Rüya Yorumları İstihare - Beyaz ve Mavi

Sensible

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2008
3.832
111
Selam kizlar yorumlariniza ihtiyacim var

ben 4 kere istihare namazina yattim, rüyalarim hep güzeldi ama renk görmedim hic, taki dün geceye kadar.

Dün gece yine istihare namazi kildim.Rüyamda parlak beyaz bir giris kapisi gördüm hatta cok beyaz olmasi rüyamdada dikkatimi cekmisti. Kapi bir evin giris kapisiydi ve kapaliydi.

Sonra sabah 5 gibi uyandim, kalktim su ictim, tekrar yattim, bu seferde bir pastaneye gidiyorum, arkadaslarim gelecekmis, bende pasta alacakmisim, renkli ve birde sadece mavi bir pasta var, rekliden istiyorum ben pastaci adam diyorki bak mavi olanida güzel ondanda vereyim tamam diyorum.

Bu rüyami yorumlayabilen var mi?

merhaba canım , ruyan çok guzel ve hayırlı :nazar:
istiharede renklerın anlamlarını bılıyorsundur sanırım az çok..
ruyada beyaz, mavi,yesil,aydınlık pembe gibi renkler gormek hayra..
ancak ruyanda kırmızı,siyah,alacalı renkler , kapkaranlık odalar vs.. bunlarda kotuye işarettir..
bu arada ruyandakı evın kapısının rengi neydı acaba hatırlıyomusun ?
kısacası neye niyetle yattıysan dogru yoldasın ,iş içinse olcak,hayırlı ir kısmetın var demek :1hug:
Hayırlı olsun a.s.

Canim kapinin rengi beyazdi. Hatta dikkatimi cekmisti beyazligi. Ama kapi dis kapisi oldugu icin kapaliydi, yani acik degildi kapi. Sadece kapinin kendi ve kapinin cevresi beyazdi, hatta cerceve gibi birsey vardi duvarlarda mozaik taslar gibi onlarda böyle bej ve turuncu gibiydi ama daha cok beyaz hakimdi.
Sevdigim icin yatmistim evlenmemiz hayirli olacak mi diye.

bana sorcak olursan süperr olcak a.s
Allahım sana ruyanda gostermıs evet tatlım hayırlı olacak beyaz kapı, bej renklerı turuncu.. hayra alamet , Allah tamamına erdırsın canım a.s.

bende yattıgımda seninkine benzer bişey gormustum bide bi adamı (eşim) , ama ruyaya ben tanısmadan 8ay once gormustum :)))

Rabbim bi yastıkta kocatsın szileri canım..
eger emın deilsen bu gecede ayt istersen.. bende istihare namazsını kıldım,duasını okudum sonrada kıbleye donuk sag tarafa yatmıstım .. bidee iicne gormek içnide basımı ortmustum :))) tam ve net gordum hatta gozumu actım ruyamdan uyandım hala bakıo ozaman da çok korkmustum :))) ayy anım geldı aklıma anlatayaım dedım kusura bakma canım :1hug:

bana sorcak olursan süperr olcak a.s
Allahım sana ruyanda gostermıs evet tatlım hayırlı olacak beyaz kapı, bej renklerı turuncu.. hayra alamet , Allah tamamına erdırsın canım a.s.

bende yattıgımda seninkine benzer bişey gormustum bide bi adamı (eşim) , ama ruyaya ben tanısmadan 8ay once gormustum :)))

Rabbim bi yastıkta kocatsın szileri canım..
eger emın deilsen bu gecede ayt istersen.. bende istihare namazsını kıldım,duasını okudum sonrada kıbleye donuk sag tarafa yatmıstım .. bidee iicne gormek içnide basımı ortmustum :))) tam ve net gordum hatta gozumu actım ruyamdan uyandım hala bakıo ozaman da çok korkmustum :))) ayy anım geldı aklıma anlatayaım dedım kusura bakma canım :1hug:

Estagfurullah canim ne demek, benimde hosuma gidiyor böyle gercek hayatta yasanan seyleri dinlemek, ne kadar hos birsey, Allah'in isi iste:)) Allah'im bozmasin mutlulugunuzu, huzurunuz daim olur insAllah.

Bu arada bende bu gece tekrar yatmayi düsünüyorum.
En sIkIntili anlarimda Rabbim yetisiyor imdadima, sükürler olsun.

Bu gecede yatip durumu bildircem.

