Tetanoz Aşısı ?????

Bonadea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
765
17
Arkadaşlar, doktorum tetanoz aşısı için "olsa da olur olmasa da" şeklinde bir tavır sergiledi. Siz aşı yaptırdınız mı? Hangi haftalarda yapılması lazım. Şu an 27.haftadayım. Acaba geç mi kaldım?

Arkadaşlar, doktorum tetanoz aşısı için "olsa da olur olmasa da" şeklinde bir tavır sergiledi. Siz aşı yaptırdınız mı? Hangi haftalarda yapılması lazım. Şu an 27.haftadayım. Acaba geç mi kaldım?

canım biraz gecikmişsin ilk doz 20 ile 23. haftalar arasında yapılıyor ben 22de yaptırdım 2.dozuda 26.haftada yaptırdım ama istersen sağlık ocağına sor belki yaparlar.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım benim doktorumda olsanda olur olmasanda dedi hastaneler artık çok temiz zaten tetenoz aşısı bebeği değil seni koruyormuş.bir arkadaşım hiç yaptırmamıştı.ama ben yaptırdım sanırım günün geçmiş.sağlık ocağına git bir daış yapmazlarsada o kadarda önemli değil.

bende ilk aşımı 28. haftada oldum olmakda fayda var snırım farktmıyormuş hafta....sen sağlık ocağına gıt bır konuş istersen..

bence iğneyi yaptır derhal git geç diye bişey yok
.en azından bir kere olursun.ben 26.haftada oldum ikinciyi 30da pztesi olcam.hiç acımadı ve ağrımadı

kızlar benim doktor tetanoz olsada olur olmasada olur dedi ya eğer son 5 sene içinde içinde olmadıysan ol dedi sizce yaptırayıımı korkuyorumda işin gerçeği hihihi

bence yaptır doğum yapacaz hayatında hiç olmadığsan ol ameliyatlarda mikrop kapma riskine karşın hamilelere yapılıyromuş dr um dedi ..evde doğumlar kötü hastaneşerede doğumlar yapıldığı için bu iğneği sağlık bakanlıı yapıyormuş...yaptırmakda yarar var...ben hayatımda olmadım..dr um yaptır dedi...eğere5 sene içinde olduğsanız gerek yokmuş....ben hayatımda olmadım iyide yaptım yaptırmakla bence ...

X