(resimli)en bol köpük yapan elektrikli cezve hangisi?

KaRaLaHaNa

YaLNıZLıK YoRaR iNSaNı...
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2008
6.102
1
kullanan arkadaşlar varsa aramızda şu ucuz elektrikli cezveler haricinde
arzum,hisar,philips,sinbo daha aklıma gelmeyen ve sayamadığım bir çok marka...
en bol köpük yapan ve kullandığımız ürünleri resimli olarak paylaşalım arkadaşlar....

Birara elektrikli cezve almaya niyetlendim ama normal cezvenin yerini tutmayacağını düşündüğüm için vazgeçtim..

Kullananlar varsa tavsiye alabiliriz.

arzumun kahve makinasını kullanıyorum çok köpük yapıyorr memnunum

benim normal bir milyonculardan olan elektrikli cezvem var öyle markası falan yok çokta ucuza almıştım çok harikada kahve yapıyor bol köpüklü geçen eşimin teyzesinin kızını istemeye gelmişlerdi belki kırk kişiye yaptık sadece benim kahve makinamla çokda güzel oldu ben çok memnunum

bende normal cezve de kahve yapmayı severdim taa ki saolsun görümcem sinbo nun elektrikli cezvesi ni alana kadar. çok memnunum arkadaşlar...
Tadı da köpüğü de çok güzel oluyor..

Sanayi Bakanlığının bu konuda bir kararı var ;
Kaynama suyuna doğrudan elektrik akımı geçiren plastik mini kahve pişiricileri piyasadan toplanarak
imha edilecek, üretici ya da ithalatçılarına 25 bin YTL'ye varan tutarlarda ceza kesilecek.
:nazar:

bende normal cezve de kahve yapmayı severdim taa ki saolsun görümcem sinbo nun elektrikli cezvesi ni alana kadar. çok memnunum arkadaşlar...
Tadı da köpüğü de çok güzel oluyor..

benimki bundan ama deli oldum ya .üzeri dümdüz oluyor.sıfır köpük.sen baya memnun kalmışsın simbodan kahvemmi bayattı acaba

Son düzenleyen: Moderatör:
canımm evet bundan işte...
Valla baya bayaa memnunumm...
Evet kahvende sorun oalbilir yda çok kaynatıyorsan cnmm o yüzden de köpük kalmıyor olabilir..

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar ben KAHVE DÜNYASINDAN aldım cezvemi ...harika birşey 1 fincanda yapsan,7 fincanda yapsan süper köpük oluyo...her gelen misafirim nerden aldın diyo onlarda alıyo.. fiyatıda 38.00 tl. şiddetle tavsiye ederim bir kahve tutkunu olarak...

X