Sevdigimede söyledim dene diye,¨güldü dedi ben eminim ama senin soracak kimsen yok, bu konularda tecrübesizsin denemen iyi olmus ama ben kizlari tanirim senden eminim dedi, keske onuda ikna edebilsem, nuh diyor peygamber demiyor:)

yorumlarin icin cok tesekkür ederim canim öpüyorum seni

Estagfurullah canim ne demek, benimde hosuma gidiyor böyle gercek hayatta yasanan seyleri dinlemek, ne kadar hos birsey, Allah'in isi iste:)) Allah'im bozmasin mutlulugunuzu, huzurunuz daim olur insAllah.

Bu arada bende bu gece tekrar yatmayi düsünüyorum.
En sIkIntili anlarimda Rabbim yetisiyor imdadima, sükürler olsun.

Bu gecede yatip durumu bildircem.

Sevdigimede söyledim dene diye,¨güldü dedi ben eminim ama senin soracak kimsen yok, bu konularda tecrübesizsin denemen iyi olmus ama ben kizlari tanirim senden eminim dedi, keske onuda ikna edebilsem, nuh diyor peygamber demiyor:)

yorumlarin icin cok tesekkür ederim canim öpüyorum seni

ayy fıstıgım benım çok sağol , aminn :nazar:
senınde mutlulugun daim olsun şimdiden, Rabbim hayra erdirsirsin :Saruboceq:
birbirinize guvenmenız çok guzeell a.s özellıklede sevdıgının sana guvenmesı tatlımm :lepi:
bu gecede insallah guzel seyler gorceksın hihoyyyt :1hug:

erkekler inanmaz böyle şeylere aslında inanmaz gibi gorunurler bide bizlerle dalga gecerler :eek:klava: ama bizlerden daha çok inanırlar yerimseniben

benım durum biraz vahımdı , babam karsı çıkmıstı bende 4444 tane selatun tüncina okumustum , bunuda demıstım ne dedi bana biliomusun ''uctun mu uctun mu'' uyuss ben ona dahası ıkımıze okudum , heruf benle dalga gecıoo :mymeka:

neyse :roflol: konu konuyu acarken senın konundan dısarı çıkmayalım dimi ;-)
hersey gonlunce olsun tatlım... sevdiginle sana mutluluklar dilerim :nazar:
yarında iyi sonucla beklıyorum seni ;-) :-)

Son düzenleme:
ayy fıstıgım benım çok sağol , aminn :nazar:
senınde mutlulugun daim olsun şimdiden, Rabbim hayra erdirsirsin :Saruboceq:
birbirinize guvenmenız çok guzeell a.s özellıklede sevdıgının sana guvenmesı tatlımm :lepi:
bu gecede insallah guzel seyler gorceksın hihoyyyt :1hug:

erkekler inanmaz böyle şeylere aslında inanmaz gibi gorunurler bide bizlerle dalga gecerler :eek:klava: ama bizlerden daha çok inanırlar yerimseniben

benım durum biraz vahımdı , babam karsı çıkmıstı bende 4444 tane selatun tüncina okumustum , bunuda demıstım ne dedi bana biliomusun ''uctun mu uctun mu'' uyuss ben ona dahası ıkımıze okudum , heruf benle dalga gecıoo :mymeka:

neyse :roflol: konu konuyu acarken senın konundan dısarı çıkmayalım dimi ;-)
hersey gonlunce olsun tatlım... sevdiginle sana mutluluklar dilerim :nazar:
yarında iyi sonucla beklıyorum seni ;-) :-)

Cok sagol canimsin, Allah herkesi güldürsün, insanlari cok seviyorum ve hickimsenin üzülmesini istemiyorum bu yüzden Rabbim her cifte saglik, mutluluk ve huzur versin - AMIINN..

Canim dogru söylüyorsun, erkeklerde hep o vardir, böyle seyleri pek takmazlar, ama seninde dedigin gibi belkide inaniyorlar ama inanmiyoruz ayaklarina yatiyorlar:))

Uctun mu demisti hasırnaşık şey
Ay benimde yapmadigim kalmiyor valla, durumum aynen seninki gibi annem ve kardesim karsi cikiyor, tanimiyoruz elin oglu kimdir nedir diye. Babamin haberi yok henüz.

