Saç Şekillendiriciler Saç spreyi önerileriniz?

Schwarzkopf taft kullan ama çeşitli güçte olanları var 1 numarasını kullanırsan saçların sertleşmez, hem de dayanıklı olur.

gliss express bakım sıvı saç kremi.saçı hem yumuşacık yapıyor.hem de çok güzel şekil veriyor.tavsiye ederim.

canlarım heralde yanlıs anlasıldım:1no2: ben sekıl veren sprey dememıstıma.s sacı yumusacık yapan parlaklık veren bı sprey demek ıstedıma.s hanı mavı su gıbı bı sprey warmı bıldıgınız:uhm:

gliss in parlaklık veren spreyi var arkadaşım kullanıyordu parlaklık veriyor evet ama yumusatırmı bilmiyorum

Benim kullandığım mavi suyun bir çesidi var
Bana nişanlım getiriyor devamlı kendisi kozmetik işinde
Kullandığım zaman saçlarımda dolaşma karışma olmadan kolayca taranıyor + misler gibi kokuyor + parlıyorum :)

Cnm ben Down Unders Fruit Kicks Marka saç spreyi kullanıyorum.Nar ve greyfurt özleri var içerisinde.Kırmızı bir şişesi var.Aynı zamanda koruyor saçı dış etkenlerden ve volume kazandırıyor.kaskatı olmuyor saçlarım asla.Ben krepe yaparken ve saçlarımı şekillendirdikten sonra kullanıyorum çok natural bir tutuşu var tavsiye ederim.Parfümerilerde özellikle Watsons mağazalarında rahatlıkla bulabilirsin.

Resmini de ekledim

$mistbig.jpg

elamlı bi saç spreyi kullandım çok güzel kokuo ve elektrklenmio saç çok hoşuma gitmişti:) bidaa alamadm en kısa sürede alcm umrm:KK70:

yoknedemek ekledgn o spreyi görmüştm onuda denerm bi ara:)

saça parlaklık veren aynı zaman saçı açan aynı zamanda mis gibi kokan aynı zamanda benimde kullandığım meşhur dediğiniz mavi suuu ^GOLD DUE PHASETTE^ 400 ml. lik bir sprey rengi açık mavi ve çalkalandığı zaman hoş bir maviye dönüşüyor öyle sıkıyorsunuz. Yardımcı olduysam sevindim :)

X