Saç Rengi ve Saç Boyama röfleli platinli saçı koyu renge çevirmek yardım

yelizce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2007
25
0
43
[SIZE="3"]arkadaşlar ben1 ay önce saç rengimiplatin röfle istedim fakat şimdi saçım da çiğ bir sarılık var ve yüzümü çok soluk gösterdi ne yapmam lazım üstelik gösterdiğim resimdeki gibi platin olmadı şimdi saçımı koyulaştırmayı düşünüyorum ama siyah ta pek yapmak istemiyorum çikolata kahve yapsam saç rengim yeşilemi döner kavuniçimi olur yanarmı diye çok korkuyorum ne yapayım lütfen yardım edin bana böyle kendimi çok çirkin hissediyorum kocamda burengi hiç beğenmedi yardım lütfen:çok üzgünüm::[/[/SIZE]B]

yelizce merhaba canım bende senin gibi platin yaptırmıştım ama tam istedigim gibi oldu ve yıllarca kullandım ama sıkıldıgım için degiştirdim.

canım röfleli saç 1 boyamayla kapanmaz tek şart ilk boyama kuaförde olacak koyu renkler ama sakın siyah yapma çok zor dönüyo başka renklere bence kahve yada çikolata kahve yaptır ben öle yaptırdım yeşil olmadı ama kısa sürede aktı röfle yerleri açık oldu ama tekrar 3 hafta sonra kumrala boyadım biraz daha iyiydi ve bugün yani 3 hafta sonra tekrar yaptım ve sonuç harikaaaa çok memnunum kumral rengim tam oturdu yani 2-3 boyamada kapanır ama asla siyah seçme derim ilk boyama haricinde digerlerini evde boyayabilirsin sana yardımcı olduysam ne mutlu bana..

çok sağol cevabın için bugün kuaföre boyattım koyu kahveye ve çok güzel oldu akmaz dedi siyaha yakın koyu akarsada artık kendim de boyayabilirim teşekkürler
yerimseniben

[SIZE="3"]arkadaşlar ben1 ay önce saç rengimiplatin röfle istedim fakat şimdi saçım da çiğ bir sarılık var ve yüzümü çok soluk gösterdi ne yapmam lazım üstelik gösterdiğim resimdeki gibi platin olmadı şimdi saçımı koyulaştırmayı düşünüyorum ama siyah ta pek yapmak istemiyorum çikolata kahve yapsam saç rengim yeşilemi döner kavuniçimi olur yanarmı diye çok korkuyorum ne yapayım lütfen yardım edin bana böyle kendimi çok çirkin hissediyorum kocamda burengi hiç beğenmedi yardım lütfen:çok üzgünüm::[/[/SIZE]B]

Ben de saclarıma golge yaptırmıstım,her gıttıgımde actırdım golgelerı sonra sapsarı oldu gıttım sıyaha boyadım kumral boyatmadım salak kafam. :1shok: Hazıranda bı kere bı de ekım sonubı kere daha sıyaha boyattım ve vob modelımı ne kestırmıstım yazın.Saclarım kolay da uzamıyo ne yapıcam bılmıyorum ama bu halımı de sevmıyorum.

bakır kahve süper bi renk istersen bi dene :) benim sarıydı çok yıpranmıştı hep istiodum ama cesaret edemiodum ama bi boyattım şuanda çok mutluyum normalde saçımı her boyattıktan soora tekrar sarıya dönmek isterdi şimdi aklıma bile gelmio bakır kahve süper bence.....

diskordia,bende sarı ve çok yıpranmış saçlarımı bir türlü kapatamıyorum.boyadığım renk akıyo sarılar tekrar çıkıyor.bakır kahveye boyasam kapanırmı ayrıca hangi markanın bakır kahvesi? agustosta takrar röfle yaptırmak istiyorum. nasıl olur acaba fikir verirmisin.tşklr.Şeniz

arkadaslar röfle uzerıne hangı rengı boyarsanız boyayın asla kapanmaz sadece sıcak çikolata yada kahvenın bıraz acık tonlarını boyarsanız bıraz kapatır ama röfleler yine altta hafif gölgeli gibi olur buda hos bı gorunumu olur sizi rahatsız etmez...

Arkadaşlar saçıma 2 gün önce hep gittiğim kuaför de röfle yaptırdım ama berbat bir saç oldu. Yeşil gibi , demode çok eski saçlar gibi çizgi çizgi inanılmaz kötü. Asıl önemli olan ise benim 10 gün sonra düğünüm var ve ne yapacağımı şaşırdım. Sariyi çok seviyorum ama kötü görüntüden kurtulmak için koyuya boyamaya bile razıyım artik. Bir fikri olan varsa yardım etsin lütfen.

X