Kova Burcu 21 Ocak - 19 Şubat Kova Eşi Veya Sevgilisi Olanlar

M

MeDuSa

Ziyaretçi
Kızlar aranızda sevgilisi yada eşi kova burcundan olanlar varmı yerimseniben

Beğendiğiniz ve beğenmediğiniz özellikleri neler :uhm:

hehe burçlara göre konular açılıyo teker teker sırnaşık şey
kovalar idealist olur diye biliyorum biraz da kasıntı geliyolar bana
sevdigim kova diil

hehe burçlara göre konular açılıyo teker teker sırnaşık şey
kovalar idealist olur diye biliyorum biraz da kasıntı geliyolar bana
sevdigim kova diil

Napim moda oldu cnm ya sırnaşık şey

Benim sevgilim böyle değil şaşırdım şimdi belki yükselenlere göre değişiyordur CADIARZU

bi tanıdıgım vardı öle cnm
değişir tabiii kaç milyon kova var sırnaşık şey

aa benim sözlüm kova. şu anda aramız çok iyi bozulunca kötü huylarını yazarım :kaydirigubbakcemile3

yok böyle birşey sanki dünya onların etrafında dönüyor,kararları onlar alıyor,bağımsız yaşama tutkunu,umursamaz tavırları off off off tam bir boş kovalar sırnaşık şeysırnaşık şey

yok böyle birşey sanki dünya onların etrafında dönüyor,kararları onlar alıyor,bağımsız yaşama tutkunu,umursamaz tavırları off off off tam bir boş kovalar sırnaşık şeysırnaşık şey

kırmızı ile işaretlediğim yere sonuna kadar katılıyorum canım

benim sevgilim de kova bu dünya o olduğu için dönüyorr
ayrıca küçük dağları da o yarattı
sırnaşık şeysırnaşık şey

babam kovadır çileden çıkarır..süper bi hitabet ve ikna yeteneği..elinde koyu kırmızı torba var diyelim..mor olduğuna ikna edene kadar ısrarla kafa ütüler...sizinde göbeğiniz çatlar pes dersiniz

benim eski sevgilim kovaydı..
walla bi kötülüğünü görmedim ama bağımsızlığına düşkün olur, dediğim dediktir
canım sen bi de kendi burcunla olan uyumuna bak.o da etkili oluyo.

kızlar benım kocamda kova ve bence süperler kova burcu erkkeleri iştihamı severler cimri değillerdir zekidirler çalışmayı ve gücü severler etrafda genelde sevilen biridir insanların onu poh pohlaması hoşuna gider ve bence çok iyi niyetli ve merhametlidirler tabi bu benim fikrim :))

benim eşimde kova.özgürlüğüne düşkündür,inatçıdır,ikna etmek için herşeyi yapar,cömerttir,zekidir(genel özelliklerindede böyle diyor) biraz kendini beğenmiştir:)pratiktir,sevecendir,keyfine düşkün,ayaklar havada,kendi bildiğini okur,sevgi arsızıdır hep sevileyim övüleyim ister (bunu annedende almış olabilir kaydirigubbakcemile3)... öyle işte

hep iyi yönlerini saydım birazda eleştirim :)
kıskançtır hemde oldukça paylaşmayı sevmez eşini
heep ilgi ister ve bekler ama sıkıntıya gelemez..
özgürlüğüne ve arkadaşlarına çok düşgündür :KK43: (bu huyunu hiç sevmiyorum)
valla şimdilik bu kadar bide sinirli oldugum da yazarım digerlerini hülyalı
bu arada ben başak eşim kova ama nasıl anlaşıyoruz bilmiyorum ben detaycı ve titiz o dagınık ve rahatt unutkan :)) aslında zıtız ama yinede idare ediyoruzişte yuvarlanıp gidiyoruzz :))

benim eşimde kova.özgürlüğüne düşkündür,inatçıdır,ikna etmek için herşeyi yapar,cömerttir,zekidir(genel özelliklerindede böyle diyor) biraz kendini beğenmiştir:)pratiktir,sevecendir,keyfine düşkün,ayaklar havada,kendi bildiğini okur,sevgi arsızıdır hep sevileyim övüleyim ister (bunu annedende almış olabilir kaydirigubbakcemile3)... öyle işte

aynısı aynısı : ))

