hamileliğin ilk haftası nasıl oluyor?

deniz0509

Birgün geliceksin bebeğim
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
742
10
39
merhaba arkadaşlar,
bu konuda deneyimli olan arkadaşlar bizi yönlendirebilir mi?
benim yumurtlamadan sonra da yumurtalıklarımdaki ağrı devam etti. daha önce hiç böyle olmamıştı. 10 gun olucak agrı devam ediyor, karnım şiş, arada psikolojik mi bilmiyorum ama başım dönüyor ve geceleri midem bulanıyor. ve devamlı sağ yumurtalığım agrıyor hatta işteyim bi ara koşar adım yurudum sanki yumurtalığım sallanıyormuş gibi oluyor.
bir haftada bir belirti çıkar mı ortaya?
bir de lekelenme herkeste olur mu?

merhaba arkadaşlar,
benim yumurtlamadan sonra da yumurtalıklarımdaki ağrı devam etti. daha önce hiç böyle olmamıştı. 10 gun olucak agrı devam ediyor, karnım şiş, arada psikolojik mi bilmiyorum ama başım dönüyor ve geceleri midem bulanıyor. ve devamlı sağ yumurtalığım agrıyor hatta işteyim bi ara koşar adım yurudum sanki yumurtalığım sallanıyormuş gibi oluyor.

geceleri mide bulantısı baş dönmesi ağrı ve lekelenme bunların hepsi bende olmuştu ama 5.haftamda ilk haftadan belli olurmu bilmem test yaptırdınmı canım

altunhan canım,
test yapmadım, hastalanmama 7-8 gun var diye. beklesem mi diye duşunuyorum.
sanırım benim biraz psikolojik degilmi,
ilk haftadan bu kadar belli olmaz.
yalnız lekelenmeyi yumurta döllenip rahime yerleşirken olur diye okudum o da döllenmemin 8-9 ve ya 10. gununde.
ama yanlış mı bilmiyorum.

şuan 33 haftalık hamileyim canım..bence adet gününü bekle daha sonra test yaptır inşallah güzel bir haber alırsın.

tebrik edirum canım,
bir nefeste bebişini kucagına alırsın inşallah. erkek mi içimden öyle geçti?

şuan 33 haftalık hamileyim canım..bence adet gününü bekle daha sonra test yaptır inşallah güzel bir haber alırsın.

Allah bağışlasın canım çok kolay bi doğumla kucağın almayı nasip etsin inşallah Allah'ım güzel kızını:ecrin_bebek:
ben beklemelerdeyim:sm_confused:

dünyadaki en güzel şey anne olmak bence çok sorunlu bir hamileliğim oldu halada devam ediyo sorunlar ama herşeye rağmen onu çok istiyorum teşekkür ederim canım Allah herkese nasip etsin anne olmayı hepimize..

deniz 0509 bende bu konuya takılmıştım ama ilk haftalar drlar bile anlayamıyor bebiş olduğunu kese görünse bile bebeğin görünmediği bi kaç hafta sonra kendini gösterdiği oluyor. ama bence yerleşme esnasında vucudumuzda değişiklikler oluyor benimde midem bulanıyor akşamları yani 2-3 akşamda bir oluyor mide bulantım dün akşamüzeri başladı gece yatıncaya kadar geçmedi bugün hiç bi şeyim yok aynı yemekleri yedim özellikle kontrol etmek için kendimi off inşallah bebeklerimiz bizimledir

arkadaşlar ben gecen ay 19unda adet gödrüm bu ay daha olmadım belimde kasıklarımda ağrı var. dün akşam afedersiniz iç çamaşırıma kahverengi leke bulaşmış acaba hamile olabilirmiyim? kendiimi kaptırmak istemiyorum 1-2 gün daha bekleyip test yaptıracağım. bu lekelenme daha önce hiç olmadı ve karnım şiş belki kilo aldım ondandır :)

merhaba arkadaşlar,

lekelenme herkeste olmuyo cnm....inşallah en kısa zamanda anne olursun sende...

