pc deki önceden girilmiş tek bir adres nasıl silinir bilen var mı

B

bloodrayne__

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi bloodrayne__
selam kızlar önemli bişiy sormak istiyorum.daha önceden girilmiş bir adres nasıl silinir biliyormusunuz? hepsini silmek istemiyorum,sadece bazılarını.bilen varsa anlatırsa çok sevinirimyerimseniben

Aslında uzun bı yolu var.En azından anlatınca uzun oluyo.Ama sunu yapabılırsın.
1-Baslat
2-Ara
3-tum dosya ve klasorlerı sec
4-ileri duzey seceneklerı sec
5-Orada bulunan gızlı dosya ve klasorlerde ara yı da etkın yap
6-En usttekı dosyanın adının tamamı yada bır kısmı yazan yere sılmek ıstedıgın adresden bı kelıme yaz(Unutmakı buraya yazdıgın kelıme orada kalacak adresın tamamını yazarsan eger sılmıs olmanın bı anlamı yok Mesela adres ornek2233@hotmail.com sadece 2233 yazman bıle yeter)
7-Aramayı baslat
8-Arama bıtınce sılmek ıstedıgın adresden 3 yada 4 tane cıkacak.
9-Bu sılıneceklerı sag tıkla sıl sec ve sıl
10-Sonrada cöpü boşalt...

canım çok teşekkür ederim bi deneyeyim bakayım olacakmı

Eger olmassa en basında soyledıgım uzun yolu da anlatırım bıde oyle denersın.

ya kedijikcim ya ben beceremedim ya da vista kullandığım için olmuyor.bi de uzun yolu anlatsan zahmet olmassam sana

cnm ya vista dıyınce benım hayatımda akan sular duruyo.hıc anlamıyorum vıstadan.aynı mı bılmıyorum ama ben yınede anlatıyım uzun yolunuda.Normalde C de contact var documents and settıng de onu bılıosundur oradan sıl ılk olarak sonra da contact ın oldugu yerde local settıng var oradan applıcatıon data ya gır onun ıcınde de microsoft u tıkla onun ıcınde de messenger var bı adresde o messenger dosyasında var onuda sag tıkla sıl oradan bı sayfa one gec orada bırde wındows lıve contact var onun ıcınde de var sılmek ıstedıgın adres onu da sıl bıttı yıne copu bosalt Umarım bukez ısını gorur.Ben vısta kullanmıyorum esımınkı vısta ama cok karısık geldıgınden hıc bakmadım.Ama onun bılgısayarı bugun ewde degıl yarın ılk fırsatta bakıcam eger farklıysa ve bulabılırsem sanada soylerım ama umarım gerek kalmadan bu yol ısını halleder
Sevgıler...

selam kızlar önemli bişiy sormak istiyorum.daha önceden girilmiş bir adres nasıl silinir biliyormusunuz? hepsini silmek istemiyorum,sadece bazılarını.bilen varsa anlatırsa çok sevinirimyerimseniben

Sanki bana Google arama çubuğundan silmek istiyorsun gibi geldi..
Eğer öyleyse silmek istediğin adresin üstüne gelip "Delete tuşuna basman yeterli.

hmm böylelikle msn silmeyi de öğrenmiş oldum tşk ederim canım,bu da yararlı oldu tşk ederim.:)
ama tatlım ben hala eskiden girilen ve adres çubuğunda görülen adresi silemiyorum:KK43:
selicim sana da tşk ler ediyorum bu arada

hmm böylelikle msn silmeyi de öğrenmiş oldum tşk ederim canım,bu da yararlı oldu tşk ederim.:)
ama tatlım ben hala eskiden girilen ve adres çubuğunda görülen adresi silemiyorum:KK43:

Birşey değil arkadaşım..
Ama adres çubuğundan silmek için dediğim gibi üzerine gelip "delete"yapman yeterli.

kedijik bi ricam daha var,eşin belki biliyodur sorarsan sevinirim.önceden girilen msn adresleri vista da hangi klasörler içinde acaba? sorarsan çok sevinirim cnm
tabi önceden girilmiş adreslerimin bazılarını nasıl sileceğimi de soruverirsen 2 kat sevincem:)

kuzey tşk ederim ama bu bütün adresleri siliyor cnm,benim istediğim diğerleri kalsın sadece istediklerimi silmek istiyordum,öyle bi yöntem yokmu acaba?
seli delete google de işliyor ama int adres çubuğunda aynı görevi yapmıyor
vardır muhakkak bi yolu ama bilemiyorumki

Yardım edebılmıs olmayı cok ısterdım ama bu kadarı bıle bı sekılde yararlı olabıldıyse sevındım...

kedijik bi ricam daha var,eşin belki biliyodur sorarsan sevinirim.önceden girilen msn adresleri vista da hangi klasörler içinde acaba? sorarsan çok sevinirim cnm
tabi önceden girilmiş adreslerimin bazılarını nasıl sileceğimi de soruverirsen 2 kat sevincem:)

Askerden gelsın sorarım ama sımdı cok zorrrrrr-tatlicadiarzu-

X