Insallah bugünde cok hayirli rüyalar görecem, bende eminim ama iste Allah katindanda bir destek bekliyorum, Allah herseyin hayirlisini versin cümlemize insallaha.s.:Saruboceq:

sensiblecım beyaz kapı hayra işaret ama kapalı olması aklımı kurcaladı. bazıları renge bazıları görülen şeye göre yorumluyorlar istihareyi çünkü. acaba hayırlı ama vakti var demek midir? istihareden çok istişare önemli derler, başkalarının fikirlerine de kulak vermelisin. 7 güne tamamla bakalım, hakkında hayırlısı olsun.

bide bişey diycem dini konularda çok bilgili birine sormuştum ben. seni istemeye geldiler mi dedi, o zamanlardada öyle bişey yyoktu ortada, hayır dedim. o zaman fal gibi olur dedi, istesinler niyet etsinler sonra yatarsın dedi. tabi ben yatamadım, eğer kötü çıkarsa ayrılamam da günaha girerim diye.

birde ben yorumlamak istedim kapının kapalı olması kafa kurcalayıcı ama beyaz görmen çok güzel
gelelim mavi pastaya mavi görmek zamandır yani biraz zamanınız olabilir dilediğin şey için ya da biraz zamana bırakman hayırlı olacaktır..
hayırlısı olsun...

sensiblecım beyaz kapı hayra işaret ama kapalı olması aklımı kurcaladı. bazıları renge bazıları görülen şeye göre yorumluyorlar istihareyi çünkü. acaba hayırlı ama vakti var demek midir? istihareden çok istişare önemli derler, başkalarının fikirlerine de kulak vermelisin. 7 güne tamamla bakalım, hakkında hayırlısı olsun.

bide bişey diycem dini konularda çok bilgili birine sormuştum ben. seni istemeye geldiler mi dedi, o zamanlardada öyle bişey yyoktu ortada, hayır dedim. o zaman fal gibi olur dedi, istesinler niyet etsinler sonra yatarsın dedi. tabi ben yatamadım, eğer kötü çıkarsa ayrılamam da günaha girerim diye.

merhaba arkadasım , bişey dikkatımı cektı .. dini çok olan kımse yanlıs soylemıs bu fal yerıne gecmez .. sonucta arkadas niyet etmıs hayır mı sermı niyetıne yatmıs , yanı sonucta biri var ortada... a.s

Rüyanı her zaman hayra yor,
Benim yorumuma gelince:)
Öncelikle hayırdır inşallah diyelim.

Karar vermen gereken bir konu var,kapını kapalı olması henüz bir karar vermediğin anlamına geliyor.
Ama bu karar evet yönünde verilirse çok hayırlı olacak.Kapının beyaz oluşundan çıkardım.
Bu kapı senin bir hareketinle açılacak,inş.

Pastanedeki renkli pasta yine bir seçiminle ilgili kararsızlığını gösteriyor.Bazen şöyle diyosun,bazen böyle sanki.
Ama birinin seni yönlendirip bir konuya dikkatini çekmesiyle,hakkında doğru seçimi yapacaksın.

Cok sagol canimsin, Allah herkesi güldürsün, insanlari cok seviyorum ve hickimsenin üzülmesini istemiyorum bu yüzden Rabbim her cifte saglik, mutluluk ve huzur versin - AMIINN..

Canim dogru söylüyorsun, erkeklerde hep o vardir, böyle seyleri pek takmazlar, ama seninde dedigin gibi belkide inaniyorlar ama inanmiyoruz ayaklarina yatiyorlar:))

Uctun mu demisti hasırnaşık şey
Ay benimde yapmadigim kalmiyor valla, durumum aynen seninki gibi annem ve kardesim karsi cikiyor, tanimiyoruz elin oglu kimdir nedir diye. Babamin haberi yok henüz.

Insallah bugünde cok hayirli rüyalar görecem, bende eminim ama iste Allah katindanda bir destek bekliyorum, Allah herseyin hayirlisini versin cümlemize insallaha.s.:Saruboceq:

aynen canım aynen.. dediler onu tanımıyoruz elın oglu bılmem ne !!!
olacak senın bu işin çok guzell hihoyyyt
bu aksamda insallah guzel goreceksın tatlısım, yarın cevabı buraya yazarsın dimi yerimseniben
Rabbim yanında olsun daima :Saruboceq:
haa bu arada kahvekolık arkdasımız eger hiç birsey gormezze 7gun ust uste yatılır.. ama goruluyorsa tekrar yatılmasına gerek yoktur zaten a.s

hazir konu acilmisken bende sorayim dedim,istihare duasi baya uzun yani ezberlencek gibi degil(yani benim icin)siz nasi yapiyosunuz????

