hamileliğin ilk haftası nasıl oluyor?

tşk canım beni rahatlattın. inşallah sende hamilesindir benim yaptığım idrar testlerinde hep tek çizgi çıkmıştı üzülme zamanın gectiği zaman kan tahlili yaptırmaya git herşeyin hayırlısı. ama çok ağrım var kasıklarım ve belim çok ağrıyor :KK43:

arkadaslar ben yeni üyeyim adetim 3 gün gecti dün idrar testi yaptım cıkmadı. duanız ihtiyacım var bana dua edin neoluuuuuur hamile olayım. ayrıca bana idrar testinde ilk zaman cıkmayıpta daha sonra cıkanlar mesaj atsın

arkadaslar ben yeni üyeyim adetim 3 gün gecti dün idrar testi yaptım cıkmadı. duanız ihtiyacım var bana dua edin neoluuuuuur hamile olayım. ayrıca bana idrar testinde ilk zaman cıkmayıpta daha sonra cıkanlar mesaj atsın

inşallah dualarımız seninle.idrar testi negatif çıkıpta kan testinde pozitifi gören çok kişi var merak etme.inşallah seninde öyledir :Saruboceq::CüvCüv:

ya inanılacak gibi değil arkadaşım regly oldum ne olacak şimdi hamile değilmiyim cok üzülüyorum

ya inanmıyorum eftelya ya inanamıyorum,
o kadar heveslenmiştik bide kan testinde de 27 çıkmıştı acaba düşük mü oldu :KK43::KK43::KK43:
üzülme lütfen bir daha ki ay beraber bekleriz yine :teselli:

kızlar bişi sorcam idrarda kesik gibi beyz tortular ne olabilir sizce.....

ya inanılacak gibi değil arkadaşım regly oldum ne olacak şimdi hamile değilmiyim cok üzülüyorum

canım normal bi reglimi herzamanki gibimi oluyosun üstüne görmede olabilir doktorunla bi ara konuş istersen yada git üzülmek yok ama

kızlar yaa,ben normalde adet olurken göğüslerimde hiç değişiklik ağrı olmaz.10 aylık evliyim 5 ay önce düşük yapmıştım..hamile kaldığımda ilk belirtim göğüslerimde dolgunluk ve ağrı vardı.. şimdi adet günüm 1 şubat.2 gündür göğüslerimde inanılmaz ağrılar başladı dokununca ağrıyo,bide evde iş felan yaparken birazcık ayakta dursam belim ağrıyo.. heveslenmek istemiyorum,adet günümü bekliyorum ama bilmiyorum işte yinede umutlanıyo insan dört gözle belirti olsun diye bekliyoruz..acaba göğüslerimdeki ağrı bir gebelik belirtisi olabilirmiki..

yaa bi fikriniz yokmu kızlar...Çok üzgünüm çoook

canım ben düşük yaptıktan sonra ilişki esnasında koku hissediyordum doktor enfeksiyon var dedi ve bir takım ilaçlar kullandım o zamanlarda ,senin dediğin gibi idrarımda kireç rengi bişeyler görürdüm doktorum ilaçlardan dolayı demişti...hani seninkiyle bir alakası yoktur ama ilaç felan kullanıyormusun kullandınmı ondan kaynaklanabilir

hastalığım bitsin doktora gideceğim cok üzgünüm normal hsta oldum bende dumyştum üstüne görme gibi ama etrafımdakiler ümidi kestiler benide alıştırıyorlar ama doktora gitmeyi ihmal etmeyeceğim çok teşekkiür ederim sizlere sıkıntıma ortak olduğunuz için

canım ben düşük yaptıktan sonra ilişki esnasında koku hissediyordum doktor enfeksiyon var dedi ve bir takım ilaçlar kullandım o zamanlarda ,senin dediğin gibi idrarımda kireç rengi bişeyler görürdüm doktorum ilaçlardan dolayı demişti...hani seninkiyle bir alakası yoktur ama ilaç felan kullanıyormusun kullandınmı ondan kaynaklanabilir

yok canım yaa hamilelik falan olur die ilaç almıyorum çok hastayım aslında grip gibi ama hiç bişi içmedim beklemedeyim adet olmam lazım artık belirtilerim var göğüslerim falan şişti ama gelen yok henüz(aman gelmesin)kaydirigubbakcemile3 bu sabahta böle bişiler farkettim ne olduğunu çözemedim işte.....

canım 7 gün daha bekle ama kendine dikkat et. adetin düzenlimi düzensizmi oluyordu ama yinede umudunu yitirme inşallah olur :1hug:

merhaba arkadaşlar, ben 9 aylık evliyim. aylik iğne ile korunuyordum. yaklasık 6 ay once bıraktım. normalde 2 gun sonra regl gunum ama ben 3 gundur sancı cekıyorum. Birde sureklı yanı nasıl desem 20 dk bır ıdrara cıkıyorum. bulantımda var. umutlanmak istemıyorum ama. bana bir akıl verin. hamıle olabılır mıyım? ya ıcımden hep hamısmısım gıbı gelıyor. istediğim için mi acaba?

arkadasım bence idrar testiyle felan uğraşma ,git beta yani kan testi yaptır ,onda hemen kesin sonuç çıkar rahatlarsın.oyle kaç gün geçyti felan deme ..ben hamile kaldıgımda adet günüm 5 gün gecikmişti hem kan hem idarar testinde pozitif çıkmıştı...ama dediğim gibi gün saymaktansa kan testi daha kesin sonuçlar veriyor..

X