acil cvp lütfen !!! norlevo ertesi gün hapı

merhabalar norlevo ertesi gün hapından kullananlar lütfen bana acil yardımcı olsun. 4 gün önce kullandım 2 günden bu yana idrarım değişik kokuyo acaba kullananlarda da böyle oldu mu hapın yan etkilerinden biri mi bu da ?? birde daha önce norvelo kullanıpta hamile kalanlar oldu mu ? teşekkürler.. :çok üzgünüm:
Ertesi gün hapını ilişkiden 4 saat sonra aldım ve hamileyim bir aylık arkadaşlar firmaya Dava acacaktım ama yasak ilişki oldugu için aldırmak zorunda kaldım bebeğimin günahına da girdim ya madem işe yaramıyor hap neden neye güvenp yapıyorsunuz aldırmaya durumu olmayan ne yapacak yasl olarak eşinin imzası olmadan alınmıyor bebek tanıdıgım oldugu için aldı arkadaşlar benim gibi yapmayın bebeğin günahına girmeyin başka hap kullanın bunu kullanmayın
Sabah ilk idrar ile gebelik testi yapın

merhabalar norlevo ertesi gün hapından kullananlar lütfen bana acil yardımcı olsun. 4 gün önce kullandım 2 günden bu yana idrarım değişik kokuyo acaba kullananlarda da böyle oldu mu hapın yan etkilerinden biri mi bu da ?? birde daha önce norvelo kullanıpta hamile kalanlar oldu mu ? teşekkürler.. :çok üzgünüm:
Ertesi gün hapını ilişkiden 4 saat sonra aldım ve hamileyim bir aylık arkadaşlar firmaya Dava acacaktım ama yasak ilişki oldugu için aldırmak zorunda kaldım bebeğimin günahına da girdim ya madem işe yaramıyor hap neden neye güvenp yapıyorsunuz aldırmaya durumu olmayan ne yapacak yasl olarak eşinin imzası olmadan alınmıyor bebek tanıdıgım oldugu için aldı arkadaşlar benim gibi yapmayın bebeğin günahına girmeyin başka hap kullanın bunu kullanmayın sabah ilk idrar ile gebelik testi yapın

Ella hap sagol nasıl abdi İbrahim firmasının
Ertesi gün hapını ilişkiden 4 saat sonra aldım ve hamileyim bir aylık arkadaşlar firmaya Dava acacaktım ama yasak ilişki oldugu için aldırmak zorunda kaldım bebeğimin günahına da girdim ya madem işe yaramıyor hap neden neye güvenp yapıyorsunuz aldırmaya durumu olmayan ne yapacak yasl olarak eşinin imzası olmadan alınmıyor bebek tanıdıgım oldugu için aldı arkadaşlar benim gibi yapmayın bebeğin günahına girmeyin başka hap kullanın bunu kullanmayın

Ella hap sagol nasıl abdi İbrahim firmasının

Selam, gerçekten talihsiz bir durummuş. Yakın bir arkadaşım kadın doğum uzmanı ve onunla aynı konuyu konuşmuştuk. Ertesi gün hapları aslında %100 etkili değil maalesef çünkü yumurtlamayı erteliyor alındığında. Eğer hapı almadan önce halihazırda yumurtlama gerçekleşmiş ise maalesef etkisini gösteremiyor. Benim bildiğim Ella ertesi gün hapı en etkilisi %99 koruyor ama o sırada çoktan yumurtlamışsanız %1 gibi bir gebelik riski mevcut.

tam yumurtlama döneminde eşimle korunamamıştık. norvelo hapı ilişkiden 48 saat sonra aldım hiç bir yan etkisi olmadı adetimde de sadece 1 gün gecikme oldu. tabi bünyeden bünyeye farklılık gösterebilir.

X