Bu arada renkli pastanin ne anlama geldigine baktim, buda hosuma gitti:)

Taze ve renkli pasta mutluluk verecek, güzel, iyi kısmettir.
Sevginizin karşılığını görecek, sevgilinizle mutlu bir beraberlik yaşayacaksınız.
Hayırlı, iyi kısmettir.

hazir konu acilmisken bende sorayim dedim,istihare duasi baya uzun yani ezberlencek gibi degil(yani benim icin)siz nasi yapiyosunuz????

merhaba canımm :-)
evet uzun bıraz ...
bızım kıble cama dogru oldugu için ben kocaman kocaman yazıp perdeye ignelemıstım :roflol: :roflol:
işe yaramıstı ama :lepi:
baska yontem kullanan var mı bende merak edıyorum CADIARZU

merhaba canımm :-)
evet uzun bıraz ...
bızım kıble cama dogru oldugu için ben kocaman kocaman yazıp perdeye ignelemıstım :roflol: :roflol:
işe yaramıstı ama :lepi:
baska yontem kullanan var mı bende merak edıyorum CADIARZU

aslinda biliyomusun,bende bi kagida yazip yuksek bi yere koyup tam yantarafima oraya bakip okuyodum ,ama yazmaya cekindim acaba cok mu yanlis diye,fakat sende yazinca cesaretlendim itiraf ettim,demekki olabiliyomus,oh bee kendi kendime derdim acaba gunahami giriyorum diye....a.s.

merhaba arkadasım , bişey dikkatımı cektı .. dini çok olan kımse yanlıs soylemıs bu fal yerıne gecmez .. sonucta arkadas niyet etmıs hayır mı sermı niyetıne yatmıs , yanı sonucta biri var ortada... a.s
tamam ortada biri var ama flört aşamasında. bu da dinen pek hoş bişey değil sonuçta. o abla beni öyle uyarmıştı. yani bi günaha girdim, devam edeyim mi diye sormak gibi bişey olur dedi. istediler mi diye sordu. anlatabildim umarım. hani aileler olaya girince legalleşiyor sonuçta, o zaman istihareye yatsan iyi olur demişti.

aynen canım aynen.. dediler onu tanımıyoruz elın oglu bılmem ne !!!
olacak senın bu işin çok guzell hihoyyyt
bu aksamda insallah guzel goreceksın tatlısım, yarın cevabı buraya yazarsın dimi yerimseniben
Rabbim yanında olsun daima :Saruboceq:
haa bu arada kahvekolık arkdasımız eger hiç birsey gormezze 7gun ust uste yatılır.. ama goruluyorsa tekrar yatılmasına gerek yoktur zaten a.s

kimisi 7 ye tamamlayayım diyor, kimiside göremezse 7 ye tamamlıyor. ikisini yapanlar da mevcut ama 7ye tamamlamak yanlış değil.

bende ezberlemedim, okudum. baya uzun çünkü.

arkadasım önce bunu dıyorsun
. 7 güne tamamla bakalım, hakkında hayırlısı olsun.

sonrada '' kimisi 7 ye tamamlayayım diyor, kimiside göremezse 7 ye tamamlıyor. ikisini yapanlar da mevcut ama 7ye tamamlamak yanlış değil.''
bende size dedımkı '' eger hiç birsey gormezze 7gun ust uste yatılır.. ama goruluyorsa tekrar yatılmasına gerek yoktur zaten ''

kopya yapıştır yapıyorumkı iyi okuyup anlayın die a.s ben size yanlış yapıyorsunuz, yanlış yorumluyorsunuz demedım..

ben size sadece sunu diyecegım dini bilgisi iyi olan birine sormak yerıne (körükörüne inanmak), evinizde varsa bir ilmihal kitabını acıp okumanızdır yada kutuphaneye gidiniz..

arkadasım önce bunu dıyorsun

sonrada '' kimisi 7 ye tamamlayayım diyor, kimiside göremezse 7 ye tamamlıyor. ikisini yapanlar da mevcut ama 7ye tamamlamak yanlış değil.''
bende size dedımkı '' eger hiç birsey gormezze 7gun ust uste yatılır.. ama goruluyorsa tekrar yatılmasına gerek yoktur zaten ''

kopya yapıştır yapıyorumkı iyi okuyup anlayın die a.s ben size yanlış yapıyorsunuz, yanlış yorumluyorsunuz demedım..

ben size sadece sunu diyecegım dini bilgisi iyi olan birine sormak yerıne (körükörüne inanmak), evinizde varsa bir ilmihal kitabını acıp okumanızdır yada kutuphaneye gidiniz..

sensible ''Bu gecede yatip durumu bildircem'' demiş ona istinaden dedim 7ye tamamla diye. sonrada uzun uzun açıkladım neye takıldın ki sen bu kadar.
kopyala yapıştır yap, kırmızıyla büyük harflerle ve altı çizili yaz ki anlayayım evet, kıtım ya. tavsiyelerin için sağol.:nazar:

X