Saç Kesim Şekilleri alnım dar we nasıl saç modeli seçmem gerek yaa...

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

23yn3ph

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2008
47
0
yuwarlak yüzüm we alnım dar.nasıl saç modeli yapmalıyım saçımı nasıl kestrmeliyim hiç bilmiyorum lütfen yadım edin okulda fln sorun olmuyo da dersane fln çok önmli.fisfisfis lütfen yardım edin..:asigim:

canm bence hemen alnın üstünden değil de biraz daha yukardan kalınca bi kahkül kestirmelisin arkalar ve yanlar da katlı olmalı

bence katlı ve uzun olmalı yüzünü cok yuvarlak gostermes hem önünde de kahkül ama yandan bnmde yüzüm yuvarlak alnım cok cok dar değil normal :) yandan kahkül çok yakışıyo bnce belkide ben kendıme yakıştrıyorum

bence katlı ve uzun olmalı yüzünü cok yuvarlak gostermes hem önünde de kahkül ama yandan bnmde yüzüm yuvarlak alnım cok cok dar değil normal :) yandan kahkül çok yakışıyo bnce belkide ben kendıme yakıştrıyorum

kahkul olmaz yakışcağını sanmıyorum.yüzüm küçük olunca alnımıda kapatrsam daha bi ufak duru yüzüm..yani bn böyle düşünüyorum..ama tşkrler yinede cnm:1hug:

21509.jpg

bu tarz bu saç modeli anlatmaya calıştımm bnm yüzümde yuvarlak hep bu tarz kestiriyorum valla :KK43:

bence uzun düz saçlar,önünüde arkaya dogru kabartarak küçük bi tokayla tuttur anlatabildimmi bilmiyorum :)

bak cnm bende senin gbi küçük bir alına ve yuvarlak yüze sahibim ben kısa şaçda denedim ama yakışmadı zaten öndeki saçları arkaya atınca feci görünüyoruz bence mutlaka perçem yaptır kaşın altında böyle nasıl anlatıyım tam bilmiyorum ama gözün bitiği bi çukur varya orda olsun yada 1 parmak daha yukarda uzun ii oluyoda kısa hiç hoş durmuyoo saçlarında katlı ama uzun olsun çok fazla kat attırma çok kat saçı kabarık gösterio orta halde olsun ben hep öyle yapıyorum ve gayette güzel oluyoo

bak cnm bende senin gbi küçük bir alına ve yuvarlak yüze sahibim ben kısa şaçda denedim ama yakışmadı zaten öndeki saçları arkaya atınca feci görünüyoruz bence mutlaka perçem yaptır kaşın altında böyle nasıl anlatıyım tam bilmiyorum ama gözün bitiği bi çukur varya orda olsun yada 1 parmak daha yukarda uzun ii oluyoda kısa hiç hoş durmuyoo saçlarında katlı ama uzun olsun çok fazla kat attırma çok kat saçı kabarık gösterio orta halde olsun ben hep öyle yapıyorum ve gayette güzel oluyoo

kaşın altında olursa perçem yüzüm kçk durur sanki.bilemiyorum ki....ama ynede deniyecem.öyle kestrcem..bakalım nasıl olcam:KK70:..fikir için çok saol cnm
a.s.

benımde yuzum yuvarlak ve saclarım uzun herkes cok begenıyorda . ama kat kestır yuzunu acar bende oyle yaptırıcam + yan kahkulde denıcem

canım benımde alnım dar kahkül kestirmiştim hiç yakışmamıştı bana sende kestirme bence kahkül dar alınlara pek gıtmıyor.Kendimden bilirim.Bence perçem kestir yana atıp kullanacagın vede kat attır derim :-)

canım benımde alnım dar kahkül kestirmiştim hiç yakışmamıştı bana sende kestirme bence kahkül dar alınlara pek gıtmıyor.Kendimden bilirim.Bence perçem kestir yana atıp kullanacagın vede kat attır derim :-)

:-) yan kahkül mantıklı yerimseniben

X