Rüya Yorumları İstihare - Beyaz ve Mavi

bende yattım 3 gece :) ilk gece beyaz gelinlik gördüm yalnız yırtıktı annemle dikmeye başladık.. ikinci gece beyaz soğan ve beyaz mantarlar temizledim.. yeşillik bir yere yerleşmiştim.. 3. gece beyaz t-shirt giydim.. yorumlar mısınız?

arkadaşlar bende istihare yattım ama çok karışık oldu benim ki bir gün yatım ara verdim tekarar başladım sonra mavi kadın gömleği gördüm ne olabir sizce tekrar yeniden niyetlenip yatayım kafam çok karışık yardım edin..

arkadaşlar merhaba ben sevgilimle geleceğimin olup olmadığını görmek için istihareye yattım ve bir rüya gördüm lütfen bu rüyamı yorumlar mısınız
bulutların üzerindeyim her yer masmavi, gözümün önünden hızlıca sarı ışık topları kovalayan küçük periler geçiyor . onların geldiği yönden masmavi bir ışık vuruyor yüzüme onların gittiği yöne baktığımda sanki güneş doğarcasına kocaman bir ışık kümesi görüyorum gökyüzü hüseyin diye inliyor sevdiğim genci hayal ediyorum hüseyin diyorum ağzım suyla doluyor konuşamıyorum yutkunuyorum yine hüseyin diyorum ama yine ağzım suyla doluyor konuşamıyorum..daha sonra yavaşça aşağıya düşüyorum çok yavaş kayar gibi.. su tertemiz masmavi ben yavaşça suyun dibine iniyorum ama çok rahatım daralmıyorum nefes alabiliyorum yukarı çıkmak için çırpınmıyorum yukarı baktığımda suyun üzerinde oynaşan ışık kümelerini görebiliyorum suyun dibine indikçe mavi koyulaşıyor laciverte dönüşüyor daha aşağıya baktığımda simsiyah olmuş heryer, yine çırpınmıyorum yukarı çıkmaya çalışmıyorum ama korkuyorum karanlıkta mı kalacam şimdi diyorum, ben öyle deyince sanki bir güç yada suyun içindeki akıntı beni olanca hızıyla suyun üzerine çıkarıyor inişimden kat kat hızlı yukarı çıkıyorum.
dipnot sevgilimin ismi hüseyin

birsen82 güzel olduğuna nasıl karar verdiniz rüyamın ben tam bir ikilem içerisindeyim devam etmeli miyim etmemeli miyim lütfen yardım edin bana

günaydın herkeze hayırlı sabahlar bn defalarca istihare yaptım hepsnde mavi beyaz gördüm ama bunn yannda illa kırmızı yada siyahta gördüm dün gece babmla epey bi kavga ettik sevdigim kişiyi istemiyo sabaha kadr agladım yüzüm gözüm davul gibi şiş annem bni tutuyo ve babmla tartışıyo bu gecede yaptım rüyamda kırmızı taşların mavi oldugunu gördm annemn öldügünü gördüm arkadşlarımn hastanede oldugunu gördüm sonra bakkaldan da pembe ve beyaz taşlar aldım napıcagamı hiç bilmiyorum 4 yıldır dayanamıyorum nolur ama nolur bna yardım edin napıcagımı hiç bilmiyorum :KK43:

slm arkadaşlar bende dün gece istihareye yattım.konustugum biri var benim için hayırlı olup olmadıgını cok merakk edyrum.rüyamda deniz kenarındaydık.o tek başınaydı ve başında hocaların giydigi beyaz fes vardı.daha sonra o fes siyah güzel bir arabanın üstündeydi.cok karısık sekildede gördüm ama en net hatırladıgım bunlar.birde annemle yolda yürüyorduk istemeye gelecekler evi toparlamalıyız diyordum.anlam veremedim.yorum yaparsanız cok mutlu olurum arkadaslar.teşekkürlerr....

X