uLtrasona aç karına mı gidiliyo?

pLnLp

hıh..
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2008
542
2
yarın ultrasona giricem öğlen fln aç karınamı gidilcek bilmiyorum ? prolaktinm yüksek çıkmıştı dostinex kullandım hormonum da yüksek çıkmıştı kıllanma yüüznden gitmiştim . böbrek bezi filmi çekt,irdim şimdide yumurtalıklarıma bakıcak sanırm aç karına mı gitmem gerek ilk defa ultrasona giricem de böbrek ultrasonu haricc senağlama

yarın ultrasona giricem öğlen fln aç karınamı gidilcek bilmiyorum ? prolaktinm yüksek çıkmıştı dostinex kullandım hormonum da yüksek çıkmıştı kıllanma yüüznden gitmiştim . böbrek bezi filmi çekt,irdim şimdide yumurtalıklarıma bakıcak sanırm aç karına mı gitmem gerek ilk defa ultrasona giricem de böbrek ultrasonu haricc senağlama

aç veya tok fark etmez canım...jinekoloğa gidiyorsun herhalde...
çok geçmiş olsun bebişim...:teselli:

gönülyarası Şeniz
yakamoz_x_34 kaydirigubbakcemile5

çok teşekkürler sanırım mantıklı olan aç karına gitmek :KK43: belki prolaktinim düşmüş mü diye bakarbilir.

Ac tok farketmez canım test yaptırcak olsan da farketmıyor.

ac tok farketmez ama ıdrara sıkısık gıt.. bol su iç ve sıkısık ol mumkunse...

ac tok farketmez ama ıdrara sıkısık gıt.. bol su iç ve sıkısık ol mumkunse...

ya böbrek ultrasonu çekilirkende su iç demişlerdi sonra doktor gerek yoktu dedi altıma edicektim neredeyse fisfisfis

belki bu farklıdır 2 Lt su iççem yine deseneeee:sm_confused:

canım üstten bakılacaksa sıkışık halde gitmen gerekir ama vajinal ultrasonda tam tersi geçerli ve prolaktin testi için aç kalmana gerek yok hormon testlerinde aç tok farketmiyor umarım herşey yolunda gider canımmm Allaha emanet olllla.s.

canım üstten bakılacaksa sıkışık halde gitmen gerekir ama vajinal ultrasonda tam tersi geçerli ve prolaktin testi için aç kalmana gerek yok hormon testlerinde aç tok farketmiyor umarım herşey yolunda gider canımmm Allaha emanet olllla.s.

abLa korkutma beni ya üstten bakılcak heralde evlilere alttan bakılıyo diye biliyorum ki bildiğim doğrudur umarım :KK43:

tırstımmm:çok üzgünüm:

abLa korkutma beni ya üstten bakılcak heralde evlilere alttan bakılıyo diye biliyorum ki bildiğim doğrudur umarım :KK43:

tırstımmm:çok üzgünüm:

canım bekarken hiç doktor yüzü görmedim kiiii şimdi de doktordan başımızı alamıyoruz yani o konuda bilgim yok en iyisi sen sıkışık git canımmmm doktorum bakar yeterince su içmemişsin biraz daha iç gel derdi bana rahim içini görebilmesi için mesanenin dolu olması lazımmış ama onun sıkıntısıda ayrı ha kaçtı ha kaçacak muayene bitene kadar akla karayı seçiyor insannnnn neyse canım inşallah herşey yolunda giderrrrrrr:1hug:

bekarsan bol su ic ve sıkısık gıt guzelım.. korkulacak bır sey yok bunda... benımde basıma gelmıstı bekarken.. sıkısmam ıcın su ıcırıp merdıven indirmıslerdi..

ne kadar sıkısık gıdersen o kadar ıyı netıce alırsın..

canım tarihe bakılırsa gitmişsindir sanırım ama yine de söyliyim bildiğim kadarıyla aç karnına gidilecek bende 3 haftalık hamileyim doktorum randevu verdi bir sonraki gidşimde ultrason için aç gel dedi ama benim ki gebelik için bilemiyce yani ama aç olması lazım :) diye düşünüyorum

ya sormayın gititiiim çok şükür hiç bişey çıkmadı yumurtalıklaırmda fln gayet iyiymişim ..

ama 4 Lt su içtimm resmen ya 2 lt içmiştimm yattım yok dedi tam daha sıkışmamışsn biraz daha içirdi suu anca yani zor tuttum kendimi :KK43:

aç veya tok farketmiyomuşş :S

atlattım yani sonunda

X