mide bulantısı ve göğüs ağrısı yardım kızlarrrr

gozdem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2008
445
0
kızlar mide bulantısı adete 5 gün kaldı sabahları midem çok bulanıyor göğüslerimde acıyor acaba gebelik belirtisi mi?mide eğilince daha çook midem bulanıyor kasıklarımda hafif bi ağrı olup geçiyo:uhm::uhm::uhm::uhm::CüvCüv:

slm canım belırtılerın hamılelık belırtılerı ama adetıne 5 gun varmıs belkı erken döllenme olmus olabılır.ınsallah hayırlı haberlerını duyarız burdan....

slm canım belırtılerın hamılelık belırtılerı ama adetıne 5 gun varmıs belkı erken döllenme olmus olabılır.ınsallah hayırlı haberlerını duyarız burdan....

çok sağol canım benim inşallah dediğin gibidir bende artık hamişimdir inşallah canım:nazar:

ne kadar zamandır ıstıyosun canım? valla mınıkler hıc beklenmedık zamanda gelıyorlar.bırde benım agzımda zaman zaman metal bır tat oluyordu.sankı metal bısey yalamısımda agzımda onun tadı kalmıs gıbı oluyordu.belkı sende de olabılır dıye söylemek ıstedım.

alhan sıze bısey sorabılrımıyım ben suan hamıle degılım ama merak ettım su gogus agrısı naısl bısey uclarımı agrıyor gercekten bu hamılelık belırtısımıdır

alhan sıze bısey sorabılrımıyım ben suan hamıle degılım ama merak ettım su gogus agrısı naısl bısey uclarımı agrıyor gercekten bu hamılelık belırtısımıdır

evet canım hamılelık belırtısı neden dersen ben adet olmama yakın bıle göguslerım hıc acımaz yada hassaslasmazdı.ama hamıle oldugumu ögrenmeden önce hem ucları hassaslastı hemde gögsum sertlesti.yanı hamılelıgın böyle bır belırtısı var .her anne adayı bunu genellıkle yasıyor canım.

ne kadar zamandır ıstıyosun canım? valla mınıkler hıc beklenmedık zamanda gelıyorlar.bırde benım agzımda zaman zaman metal bır tat oluyordu.sankı metal bısey yalamısımda agzımda onun tadı kalmıs gıbı oluyordu.belkı sende de olabılır dıye söylemek ıstedım.

canım 1,5 senedir uğraşıyoruz varikosel olduğunu öğrendik 5 ay önce eşimin....canım ya benim göğüs uçlarım değil göğsüm ağrıyo sen göğüs ucu demişsin ama fark varmı?bende öyle birşey olmadı metal tadı canım senin bebişin var anladığım kadarıyla ALLAH bağışlasın canım???:CüvCüv:

Arkadaşlar öncelikle inşallah hamilesinizdir. Ama adet gecikmesi olmadan belirtileri falan bence fazla takmayın. Zaten insan bebek isteyince piskolojik olarak hertürlü belirtiyi gösteriyor.(benim yıllardır hiç gecikmeyen adetim bile gecikmişti) Gerçek hamilelik belirtileri adet gecikmesinden haftalar sonra ortaya çıkıyor. O zamanda hamile olduğunuzu zaten çoktan öğrenmiş oluyorsunuz.

asetat aslında doğru söylüyorsun ama çok istediğimizden vucudumuzda olan ufacık değişikleri belirti diye yorumluyoruz. bende şu an midem bulanıyor acaba bi şey bulabilirmiyim diye girdim öğleden sonradan beri geçmek bilmeyen bi bulantım var bazen düzeliyor sonra arada tekrar başlıyor anlamadım üşütmüşte olabilir tabi :)

canım 1,5 senedir uğraşıyoruz varikosel olduğunu öğrendik 5 ay önce eşimin....canım ya benim göğüs uçlarım değil göğsüm ağrıyo sen göğüs ucu demişsin ama fark varmı?bende öyle birşey olmadı metal tadı canım senin bebişin var anladığım kadarıyla ALLAH bağışlasın canım???:CüvCüv:[/QUOTE

canım esın amelıyat oldumu varıkosel için.benım agabımde varıkosel amelıyatından sonra bebek sahıbı oldu.ınsallah sızde fazla beklemezsınız canı. bu arada sadece gögüs ucu için degıl gögus agrısıda olabılır.gögüslerde yanma olabılır.evet caım bende 18 haftalık hamıleyım pco vardı bende rabbım yüzüme güldü dılerım ısteyen herkese rabbım nsıp eder.

merhaba arkadaşlar
alhan tebrik ederim senin meleğin gelmiş hemde 18 haftalık olmuş :)
allah sağlığıyla kucağına almayı nasip eder inş.

