Anadolu yakasında hastane ve doğum ücretleri

karen81

seyirci
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2009
2.698
137
arkadaşlar,

anadolu yakasında doğum yapmak için ideal hastane ve normal-epidural-sezaryen doğum ücretleri ssk lı bir hasta için nedir? Bilgisi olan varsa tavsiyelerinzi bekliyorum ..

arkadaşlar,

anadolu yakasında doğum yapmak için ideal hastane ve normal-epidural-sezaryen doğum ücretleri ssk lı bir hasta için nedir? Bilgisi olan varsa tavsiyelerinzi bekliyorum ..

Medical Park Göztepe başlığına girip bu hastanenin ücretlerini 86. sayfada bulabilirsin.

Sema için 2,500 gibi duymuştum sezaryeni zaten ssk geçmiyor demişlerdi

medipol normal doğum 900 sezeryen 1500 bize liste çıkardılar ama ekstra şeyler hariç dediler ekstradan kasıtları ne bilmiyorum birde bunlar emekli sandıgı için cnm

cnm unıversıte hastaensını tercıh edebılırsın dogum ıcın ssklılara ucretsız telefonla bır ara goruş gereklı bılgılerı verıyorlar telefonda eger ozel profesor muayenesi istemezsen ve doguma profesor gırsın demezsen ucretsız

Profosor gırınce ne kadar oluyor acaba? Anadolu yakasında hangı unıversıte hastanesını tavsıye edersınız ?

özel umut hastanesinde normal 325 epidural normalden artı 100 lira fazla alıyorlar sezaryan mecburi ise 700 istege baglı ise 800 küsürmüş

ay fiyatlar bizim verecegımız rakamlar karsısında ne kadar dusuk kalıyor ama degılmı? Ama o hastane Bagcılarda degılmı?

dsc04446a.jpg

bana medipolde yaptım
sema ovalı
doğum ve 2 gece yatış
ben normal diye girdim
bebek kaka yapınca sezeryan oldu..
o zaman ssk ödüyobelli kısım..
ama ez azından yunus emredehastanesi i gibi ebeyle muatap olmuyosun
etrafında doktor dolaşıyo
doğumda semaya para vermediğim için
bi hediye götürdüm..
doğum sonrası bebek testlerini de hediye etmişlerdi

bende medipolde sezeryan olcam doktora ne hediye aldınız doktor ücreti de ztn içinde olmuyormu ama genede bi hediye düşünüyorum bende ama kararsızım?

Anadolu yakası için bana sorarsan en donanımlı doğum hastanesi Zeynep Kamil derim, hem doktorların deneyimi hem de hastane/laboratuar ekipmanı olarak çok olumlu bence

X