hamileliğin ilk haftası nasıl oluyor?

evet göğüs uclarında acı olabilir banada arada bir geliyor acı bilmiyorum ama kendimi umutlandırmak istemiyorum...
inşallah canım sende hamilesindir. bende regl olmadan 10 gün önce leke geldi 2 gün kahverengimsi o aralar kasık bel ağrısı cektim hatta ağzım o kadar çok kuruyorduki 2 litre su içtim o günlerde ağzımın tadı bir başka hayladaha aynı ama allahtan hayırlısı pazartesi gününne kadar olmasam umudum artar :Saruboceq:

evet göğüs uclarında acı olabilir banada arada bir geliyor acı bilmiyorum ama kendimi umutlandırmak istemiyorum...
inşallah canım sende hamilesindir. bende regl olmadan 10 gün önce leke geldi 2 gün kahverengimsi o aralar kasık bel ağrısı cektim hatta ağzım o kadar çok kuruyorduki 2 litre su içtim o günlerde ağzımın tadı bir başka hayladaha aynı ama allahtan hayırlısı pazartesi gününne kadar olmasam umudum artar :Saruboceq:

inşallah güzel haberler alırız bu ay canımm:) :Saruboceq: bende bekliyorum sabırsızlıkla ne zaman belli olur acaba hamile bi arkadaşım war en erken 3 günde en geç 1 haftada belli olur dio adetten önce kafam fena karışıkkk :KK43:kaydirigubbakcemile5

göğüslerimdeki acı sadece uçlarında böyle şeyler yaşayan warmı_

ay canım yaa bendede aynısı var şu an hiçbir yerinde değil. sadece dokununca uçlarında bir sızlama ama hiç olmamıştı böyle bir şey. benim adete yakın bile göğüslerimde ağrı olmaz pek. 11 gün var adetime riskli günlerde ilişki yaşadık korunmasız. bu kadar erken bir belirt,i olurmu yaa.bir de bikaç gündür kasıklarımda ağrı var. adet olcak gibi.geçen ay da şüphelerim olmuştu ama göğüs acısı hiç başıma gelmedi

bu ay göğüs uçlarımda acı bende de oldu yumurtlamadan 2-3 gün sonra ben de de hiç olmazdı. Adete yakın çok ağrım olur ama uçlarında hiç bir zaman olmaz.sonra 2 gün sürüp geçti şimdi adet zamanım gibi bütün her yeri ağrıyor. Ama bu ay hiççç takmıyorum hatta bir ay sonra tatile gideceğim için acele bile etmiyorum yaz için. Hayırlısı Allah'tan hakkımızda. Artık belirtilere kanmıyorum zaten. Her ay farklı bişeyler oluyor biz yeni farkına varıyoruz ya da.

bu ay göğüs uçlarımda acı bende de oldu yumurtlamadan 2-3 gün sonra ben de de hiç olmazdı. Adete yakın çok ağrım olur ama uçlarında hiç bir zaman olmaz.sonra 2 gün sürüp geçti şimdi adet zamanım gibi bütün her yeri ağrıyor. Ama bu ay hiççç takmıyorum hatta bir ay sonra tatile gideceğim için acele bile etmiyorum yaz için. Hayırlısı Allah'tan hakkımızda. Artık belirtilere kanmıyorum zaten. Her ay farklı bişeyler oluyor biz yeni farkına varıyoruz ya da.

haklısın canım yaa ben daha hamilelik için çalışmıoken bile o kadar çok kendimi dinliorum ki. arada korunmsız geçen günler yüzünden. ama insan kendini dinledikçe o belirtileri yaratıo resmen hayret verici valla. düşünce gücümle göğüs uçlarımda ağrı oluşturdum :roflol:sırnaşık şey

allah bir sancıda kucağında olmayı nasip etsin bizim içinde dua et bende çok istiyorum bugün adet günüm her yerim ağrıyor bakalım önce allah tan hayırlısını diliyorum seni de şimdiden tebrik ediyorum

deniz 0509 bende bu konuya takılmıştım ama ilk haftalar drlar bile anlayamıyor bebiş olduğunu kese görünse bile bebeğin görünmediği bi kaç hafta sonra kendini gösterdiği oluyor. ama bence yerleşme esnasında vucudumuzda değişiklikler oluyor benimde midem bulanıyor akşamları yani 2-3 akşamda bir oluyor mide bulantım dün akşamüzeri başladı gece yatıncaya kadar geçmedi bugün hiç bi şeyim yok aynı yemekleri yedim özellikle kontrol etmek için kendimi off inşallah bebeklerimiz bizimledir
merhaba ;
bende anne olmak istiyorum ve bunun için ilk bir haftadayımama var mı yok mu diye düşünmek çok garip bir duygu mesala sabah göbek deliğimden kasıklarıma doğru sancılar oluştu bunun sebebi acaba o mudur dedim.sizlerde acaba böyle belirtiler var mı?merak ettim

merhaba arkadaşlar,
bu konuda deneyimli olan arkadaşlar bizi yönlendirebilir mi?
benim yumurtlamadan sonra da yumurtalıklarımdaki ağrı devam etti. daha önce hiç böyle olmamıştı. 10 gun olucak agrı devam ediyor, karnım şiş, arada psikolojik mi bilmiyorum ama başım dönüyor ve geceleri midem bulanıyor. ve devamlı sağ yumurtalığım agrıyor hatta işteyim bi ara koşar adım yurudum sanki yumurtalığım sallanıyormuş gibi oluyor.
bir haftada bir belirti çıkar mı ortaya?
bir de lekelenme herkeste olur mu?

