Çocuk Hastalıkları topuk kanı

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

inaysa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2008
3.770
2
45
merhaba arkadaşlar aralıkta doğum ytaptım doğumdan bir hafta sonra sağlık ocağında oğlumdan tpuk kanı aldılar bugün tekrar arayıp topuk kanını tekrar almaları gerektiğini sölediler böle bir şey yaşıyan varmı lütfen cevap yazın çok endişe ediyorum

merhaba arkadaşlar aralıkta doğum ytaptım doğumdan bir hafta sonra sağlık ocağında oğlumdan tpuk kanı aldılar bugün tekrar arayıp topuk kanını tekrar almaları gerektiğini sölediler böle bir şey yaşıyan varmı lütfen cevap yazın çok endişe ediyorum

canım bazı kanlar yetersiz alınıyor
o yuvarlak boşluklar tam dolmazsa tekrarlıyorlar
bi de bazı değerlerinde sorun olursa kontrol için tekrarlıyorlar
fenilketonüri çıktıysa yada hipotiroidi çıktıysa teğit etmek için tekrarlarlar
neden alınacağını söylemediler mi sana

canım aynı sorun bizdede oldu
ama biz ikinci kere topuk kanını vermedik
cünkü benim eşim laborant aynı testi oda calışıyo biz calışdığımızda
değerlerimiz normaldi o yüzden gerek görmedik
bazen kan yetersiz olunca tekrar istiyolar ama insanda kıyamıyo ki

canım bi arasana sağlık ocağını yoksa içinde kemircek bişi kalmayacak:))

kıslar gittik sağlık ocaına verdik kanı bilmiyoruz tekrardan istedler dediler çok kzdım ama buarada altı aylık birini çağırmışlar ondanda tekrar istediler bugün topuk kanı

canım benimde kızım 20 günlükken sağlıkocağına çağırmışlardıkan almaya değerlerde sorun var diye çok üzülmüştüm 1 ay içinde aranmazsanız sorun yok dediler 1 ay oldu bişey yok çok şükür diyorum o kanı bazen testlerde hata oluncada alıyorlarmış

X