Balık yağı

ASLI34TR

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2008
70
2
44
Arkadaşlar aranızda bebişlere balık yağı veren var mı? Eşim hamileyken Seven Seas isimli bir balık yağı almıştı fakat ben pek içemedim. Üzerinde bebekler içinde ölçüleri yazıyor. Balık yağının özellikle zeka gelişimine çok katkısı varmış kullanan var ise cevap bekliyorum.

Bağışıklık sistemini güçlendireyim diye kendime aldım. Bende prospektüsünde bebekler içinde uygun olduğunu okuyunca açıkçası vermeyi düşündüm ama eşim engelledi acaba bir zararı olur mu?

balık yağını çok kişi tavsiye ediyor ve yararlı olduğunu biliyorum ama ek gıdaya yeni geçenler için ağır olabilir. doktora bi danışmak lazım.

cumartesi günü bebeğimi öksürük nedeniyle doktora götürdüm,ve balık yağı kullanıp kullanamayacağımı sordum.1 yaş öncesi verilmez balık yağı ve bıldırcın yumurtası alerji yapar dedi.yoksa vercektim bende

cumartesi günü bebeğimi öksürük nedeniyle doktora götürdüm,ve balık yağı kullanıp kullanamayacağımı sordum.1 yaş öncesi verilmez balık yağı ve bıldırcın yumurtası alerji yapar dedi.yoksa vercektim bende

sakıncalı olabilir diye almamıştım. teşekkürler bilgilendirdiğin için! yaşına erteleyelim..:ecrin_bebek:

tesekkurler canim,bende hamileyken kullanmistim,simdi bebegime kullanmayi dusunuyordum,bizde bekliyelim o zanman..

X