google arama

Huli81

Ve yine hüsran ve aci...
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2007
4.712
5
42
arkadaslar bir soum olacak, her ne zaman google den bir kelime aratsam
en üst tarafta su kadar sonuc bilgsayarinizda saklanir diye bir link cikyior bunu gizleyebiliyorum veya acip neler oldugunu bakabiliyorum, ve genelde bu kk da yazdiklarim cikiyor, bunu nasil silebilirim? Yani ben googleden birsey arattigimda öyle bir linki görmek istemiyorum, bilgisi olan varmi?

Googel'dan arama yaptıktan sonra ''geçmiş aramaları sil''vardır oradan silebilirsin..
eğer Explorer son sürümü yükü ise arama yaparkan listelenir bütün kelimler hemen silme çarpı işareti varısr en sağda ordanda silebilirsin..
Bunların hiç birini yapamadın varsayarsak Explorer geçmişinin hepsini silersende pc ye kayıtlı olan internet geçmişlerinin hepsi silinecektir yerimseniben

sagol canim da ben firefox mozilla kullaniyorum, google tool var yukarda ordan siliyorum da bazen ama her seferinde mi silmem gerek anlamadim ki

sagol canim da ben firefox mozilla kullaniyorum, google tool var yukarda ordan siliyorum da bazen ama her seferinde mi silmem gerek anlamadim ki

Evet canım bende Mozilla kullanıyorum ve her defasında Geçmiş seçeneğinden tüm geçmişteki sayfalarımı siliyorum..Haftada bir bunu yapıyorum çünkü fazlaca nette takıldığım için baya bilgissayarımı yoruyor,en azından azıcıkta olsa rahatlıyor yazık bilgisayarımsositososito

haklisin ama mesela denetim masasinda ayarlar var, gecmisi temizle sakli tut diye ayarlar yapilabiliyor ordan bile yaptim ayarlari yinede oluyor her defasinda silmekmi gerek yani.... offff

içerikten siliyosun araç seceneklere giriyosun ve siliyosun hatırlatmalar çıkmıyo..........

araclar....secenekler....icerikte öyle birsey göremedim ki ben

Araçlar > seçenekler > gizlilik > formlarda ve arama çubuğunda girdiklerimi anımsa seçeneğinin başındaki tik işaretini kaldır :)

arkadaslar bir soum olacak, her ne zaman google den bir kelime aratsam
en üst tarafta su kadar sonuc bilgsayarinizda saklanir diye bir link cikyior bunu gizleyebiliyorum veya acip neler oldugunu bakabiliyorum, ve genelde bu kk da yazdiklarim cikiyor, bunu nasil silebilirim? Yani ben googleden birsey arattigimda öyle bir linki görmek istemiyorum, bilgisi olan varmi?

valla yazdıklarını bi kere daha okudum. normalde böyle bi link çıkmıyo bende. google tool kullanmıyorum, onunla ilgili bişey olabilir, onu kaldırsan kurtulabilirsin bence..veya sorunu tam anlatmak için ekran görüntüsü çekip yollasan?

valla yazdıklarını bi kere daha okudum. normalde böyle bi link çıkmıyo bende. google tool kullanmıyorum, onunla ilgili bişey olabilir, onu kaldırsan kurtulabilirsin bence..veya sorunu tam anlatmak için ekran görüntüsü çekip yollasan?

ok canim google toolu bir kaldirayim bakayim hala cikiyormu ozaman yoksa resim eklerim tsk ederimkaydirigubbakcemile5

evet canim oldu ya google desktop vardi bende ekranin yan tarafina degisik efektler yapiliyordu onu kaldirdim ve bu sorunda kalkti :-))))))

X