asetat sanada kesinlikle katılıyorum adet belitileriyle aynı adetin geçmeden strese girmemeli insan ama gel sen çu bizdeki meraka anlat anlatabiliyosan içimizdeki heyecan yetiyo bunu hissetmek tatmak istiyoruz bunlarda bizlere umut oluyo insan umutlarıyla yaşayabiliyo o yüzden kendimizi engelleyemiyoruz :KK43:(((

kıslar gögüslerdeki ağrı yanma her zaman oluyor mu yani hamile kalınmış ise devamlı bu belirtiler sürüyormu yoksa arada mı oluyor.dün iki gün bende gögüs ağrısı vardı dün çok şiddetliydi iş yerinde dahi rahatsız ediyordu sert ve ateşi çıkmış gibi yanıyordu birde çok az eletriklenme şeklinde kasık ağrım gelip gidiyor adet olmamabir hafta var

kızlar mide bulantısı adete 5 gün kaldı sabahları midem çok bulanıyor göğüslerimde acıyor acaba gebelik belirtisi mi?mide eğilince daha çook midem bulanıyor kasıklarımda hafif bi ağrı olup geçiyo:uhm::uhm::uhm::uhm::CüvCüv:

canım benimde ilk belirtilerim göğüs ve bel ağrısı olduu şimdi 3 hafta 4 günlük hamileyim inşallah hamilesindir:CüvCüv:

ya ben regli oldum ama benim bugün 3. gün belim çok ağrıyo gögüslerimde de var acaba test yapsammıki üstüne gördüm desem normal adet oldum sadece süresi kısaydı kimi diyok rengi açık olmalı kimisi diyoki normal adet gibi olursun bende anlamadım acaba test yapsammıki ya offff

canım 1,5 senedir uğraşıyoruz varikosel olduğunu öğrendik 5 ay önce eşimin....canım ya benim göğüs uçlarım değil göğsüm ağrıyo sen göğüs ucu demişsin ama fark varmı?bende öyle birşey olmadı metal tadı canım senin bebişin var anladığım kadarıyla ALLAH bağışlasın canım???:CüvCüv:[/QUOTE

canım esın amelıyat oldumu varıkosel için.benım agabımde varıkosel amelıyatından sonra bebek sahıbı oldu.ınsallah sızde fazla beklemezsınız canı. bu arada sadece gögüs ucu için degıl gögus agrısıda olabılır.gögüslerde yanma olabılır.evet caım bende 18 haftalık hamıleyım pco vardı bende rabbım yüzüme güldü dılerım ısteyen herkese rabbım nsıp eder.
canım benim RABBİM sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin eşim varikosel ameliyatı oldu olalı 3 ay falan oldu şubat ayı başı sperm testi yapılacak ameliyat ne kadar başarılı oldu değerler falan o zaman belli olacak canımmm çok heyecanla bekliyoruz bakalım eşim biraz tereddütlü acaba değerler düşük mü olur falan diye ben konuşarak rahatlatıyorum onu hakkımızda hayırlısı inşallah canım benimkaydirigubbakcemile adetime 3 gün kaldı mide bulantım gitti gibi hafifledi kasıklarım da hafifledi ve göğsümde ağrı hafifledi bilmiyorum ne demek ama inşallah en hayırlısı olur sadece dün biraz akıntı gelmişti az ben hasta oldum zannettimdelikafadulden
canım benimde ilk belirtilerim göğüs ve bel ağrısı olduu şimdi 3 hafta 4 günlük hamileyim inşallah hamilesindir:CüvCüv:

inşallah canım sende bebişine sağlıkla kavuş inşallah canım hamişligi çok istiyoruz ama işte artık düşünmemeye çalışıyorum hayırlısı canım :CüvCüv:

canım merhaba merak ettim belirtilerini yazmışın regl oldunmu

ne durumdasın peki adet olcak belirtin varmı

valla bu belirtiler o kadar çok karışık ki bilmiyorum canım işte diğer belirtilerim hafifledi bel ağrısı biraz başladı bilmiyorum canım heveslenmek hiç istemiyorum canım sen ne durumdasın hamiş misin yoksa olmak mı istiyorsun canım ben de seni merak ettim canım:uhm::uhm::uhm:

valla bu belirtiler o kadar çok karışık ki bilmiyorum canım işte diğer belirtilerim hafifledi bel ağrısı biraz başladı bilmiyorum canım heveslenmek hiç istemiyorum canım sen ne durumdasın hamiş misin yoksa olmak mı istiyorsun canım ben de seni merak ettim canım:uhm::uhm::uhm:

bende aynı senin gibi ne halt olduğumu bi türlü bilemeyenlerdenim 5 aydır bebek istiyoruz 2,5 yıllık evliyim zaten bu ay bi değişik şeyler var bi taraftan adet belirtilerim gibide ayın 26 sına kadar çıkacak kokusu beklemedeyim anliican canımsüprizzzzz

X