canım yumurtlama günlerinden itibaren bende sol yumurtalığımda ağrı oluştu.ve hala devam ediyor.bence dikkat et hamile olabilirsin

arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım bu ay henüz adet olmadım ama karnımda şişlik göğüslerimde ağrı göğüs uçlarımda acı var sizce acaba hamile olabilir miyim ilk belirtiler ne zaman ve neler oluyor ltfn yardımcı olursanız sevinirim cevap bekliyorum

benim kasıklarımda ağrı olmuştu ben adet olacam diye beklerken hamile olduğumu öğrenmiştim daha sonra göğüslerde ağrı tabi arkasından hala geçmeyen bulantılar 4 ay oldu bulantılar devam ediyor allah herkese bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin

benım adetten bır hafta once asırı bas donmem oldu tansıyon duduklugu 8 e 5 lere kadar ındım....meger hamıleymısım.adetten 4 gun oncede testte cıktı ıdrarda..hayırlısı olsun canım

ya kızlar 19 gün gecikmeden sonra nisanda adet olmuştum ama pembe pembe ve çok azdı sancım olmadı çok farklıydı yani bu üstüne görme olabilirmi?

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım ve bişeyler öğrenmek istiyorum . ben 26aralıkta ilişkiye girdik o gün yumurtlama günümdü hesaplarıma göre ve ilişkinin ertesi günü hafif 2.3 saniye ağrılar oldu yanma oldu öle 2 gün sürdü. ve 2 gün sonra ise acayip uyumaya başladım. ve cnm sürekli ekşi v acı şeyler istedi sıksık idrara çıkma oluyor . ve tatlı görmek istemiyorum . sormak istedigim yarın 26 bu yana 8 . gün olucak kan testi yaptırmalımıyım yoksa adet günüm geçmesini mi bekliyim.

birde bu ateşlenme sizde oldumu geceleri bana ateş basıyor ama içten normal ateş çıkması gibi değil ayaklarım buz gibi dururken içten yandığını hissediyorum ve ağız kuruması çok var bende devamlı (afedersiniz)tükrük yutuyorummmm

merhaba ayın şey bendede odu 2 akşamdır birden ateş basıyor ve terliyorum birden birede geçiyor dediğiniz gibi ayaklarım benimde buz gibi . bazende hiç biyerimde terleme yokken sadece koltuk altım ter içinde oluyor. ağız kuruması deilde normalde bi bardak su bile zor içerim bi gün içinde şimdi durmadan su içiyorum.

beray 60 canım sana bişey sormak istiyorum arkadaşa demişsin idrarını pilastik birkaba yap diye beyaz intap gibi şeyler varmı ben hemen yaptım aynı dediğin gibi sanki beyaz akıntı var adetime 3 gün var ama çok sık idrara çıkıyorum hayallah heycanlandım şimdi ya bende hamileysem heyecandan titriyorum..

bende baktım arkadaşlar benimde var küçük küçük beyaz akıntı inş. bebişler vardır göbişlerde
AMİNNNN

Herkese merhaba....Ben 1sene 2 aylık evliliym.9 aydır çocuk sahibi olmak için uğraşıyoruz.İkimizde de bi problem yok ama hamile kalamadım.en son hsg çekimide yaptırdım oda çok güzel çıktı.Yumurta geliştirici haplar kullanıyorum ama yine sonuç alamadık.En son aralık 28de çatlatma iğnesi vuruldum bir tane 20mmlik diğeri 18mmlik yumurtalarım vardı.29unda ilişki dedi doktor.üç gün üst üste ilişkiye girdik 2 doz vutuldum iğneyi.En son adetim 11inde gelmişti.şuanki bazı belirtilerim kasıklarımda batma oluyo özellikle sol kasık.Kasıkların hemen üstü alt karın dedikleri yer biraz şiş.Ağzımda metalimsi bir tad var acımsıda.karnımda şiş gögsümde batmalar var.kafayı yemek üzereyim bunlar psikolojik mi diye.Lütfen bu güzel olayı yaşayanlar,ya da bilgisi olanalar belirtilerinizi yazın

merhaba arkadaşlar,
bu konuda deneyimli olan arkadaşlar bizi yönlendirebilir mi?
benim yumurtlamadan sonra da yumurtalıklarımdaki ağrı devam etti. daha önce hiç böyle olmamıştı. 10 gun olucak agrı devam ediyor, karnım şiş, arada psikolojik mi bilmiyorum ama başım dönüyor ve geceleri midem bulanıyor. ve devamlı sağ yumurtalığım agrıyor hatta işteyim bi ara koşar adım yurudum sanki yumurtalığım sallanıyormuş gibi oluyor.
bir haftada bir belirti çıkar mı ortaya?
bir de lekelenme herkeste olur mu?

meraba bende hamileliğimin ilk haftalarındayım ağrı kasıklarındaysa ve 10 günü geçmişse bide reglin geciktimi o da önemli o zaman hamiş olabilirsin canım test alsana neden bekliyorsun...umarım istediğin gibi olur herşey

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım ve bişeyler öğrenmek istiyorum . ben 26aralıkta ilişkiye girdik o gün yumurtlama günümdü hesaplarıma göre ve ilişkinin ertesi günü hafif 2.3 saniye ağrılar oldu yanma oldu öle 2 gün sürdü. ve 2 gün sonra ise acayip uyumaya başladım. ve cnm sürekli ekşi v acı şeyler istedi sıksık idrara çıkma oluyor . ve tatlı görmek istemiyorum . sormak istedigim yarın 26 bu yana 8 . gün olucak kan testi yaptırmalımıyım yoksa adet günüm geçmesini mi bekliyim.

meraba bence reglinin gecikmesini bekle ama dediklerine göre hamiş olabilirsin.kasıklarında ağrı varmı o da önemli ben yeni hamişim ondan sordum.:KK1:

X