Kürtajdan sonra ne zaman adet gördünüz?

filizim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2007
4.706
17
40
Arkadaşlar ben aralık 22 de kürtaj olmak durumunda kaldım ve hala adet olmadım ara ara sancılarım oluyor ama çok kötü adet olacakmışım gibi ama tık yok çok sıkıntı veriyor bana.Sizler kürtajdan ne kadar sonra adet gördünüz?Nolur yazın......:çok üzgünüm:

olduktan sonra kanaman kaç gün sürdü
genelde 1-1.5 ay sonra olunuyo diye biliyorum

4-5 gün bi kanamam oldu o da çok az canım...

o zaman 1 hafta sonraya kadar 22 sinde olursun canım
dr. ne dedi

canım slm öncelikle gecmıs olsun bende aralık 12 kurtaj oldum ocak 2 tekrar adet oldum vede panikledim erken oldum diye okuduklarım 1 ayı gecmesı gerekiyomuş adet için dr. aradım normal dedi hayırlısı olsun can bye...

Benim adet kanım içerde birikmiş rahim yapışmış ondan olamamışım rahmimi açtılar bakalım ne olacak.....

Merhaba canım geçmiş olsun.bende 28 Kasımda kürtaj oldum 28 aralıkta kahverengi lekenme oldu sordum olabilir dediler şimdi de aynı yine lekenlenme 24 ocakta başladı hala devam ediyor. Çarşamba dr gidecem bakalım ne diyecek.

Benim adet kanım içerde birikmiş rahim yapışmış ondan olamamışım rahmimi açtılar bakalım ne olacak.....[/B

Geçmiş olsun arkadaşım kürtaj mı olduktan sonra geldi bu başına nasıl rahimini açtılar hiç duymadım böyle birşey yazarmısın lütfen benimde aynımı acaba adet değilde aynı tarihte lekelenme gibi oldum. Ayy merak ettim şimdi ya.

Ya rahim erken kapanmış yapışmış onun için adet kanı içerde birikmiş.Orayı ince bir kanülle açtı işte bilmiyorum..Cumartesi gidicem yine bakalım inşl herşey normaldir..

çok geçmiş olsun kürtajdan dolayımı yapşıklık olmuş.ben 34 gün sonra adet görmüştüm.

evet canım kürtajdan önce zaten böyle bir sorunum yooktu..

Kürtaj oldum üç gün sonra yeniden kanamam başlamıştı nasıl korktum.. neyseki internet var.. araştırdım kanama olması normalmiş..
adet kanamam beni daha çok korkutmuştu.. kürtajdan elli gün sonra yeniden adet oldum.. korkmaya gerek yok yani.
Ah bu adet kanamaları.. kadınların hem dostu.. hem düşmanı ne onlarla olabiliyoruz ne onlarsız:44:

X