arkadaşlar ben gecen ay 19unda adet gödrüm bu ay daha olmadım belimde kasıklarımda ağrı var. dün akşam afedersiniz iç çamaşırıma kahverengi leke bulaşmış acaba hamile olabilirmiyim? kendiimi kaptırmak istemiyorum 1-2 gün daha bekleyip test yaptıracağım. bu lekelenme daha önce hiç olmadı ve karnım şiş belki kilo aldım ondandır :)

eftelyacım merhaba,
lekelenme ve regl gecikmesi bence belirti olabilir dilersen eczaneden test al yada tahlil yaptır ama bence bebiş geliyor inşallah.
hayırlı osun derim ben

deniz 0509 bende bu konuya takılmıştım ama ilk haftalar drlar bile anlayamıyor bebiş olduğunu kese görünse bile bebeğin görünmediği bi kaç hafta sonra kendini gösterdiği oluyor. ama bence yerleşme esnasında vucudumuzda değişiklikler oluyor benimde midem bulanıyor akşamları yani 2-3 akşamda bir oluyor mide bulantım dün akşamüzeri başladı gece yatıncaya kadar geçmedi bugün hiç bi şeyim yok aynı yemekleri yedim özellikle kontrol etmek için kendimi off inşallah bebeklerimiz bizimledir

asspirin canım merhaba,
evet suan inanılmaz takık durumdayım. yumurtlama dönemimin o ince sızısı yumurtalıklarımda hala geçmedi ve mesela olur olmaz koku duyuyorum. ve ani midem bulanıo, acaba diorum abartı mı yiyorum die kendimi devamlı dinliyorum. bir stres bir sters halindeyim yani. regl me 6 gun kaldı hayırlısı artık. eger yerleşmede degişiklikler oluyor diyorsun inşallah bebişi oluyordur. döllenme olduysa sence 10-11 gun lük gebelik bu belirtileri yapar mı ya da yerleşme sureci .

evey bugün kan ve idarar testi vermeye gittim hastaneye öğleden sonra sonuç belli olacak inşallah sonuç pozitiftir bu morale çok ihtiyacım var bana dua edin kızlar.

QUOTE=eftelya22;5001276]evey bugün kan ve idarar testi vermeye gittim hastaneye öğleden sonra sonuç belli olacak inşallah sonuç pozitiftir bu morale çok ihtiyacım var bana dua edin kızlar.[/QUOTE]

hadi inşallah pozitiftir canım benim, :nazar:
inan çok sevinirim lütfen hemen cvabını yaz.
artık seni bende hamileyim kısmında görebiliriz. :)
dua edicem :emir_bebek:kaydirigubbakcemile2hihoyyyt:sm_cool:sositososito:dance:

evet doktor çok yeni hamilelik başlangıcı dedi 10-15 gün sonra tekrar gel kesinleştirelim dedi.ve ya kanda oluşan bir mikropta olabilir dedi korkuyorum kızlar inşallah iyi olur :KK43:. bakın sonuç. SG >= 1.030 pH <=5.0 Beta-HCG 27.19 Bu sonuclar hakkında sizin bir bilginiz varmı acaba

evet doktor çok yeni hamilelik başlangıcı dedi 10-15 gün sonra tekrar gel kesinleştirelim dedi.ve ya kanda oluşan bir mikropta olabilir dedi korkuyorum kızlar inşallah iyi olur :KK43:. bakın sonuç. SG >= 1.030 pH <=5.0 Beta-HCG 27.19 Bu sonuclar hakkında sizin bir bilginiz varmı acaba

canım eftelya
beta hcg nin 27.19 çıkması 1,3 ve 2 haftalık gebeliklerde çıkıcak bir test sonucu.
dun sizinle o kadar çok heyecanlandım ki bende 16,30 da randevu alıp kan testi yaptım ama malesef bende 1 çıktı yani olumsuzmuş. inşallah daha sonra ki gunlerde döllenme olmuştur. hala umudumu kesmek istemiyorum ama her ay ki husran insanı çok yoruyor.
senin adına çok sevindim canım.
durumdan lütfen beni haberdar et . yeni hamişimiz :CüvCüv::CüvCüv:

X