CALCIMAX-D3 EFERVESAN TABLET.... Lütfen kullanan varsa yazar mı?

aysun444

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
1.547
21
Arkadaşlar doktorum kalsiyum için bu ilacı yazdı; ama içini okuyunca gebeler üzerinde denenmediği kategorisininde c olduğu yazıyor.. Var mı bu ilacın aynısını kullanan. Neden bu kalsiyumu yazdıki, yokmuydu daha güvenilir kalsiyum ilacı, içip içmemekte kararsız kaldım, ayrıca doktoruma güvenip güvenmemekte....

şekerim o ilacı üreten firmada eşim çalışıyor. firmaya her gittiğimde calcimax içiyorsun dimi diye tüm arkadaşları uyarıyor beni. ilacı güvenle içebilirsin. hiç korkun olmasın. bende sürekli içiyorum. genelde ilaçları gebelerde denetemedikleri için, öyle bir ibare koyuyorlar. yani ilaç testlerine gebeler dahil olmuyor. hangi gebe zaten teste girmek ister. ama klinik çalışmalarda sorun olmadığını biliyorum.

şekerim o ilacı üreten firmada eşim çalışıyor. firmaya her gittiğimde calcimax içiyorsun dimi diye tüm arkadaşları uyarıyor beni. ilacı güvenle içebilirsin. hiç korkun olmasın. bende sürekli içiyorum. genelde ilaçları gebelerde denetemedikleri için, öyle bir ibare koyuyorlar. yani ilaç testlerine gebeler dahil olmuyor. hangi gebe zaten teste girmek ister. ama klinik çalışmalarda sorun olmadığını biliyorum.

Canım harfi harfine bu ilacımı kullanıyorsun, buna ismi çok benzeyen başka bir ilaç daha var da, o açıdan soru yorum.. İsmini aynen yazıyorum CALCIMAX-D3 EFERVESAN TABLET

hatta şu anda tüplerden biri masamda. iki tüp çıkıyor bir kutudan. için de D-3 vitamini olduğu için özellikle öneriyorlar. çünkü D-3 vitamini yiyeceklerde yok. Güneş ışınlarında var. şu anda ondan da faydalanamayacağımız için, en ideali bu. 6. aydan sonra mutlaka al dediler bana da şirketten.
dediğim gibi her gittiğimde sorarlar içiyormusun diye. hatta benden sonra eşime tembih etmişler. mutlaka içirt diye.
seninle aynı durumu ben boğaz spreyinde yaşadım. grip oldum ve doktorum sprey verdi. prospektüsü bi okudum gebeler üzerinde denenmemiştir yazıyor. içmedim tabii. doktoruma söyledim sonra. bir gebeler üzerinde denenmese de, bebeğin eşini çok iyi biliyoruz ona göre ilaç veriyoruz dedi.
yani sakın endişe etme. calcimax'ı gönül rahatlığı ile tüketebilirsin. çünkü biliyorsun önemli olan annenin kaybettiklerini yerine koyabilmek. yoksa bebişlerin keyfi yerinde.

X