyim,olayın üzerinden 4 sene geçti,ve benim saçlarımın ucunda hala 5 cm lik fln yıpranmış kkısım duruyo,umarım benim yaptıgım hatayı yapmazsın,ha bide şunuda ekliyim,bu kuaför öle dandik bu kuaförde diildi,baya lüks bi yerdi,ama işte para hırsı böle bişey :KK43:((

benm de saclarım belimee kadar omzuma kadar kahve omzumdan asagısı siyah:KK43: sacımı kestremem 3 yılda uzattım..rengarenk te kötu gözukuo..boya surmek ıstemıyorum 2 yıldır surmedım ..kuaföre gtsem uclarını acın desem hepsine işlem yapar..bır de orielin ne müspet bşi oldugunu biliyorum..siyah acılmaz mı ya??doğal imkanlarla yanı??ewde kendım yapabilcegim sekilde?

Profesyonel bir çok kuafore danıstım ama saçımın yanacagını söylediler herhalde saç tonumu zamanla yavas yavas acmam gerekiyor

sakın kendım ton ton acııım dme maffolur ben sac knusunda coktecrubelı bı arkdas olaraktan lanet olsun ıkı kere bulastı o sıyah saca kurtulmam cok zor oldu aylarca 3 4 renkle dolstgm gunler oldu sakın arkadaslar evde denemeyın zor bı ıslemı acma rofle bırden farklı renge dondurmek gıbı sakın sakın kuafore gıdın gerısını snra sız halledın

benm de saclarım belimee kadar omzuma kadar kahve omzumdan asagısı siyah:KK43: sacımı kestremem 3 yılda uzattım..rengarenk te kötu gözukuo..boya surmek ıstemıyorum 2 yıldır surmedım ..kuaföre gtsem uclarını acın desem hepsine işlem yapar..bır de orielin ne müspet bşi oldugunu biliyorum..siyah acılmaz mı ya??doğal imkanlarla yanı??ewde kendım yapabilcegim sekilde?

malesef cnm ama aslında kuaforune sorsan sadece o bolumu acsa snucta tonuna baka baka acsın hemen hemen aynı tonu yakaladgnda yıkasın vala ark sın dedıgı gıbı sac rengnı sıldrme yontemı varsa bulsun banada solesın kendı sacıma donmek ıstıorumda

selam kızlar benimde saçlarım açık kumral kendi rengi bende iki yıl önce saçlarımı mavi siyaha boyadım sonradan kendi rengime çok rahatlıkla döndüm ama hiçbir işlem yapmadım kendi kendine aktı 6-7 ayda :teytey: şuanda da saçlarım çok sağlıklı kuaförde diyo... size tavsiyem eğer siyah boyadıysanız kendi kendine akmasını bekleyin diplerden rahatsız olmazsanız tabi yerimseniben

Koyu siyah saçı çok severim Ama gerçekten de sıkılıp açmak isteyince binpişman ediyor insanı Yaşadığım için biliyorum Saçlarım 1.0 siyahtı 1 sene kullandım, sonra kızıla boyamak istedim İstemez olaydım Evde boyadığım kızıl renk, saçımın diplerini kızıl yaptı, uçlarına hiçbir etki yapmadı Yani kızıl siyah dolaşmak zorunda kaldım 1 gün sonra tekrar boyadık, sonuç değişmedi Kuaföre gittim ve saçımı ancak o şekilde kurtarabildim Orielle siyah rengi söktürdüler Nalet bir renk şu siyah renk Tabii bana pahalıya patladı Tüm kızıla çevirme çabalarım 150 liraya mal oldu Neyse çok şükür yavaş yavaş kızıl renk oturdu Ama siyaha boyamak isteyenler iki kere düşünsünler derim Peruk alıp takmak daha iyidir

ben de siyah saçtan sıkılanlardanım.heves edip mavi-siyah yaptım yaklaşık 2-3 ay önce,şimdi de içime sinmiyo..indola ve goldwell marka 2 değişik boya silici buldum nette araştırırken,saçı hiç yıpratmadan akıtıyormuş güya..denemeyi düşünüyorum,kesin sonuç alırsam haberdar ederim..

X