çok kaşınıyorum

valla benim karnım göbek deliğimden aşağıda beş-altı tane çatladı kaşınmıştı ama artık hiç kaşınmıyo benimde salonda banyoda yatak odasında bebeyağı ve kremler baş köşede ah bir doğum yapsam ne krem ne bebe yağı görmek istemiyorum

kızlar bir arkadaş sirke sürmemi söyledi bende bu sabah biraz kaşınınca sürdüm pamukla gerçi sormadım ama üzüm sirkesi sürdüm biraz kötü koktu ama kaşıntıyı aldı ben denemeye devam edicem sonuçları yazarım sizede isterseniz deneyin bir zararı olacağını sanmıyorum sadece felaket kokuyo o kadar

vallahi canım herşeyi dener olduk.bende deneyim hiçte sevmem sirkeyi ama eğer geçirecekse ve rahat bir uyku uyuyacaksam denemeye değer.

kızlar felaket kötü kokuyo ama ben krem sürdüğümde bir süre sonra yani hemen akabinde diyebilirim kaşınıyordum sirkeyle daha uzun süre rahatlama oluyo hemde hemen kuruyo bi zararı olacağını zannetmiyorum ve ben kullanmaya devam edicem

yaa unuttum ben denemeyi şimdii tekrar okudum aklımda artık.bu kaşıntı çok berbat bişey.zaten uykusuzum aylardır birde bu eklendi dahada uyku sorunu yaşıyorum.2,3 saat uyuyabilirsem mutlu oluyorum.kan testi verdim karaciğerin safranın az çalışmasından kaynaklanan bir sorun olabilirmiş.bakalım testin sonucuna göre karar verilecek. :KK43:

bende çookkk kaşınıyorum şimdi kendime kızıyorum bugün daha doktordaydım sormayı unuttum ve göbek çevremde bi kaç tane sivilce gibi kızarıklık var onlar kaşınıyo ne olabilir acaba onlar cildeyeyemi görüniyim pazartesiye kaldı artık

cildiyeyede görünebilirsin aslında dermatolojidr.u hemen anlar sivilce mi başka bir alerji falan mı diye

yaa unuttum ben denemeyi şimdii tekrar okudum aklımda artık.bu kaşıntı çok berbat bişey.zaten uykusuzum aylardır birde bu eklendi dahada uyku sorunu yaşıyorum.2,3 saat uyuyabilirsem mutlu oluyorum.kan testi verdim karaciğerin safranın az çalışmasından kaynaklanan bir sorun olabilirmiş.bakalım testin sonucuna göre karar verilecek. :KK43:

inşallah karaciğer yada safra kesesinden kaynaklanan bişey değildir canım

X