bir başak olarak söylenenlere göre en evlenilmeyesi bir burçla kova burcuyla evlenmişim iyi ki de evlenmişim zeki,cömert,mert,işteki başarısına gıpta ettiğim işle ilgili kararları alırken istikrarlı evle ilgili kararları da bana bırakmasını bilen bilgiye devamlı aç, evde bir kütüphane oluşturup her akşam yatmadan önce kitap okuyup kendini geliştiren gezmesini seven biri tabi bu kadar iyi huylarının yanında kötü huyları da var tv seyrederken hiçbirşey duymaması işten yorgun olduğumuz zamanlar gece yarısı çılgınlık yapıp dışarı çıkmak istemesi, macerayı sevmesi, rutinliğe gelememesi oysa ben kafa dinlemeyi daha çok seviyorum

Benim sevgilim kova bende koç burcuyum -tatlicadiarzu-
İkimiz çok tartışırız o der benim dediğim olacak ben derim benim dediğim olacak bir tarafta alttan almaz uzun süre tartışma sürer gider
mesela bugün de son noktaya geldik ve ben bu ilişki böyle yürümez ya bana karışmayacaksın istediğim spora gideceğim yada ben yine sporuma giderim sen istemiyorsan çeker gidersin dedim gamyoncuiremsu
neymiş spor yaparken erkekler bakcakmış -tatlicadiarzu-
aşırı kıskanç biri ama arkadaşlarına benden fazla değer vermez
bence ilişkilerde kişiler karşısındakini değiştirmeye kalkmamalı
yoksa bu ilişki baştan bitmiş sayılır
ben sevgilim izin vermiyor diye istediğim tüm şeylerden vazgeçeceğim
yok öyle şey daha neler :eek:klava:
eğer beni seviyorsa zaten bu şekilde kabul eder,edemiyorsa kendine göre birini bulur kötükedihüso
hem ben kendime ait kararları kendim vermeliyim(eğer benim için doğruysa tabi)
o da kendi kararlarını kendi versin süprizzzzz
ama sinir etti beni bugün yine istediğim oldu tabiki olacak kendi hayatım sonuçta onun sevgilisiyim diye onun istediği bir hayatı yaşayamam :1closedeyes:

neyse konuyu dağıtmayalım :eek: sırnaşık şey

Benim sevgilim kova bende koç burcuyum -tatlicadiarzu-
İkimiz çok tartışırız o der benim dediğim olacak ben derim benim dediğim olacak bir tarafta alttan almaz uzun süre tartışma sürer gider
mesela bugün de son noktaya geldik ve ben bu ilişki böyle yürümez ya bana karışmayacaksın istediğim spora gideceğim yada ben yine sporuma giderim sen istemiyorsan çeker gidersin dedim gamyoncuiremsu
neymiş spor yaparken erkekler bakcakmış -tatlicadiarzu-
aşırı kıskanç biri ama arkadaşlarına benden fazla değer vermez
bence ilişkilerde kişiler karşısındakini değiştirmeye kalkmamalı
yoksa bu ilişki baştan bitmiş sayılır
ben sevgilim izin vermiyor diye istediğim tüm şeylerden vazgeçeceğim
yok öyle şey daha neler :eek:klava:
eğer beni seviyorsa zaten bu şekilde kabul eder,edemiyorsa kendine göre birini bulur kötükedihüso
hem ben kendime ait kararları kendim vermeliyim(eğer benim için doğruysa tabi)
o da kendi kararlarını kendi versin süprizzzzz
ama sinir etti beni bugün yine istediğim oldu tabiki olacak kendi hayatım sonuçta onun sevgilisiyim diye onun istediği bir hayatı yaşayamam :1closedeyes:

neyse konuyu dağıtmayalım :eek: sırnaşık şey

Valla cnm işin zor!!! Niye dersen sen koç o kova bu iş zor biraz yaaa ama allah hayırlısını nasip etsin ee bide şunua söyleyim eşimden örnek göstererek onlar aslın çok fedakarlık yaparlar ama iilki karşından beklerler yani şimdilik bu kadar :)) :eek:

