buhar makinesi kullanan var mı?

aslihanxx

Canım oğlum
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
577
2
43
benim bebeğiminde burun tıkanıklığı iyice arttı. burun spreyi aldık ama o da çok işe yaramadı. bebeğim çok kötü nefes alıp veriyor. burnundan nefes alamadığı için ağzından alıyor haliyle ağzı hep açık ve mikropların girişi çok daha kolay. buhar makinelerini araştırdım kullanan arkadaşlar gerçekten de memnun mu? almaya değer mi? evin havasını değiştiriyor mu? bir de marka verebilecek olan var mı?

ben kullanıyorum canım özellikle kızımın burnu tıkalı olduğu zaman hemen açılıyor bence al
çünkü ben de çok işe yarıyor hergün de akşam yatana kadar çalıştırıyorum ben esse mağazasından
aldım essenso markası çokta memnunum

canım ben de oglum için kullanıyorum mutlaka gerekli olduğuna inanıyorum. ben özelliklerine bakıp fakir marka aldım. özelliklerine göre diğerleriyle kıyaslanınca çok hesaplıydı. ve görünümü de güzel.tavsiye edrim.

Ben de kullanıyorum. akşamları yatana kadar calıştırıyorum. benim ki tefal. ama biraz gürültülü çalışıyor.
bebeğimin burnu hiç tıkanmadı cok sükür şimdiye kadar. ilk günden beri kullanıyorum

ben saatakşam 6 dan yatana kadar çalıştırıyorum ama ben yatana kadar

bende fajkir aldım ara ara açıyorum çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim benimde burnum tıkanıyordu ben bile rahat ediyorum şimdi

ben ara ara kullanıyorum
ilk zamanlar rutubet kokusu gibi bir koku olmuştu evin içinde
kapattım ve uzun süreden beride kullanmadım
dün aklıma geldi açtım
sanırım hala açık kapatmadım
tefal benimkide

bende kullanıyorum.çok memnunum.markası kraft,netten 47 ytl ye almıştım.öğlen 1 ile akşam üstü 5 arası kaloriferler kapanıyor bizim.ben o arada kapatıyorum.kalorifer çok kuruttuğu için evi,kaloriferin çalıştığı her an açık tutuyorum.seviyesini sonuna kadar getirmiyorum,yarıda tutuyorum genelde.hırıltı filan olmuyor artık maşallah.elektrik faturamda da pek bi değişiklik olmuyor.fazla elektrik çekmiyor sanırım

Selam kızlar benim oğlumun burnuda çok tıkanıyor sprey kullanıyorum açıyor ama bi süre sonra yine tıkanıyor kış mevsimi diyemi oluyor yoksa havalar ısınınca geçermi merak ediyorum eğer geçmiyorsa bi buhar makinasıda ben alayım

:teytey:Selam kızlar benim oğlumun burnuda çok tıkanıyor sprey kullanıyorum açıyor ama bi süre sonra yine tıkanıyor kış mevsimi diyemi oluyor yoksa havalar ısınınca geçermi merak ediyorum eğer geçmiyorsa bi buhar makinasıda ben alayım

Bende tefal kullanıyorum. Ama bebeğim akşam uyuyunca açıyorum ben, hatamı ediyorum acaba. Makineden memnunum. Öyle ses diye acaba nadiren çıkardığı lıkırtıdanmı bahsediyorsunuz? Başka bir ses yok, bunuda hepsi yapıyordur sonuçta.

:teytey:Selam kızlar benim oğlumun burnuda çok tıkanıyor sprey kullanıyorum açıyor ama bi süre sonra yine tıkanıyor kış mevsimi diyemi oluyor yoksa havalar ısınınca geçermi merak ediyorum eğer geçmiyorsa bi buhar makinasıda ben alayım

slm cnm.evde kalorifer yada klima varsa tıkanır mutlaka.havadaki nem kuruyo oyüzden sabahları genelde hasta gibi kalkıyo çocuklar,benmkilerde öyle oluyor çünkü.buhar makinesi kullan mutlaka hatta ben içine bir damla çin yağı damlatıyorum müthiş bir nane kokusu oluyor evde.bu ara buhar makinem bozuldu tamire gitti onun yerine çocukların odasındaki peteğin üzerine ıslak havlu koyuyorum,üzerine gene çin yağı damlatıyorum tabi.bayağı ıslatıyorum neredeyse suları akıcak gibi oluyo...

Bu makinalara esans koku vs. damlatmayın diyor kullanma klavuzunda.

Bence oldukça gerekli kış bebkleri için.

Diğer bir soruysa,ses denilen o fokurtunun dışında canım.Çalışırken çıkardığı ses.
benimki arçelik ses yok dnecek kadar az.Rahatsız etmez yani.

merhabalar.bende chicconun iyonizerli buhar makinesini kullaniyorum.kampanya doneminde almistim 130 ytl civariydi.cok cok sessiz ayrica icinde cok hos bir losluk veren gece lambasi var icinde.iyonizer ozelligi havayi ayrica ferahlatip temizliyor.ben cok cok memnunum cunku odamiz klimala isiniyor.ayrica buhar isiyi daha cabuk yayiyor.biz simdiye kadar hic tikaniklik yasamadik.geceleri yatarken surekli acik .gunduz zaten oda havalandirildigi icin ara ara aciyorum.

X