hamiş arkadaşlarım yardım edin lütfen

ebru1987

SeninleDoluRüyadanUyandım
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2008
2.571
18
37
canlarım adetime 14 gün var ama bu gün bende ishal durumu var ve kasık bölgem şiş durum da dün gece yatarken feci şekilde midem bulandı resmen çıkaracaktım sizce bunlar hamilelik belirtilerimidir lütfen yardım edin bu arada henüz 2 aydır korunmuyoruz 5,5 aylık evliyiz öncelerde ise geri çekme yoluyla korunduk sizce neden hemen hamile kalamıyorum bide bende lor peynirine benzer bir akıntı mevcut bu enfeksiyon belirtisimidir sizce son bişe daha var benyumurtlama dönemimi hesaplayamıyorum çünkü bende yumutrladığıma dair bir belirti oluşmuyor yardımlarınızı bekliyorum

canım bence sen şuan hem yumurtluyorsun hemde az bi soğuk algınlığın var. çok geçmiş olsun...

canım bencede yumurtlama dönemindesin çnkü yumurtlama belirtileri kasıklarda ağrı ve beyazımsı bir akıntı gelmsidir daha çok yennisin olur sen stres yapma yeter

slm canım o akıntı mayası mantarda olabilir kaşıntın var mı

kaşıntım yok ama ara ara ilişki sonrası ağrım ve pempemsi bir kaç damla kanamam oluyor bilmiyorum ama çok korkuyorum ya bebek sahibi olabazsam allahım korusun ama :Saruboceq::nazar:

X