Göz Çevresi Bakımı Buz+soda+tarçın+limon mucizesi

toredo

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
3.001
350
Arkadaşlar kendimde ve bir kaç kişide denediğim bir karışımı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Fakat 25-36 yaş arasında %80 etkili.Ben 31 yaşındayım ve gözümün etrafında güneşten dolayı çizgiler oluşmaya başladı.Bir arkadaşın tavsiyesi bir karışımı denedim.ve anında yok oluş.ama sürekli yapılması gerekmiş ben yapamadığımdan tekrar görünmeye başladı.

Formul ve uygulanışı

Buz kalıbına soda +limon+tarcın karşımını koyun..dondurun.kalıptan çıkarım göz cevrenize.isterseniz yuzunuzede uygulayın..Etkiyi 2 dk içinde görün.ben yaptım.
sonuç alan arkadaşlar buraya bildirirseniz sevinirim.

Olmuyor zaten buz soğuk etkisiyaptığından geçici kızarıklık oluyor.limon yapmıyor.soda alıyor zaten limonun asidini..

arkadaşınızınkiler geçmiş mi peki? kızarıklık,tahrişe yol açar mı? bir de nasıl 2 dk da etkisini gösteriyor açıklar mısın:içelim:

CADIARZU acaba bu soda içme sodası mı yoksa toz olan soda mı onu merak ettim, bende 31 yaşındayım ve çizgiler var soda kısmını açıklarsan sevinirim a.s.

arkadaşınızınkiler geçmiş mi peki? Kızarıklık,tahrişe yol açar mı? Bir de nasıl 2 dk da etkisini gösteriyor açıklar mısın:içelim:

sürekli yapılmadığında eskiye dönüyor.tahriş olmuyor.bastırmadan hafif hafif uygulayın.tek arkadaşım değil bende uyguladım.kırışıklık gidiyor.ama yapılmadığında geliyor.

cadıarzu acaba bu soda içme sodası mı yoksa toz olan soda mı onu merak ettim, bende 31 yaşındayım ve çizgiler var soda kısmını açıklarsan sevinirim a.s.

normal içilen soda.onu buz kalıbına koyun.bende 31 yaşındayım.bayağı gerildi.annem bile şaşırdı valla...ama yaşla alakalı tabii.derin çizgiler olmuyor.

teşekkür ederim arkadaşım denemek istiyorum fayada görürsem paylaşırımkaydirigubbakcemile5

çok teşekkür ederim toredo"cum verdiğin bilgi için hemen denicem bakalım ne olcak kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar buz göz çevresine sürülmez
kılcak damarlar var orda
güzellik için yapılmasını bırakın darbe falan alındığında bile göze ve göze çevresine buz sürülmez

arkadaşlar buz göz çevresine sürülmez
kılcak damarlar var orda
güzellik için yapılmasını bırakın darbe falan alındığında bile göze ve göze çevresine buz sürülmez

chantyclarie,canım biraz daha açarmısın yani buzdan darbe alan oldumu .. daha önceden duyduğun bişimi var..çok haklısın dikkat etmeliyiz..

göz çevresine limonmu:1shok: limon asitlidir göz çevremizdeki deride en hassas ve ince deridir kesinlikle denemeyin derim

chantyclarie,canım biraz daha açarmısın yani buzdan darbe alan oldumu .. daha önceden duyduğun bişimi var..çok haklısın dikkat etmeliyiz..

canım buzdan darbe alan olmadı
yani göze herhangi bi darbe alındığında buz sürülmez demek istedim
spor hocam sakatlanma durumunda (morarma/şişme gibi) buz koyun ama göz morarması yada şişmesiyle karşılaşırsanız sakın öyle bi hata yapmayın kılcal damarlar olduğu için demişti ordan biliyorum

canım buzdan darbe alan olmadı
yani göze herhangi bi darbe alındığında buz sürülmez demek istedim
spor hocam sakatlanma durumunda (morarma/şişme gibi) buz koyun ama göz morarması yada şişmesiyle karşılaşırsanız sakın öyle bi hata yapmayın kılcal damarlar olduğu için demişti ordan biliyorum

internette göz altı morluğu için en çok önerilen morluklara buzla kompleks yapmak yanı göze buz zarr vermiyorr

gözüne zarar gelmesinden cekinen arkadaşlar varsa yapmasın biz4 kişi denedik bişey olmadı hem gezdirilecek bastırılmayacak ki..valla ben yaptım bişey yok umarım herkes sağlıcakla işinigörür..

X