ay başlıgı görunce can havliyle atladım resmen..
benim eşim kova..ben de yengec..korkunc bir durum tarif edemem..
o bir mantık adamı..kendı mantıgna göre yaptıgı mılyonlarca mantıksız hareketı olsa da..
dunyadakı en akıllı en bılgılı adam o..onun bıldıgının dedıgının aksı asla dogru olamaz..
herseyı bılır herseyden anlar ama bır karısının duygularını anlayamadı gıttı ne hıkmetse..
romantıklık yanından degıl bır km bıle uzagından gecmez..
gururu kaf daglarını asmıs gıbıdır..asla ve asla yanında ölsen kalsan ınan vazgecıp tavız vermez..
dedıgım dedk caldıgım duduktur..mac boyunca hep o duduk calsın ıster..
ınsanlar onu takdır etsın pohpohlasın esı pesnden kossun bayılır ama kendısı kımsenn pesnden kosmaz eyvallahı yoktur..
gerekirse pire icin degıl yorganları dagları bıle yakar gecer..
tembeldir dagınıktır da..düzensızlık ıcınde duzen kurmayı sever..ardında mutlaka bır ız bırakır..
zaman zaman gaddar ve bencıldır...asla duyguları cözumleyemez..
tam bir laf ebesidir..ıstersenız yuzde bır mılyon haklı olun ısterse bılsın kendısının yanlıs haksız oldugunu napar eder altından gırer ustunden cıkar bın dereden kırk taklayla su getırır en sonunda sen ne ıcın kavga verıyodun onu bıle unutturur..o kadar calcenedır..cenesıyle bas edılmez..
laf ebelıgının guzel kısmı suslu sözlerı sevmesıdır..cım cim eklerını bolca kullanır yaldızlı konusmaları sever..
gerekırse ınadından tas bıle kesılır..yeter kı damarı tutmasın..
sureklı hayatn merkeznde o olsun ıster..dunya onun ıcın dönuyordur..hayatta yuruncek tek yol varsa o da onun cızdıgı yoldur sızın yolunuz cıkmaz sokaktr onun ıcın..
bagımsızlgı sever..evlıyken bıle bekar hayatı yasayabılecek kadar kendıne asıktır..bır o kadar da tezat sekılde evcımendır sanırım agırkanlılgndan olsa gerek..
sureklı okur okur okur..bıtmek bılmeyen bır merakı ve ögrenme tutkusu vardır..sonu gelmez..baska seylerle o kadar mesguldr kı yanındakıne dönmeye sıra gelmez..
aglamak kadar sacma sey yoktur onun ıcın asla aglyanlara hele aglayan kadınsa tahammulu yoktur..
ha bır de ısterse on unv okusun yuz doktora yapsn..ta mılattan kalma degıstremeyecegı bır geleneksel zıhnıyettedır..tas kafalık da vardır bıraz..
o kadar müdanaszdır kı istemyorsa gercegı görmek önünde kendınızı yaksanız gene görmez inanın..
baba olmasa da su an baba olsa mukemmel olacagı kesın..saplantı derecesnde aıle duskunudr cunku..ah bır de kendının de aılesı oldgunu farkedebılse ne hos olacak..

herbıseyı babamn tıpkısı olan kocam..kuzeyle guney kutbu kadar zıt ıkı ınsanız..bırı duygusal aglak ayrntıcı ınce dusuncelı hassas..bırı de böyle bahsettgm gıbı tam tersı bır tıp..
bıgun hıc unutmam babama demstm mukemmel bır babasın herkesn senın gıbı babası olmalı ama acıkcası senın gıbı kocam olmasını ıstemezdm bı kadn olarak demstm..ne kadar ıcten dedıysem artık..ey güzel Allahım bana tam tersını nasıp etti..ugrasıyorz sımdı de böyle..

kova mı aman aman..

canım öyle güzel anlatmışsınki sevgilimi yani şaştım kaldım :1shok:
sevgilim aynı senin kocan valla :roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim eşim de kova burcudur .Burçlara pek takılmam ama özellikleri çıkıyor sanırım .Eşim tam bir kova burcudur .Özgürlüğüne aşırı düşkün , çok zeki , monotonluktan nefret eden , yerinde duramayan , inatçı ,değişiklikten hoşlanan (şükür bu özelliğini evlilikte kullanmadı)kötükedihüsoböyle biri işte.Aslında zor bir burç .Hele sakin mizaçlı evcimen bir tipseniza.s

X