Aldatma nedenleri...

CLeOpaTRa

Mina ile Yasir'in Annesi
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2008
6.908
34
34
--sensiz kalmak nasılmış anlamak istedim...
--sen beni anlamıyosunnnn...
--bu yıl ki tez konumuz aldatmaktı onedenle şey ettimmm
--sen beni aldattın sandım....
--aldattım çünkü ev deki su borusu tıkanmıştı...
--psikolojim çok bozuktu onedenle...
--aldattım çünkü yanlızlık çok koyuyo insana...sen bilmezsin....
--aldattım çünkü kronik sex bağımlısıyım ..
--aldattım çünkü sen eve geç geliyorsun...
--sevgililer gününü yanlız mı geçirseydim..
--msn de yazışmak aldatma mı sayılır mışşşş....
--şeytana uydum o yüzden aldattım....
--annemi dinledim aldattım seni....

sonuç ne olursa olsun bence insan ahiretini yıkmamalı eşine saygısızlık etmemeli ve yine bence herkes kendisini aldatıyo ama farkında deyil ALLAH ıslah etsinAMİN

bir kadina veya bir erkege bagli kalamiyacasan ayril kimse kimseyi zorla elinde tutamaz baska birini olaya sokup karsindakini kahretmenin anlami yok

kızlar biz erkeklere kızıyoruz ama ah o evli erkeklerin peşinden koşan kızlar yokmu bile bile herşeyi kabul ediyolar ve bide bizi suçluyolar koca peşinde diye..dünyanın iyice çivisi çıkmış çoklu yaşamaya alışmaktan başka bişey yok galiba :KK70:

bence erkeklerin suçu yok herşeyi kadınlar kendilerine yapıyor kendi cinsimiz eşimizi baştan çıkartıyor.. allah öylelerini ıslah etsin ve allah kimseye aldatılmayı nasip etmesin aldtılmak zor bi durum olsa qerek ..

rabbim kimsenin başına vermesinnn... çok incitici bir durum olsa gerek... başıma gelse bilemiyorum ne yaparım... bilmiyorum ya, o anki psikolojime bağlı heralde.. rabbim şaşırtmasınnn.... amiiinnnn....

Aldatma neden bulunmayacak kadar yanlış bir hareket bence.
Bunun ne bir nedeni olabilir, ne de bir açıklaması..
Kadın yada erkek hiç farketmez kimsenin karşısındakini aldatma hakkı yok, olamaz da.
O neden adı altında yazılanlardan herhangi biri varsa şayet; ilişkini bitir, yolun açık olsun.
Ama bunu kimsenin kimseye bunu yaşatmaya, o ağır yükün altında ezmeye hakkı yok...
benneyaptımki

bence bu açgözlülükten kaynaklanıyor...o da benim olsun bu da benim olsun mantığı var maalesef

aldatmanın nedeni olur mu arkadaşlar?kimsenin kimseye bunu yaşatmaya hakkı yok.ayrıl ne yaparsan yap.

--sensiz kalmak nasılmış anlamak istedim...
--sen beni anlamıyosunnnn...
--bu yıl ki tez konumuz aldatmaktı onedenle şey ettimmm
--sen beni aldattın sandım....
--aldattım çünkü ev deki su borusu tıkanmıştı...
--psikolojim çok bozuktu onedenle...
--aldattım çünkü yanlızlık çok koyuyo insana...sen bilmezsin....
--aldattım çünkü kronik sex bağımlısıyım ..
--aldattım çünkü sen eve geç geliyorsun...
--sevgililer gününü yanlız mı geçirseydim..
--msn de yazışmak aldatma mı sayılır mışşşş....
--şeytana uydum o yüzden aldattım....
--annemi dinledim aldattım seni....
su borusu tıkanmıştı aldattım.en doğrusu çünkü erkek milletinin bütün sebepleri en az bunun kadar saçma ve anlamsız.:roflol::roflol:

aldatmanın nedeni olamaz. eğer sevgi ve saygı bittiyse medenice ayrılmalı. söz konusu evli bir çiftse vede çocuk varsa işte orda herşeyin rengi değişir. onların o masum dünyalarını yıkmaya kimsenin hakkı yok. anne ve baba olduktan sonra atacağımız her adımı bin kere düşünmeliyiz. aileyi yıkan, yıkmasada feci hasar bırakan aldatma olayını şiddetle kınıyorum. umarım hiç kimse bu hataya düşmez.

bence erkeklerin suçu yok herşeyi kadınlar kendilerine yapıyor kendi cinsimiz eşimizi baştan çıkartıyor.. allah öylelerini ıslah etsin ve allah kimseye aldatılmayı nasip etmesin aldtılmak zor bi durum olsa qerek ..

Canım niye erkeklerin suçu olmasın ki öyle olsa zina sadece kadınlara günah olurdu erkeklere günah yazılmazdı bunlar davranışlarından sorumlu değil diye. Mantığın yanlış bence herkes kendi yaptıklarından sorumludur.

su borusu tıkanmıştı aldattım.en doğrusu çünkü erkek milletinin bütün sebepleri en az bunun kadar saçma ve anlamsız.:roflol::roflol:

bence en mantıklı sebep bu canım..
malum "su borusu" tıkanınca açmak gerekiyor :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

aldatmanın bana göre hiçbir şekilde
açıklayıcı nedeni olamaz.
insanın duygularını kırmak incitmek kimsenin haddine değil.
zaten bir bayan yada bay karşı cinsini aldatıyorsa bu onun
kişiliğiyle alakalı olan bi durumdur.(hoş o kişinin kişiliği olurmu orasıda ayrı bi konu)

Allah kadınlara 9 nefis vermiş dokuzunada sahip çıkmış kadın ama erkeğe 1 nefis vermiş erkek ona bile sahip çıkamamış
malesef erkekler bu konuda çok zayıf başka bir kadın gördüler mi birden eşlerini unutuyorlar mazeretleride beni öldürüyor : bir anlık birşeydi, ben senden başkasını sevemem, beni çok tahrik etti,arkadaşlarımın dolduruşuna geldim hadi canımmmmmmmmm bizde yedik:eek:klava::mymeka:

aldatmak tamamen doyumsuzluk. eşden önce kişinin kendisine yaptıgı bir saygısızlıktır bence.

ilişkinin yetersiz oldugu durumlar tabiiki yasanır.alırsın karsına konusursun.baktın olmuyor.hayatını ayırırsın. ama aldatmak büyük bir yalnıs. ahlaksızlık.
kadının aldatması ayrı ayıp diyorum ben.bu erkek aldatır sacmalıgını savundugum anlamına gelmiyor ama. kadın her daim temiz olmalı bence :KK70:

aldatmayı hiç bir sebep mazur göstermez.aldatatn insanın kendine saygısı yoktur ki karşısındakine olsun.aldatanla işim olmaz....hayatımda da tahammül edemyeceğim tek şey....

kadın yada erkek hiç fark etmez, eşini veya sevgilisini aldatanları bir elime verseler...

şaka bir yana hiçbir şekilde bunun mantıklı, akla , mantığa ve ahlaka sığar bir yanı yok. Ve neden ne olursa olsun asla yapılmamalıdır.

Hem bir söz vardır, aldatan aldanır...

aldatan kendini aldatır bence..kimse bunu haketmez bahaneside olamaz .o aldatan kişinin kendine saygısızlığıdır en başta..

X