Nişan için nasıl olur??

fxixndxixkfaresi

İşte öyle bir şey.
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2008
124
4
Merhaba arkadaşlar,
Kuzenimin nişanı var martta.
Sizce eklediğim resim çizme ve saç modeli nasıl olur, nişan evde olacak
Lütfen yardım edin a.s.a.s. Şimdiden teşekkürler a.s.a.s.

Ayakkabının rengine karar veremedim elbiseye göre seçecem a.s.

8683769.jpg

8811038.jpg

2263278.jpg

Sizce nasıl??

Son düzenleme:
bence ayakkabida,elbisede nisan icin helede ozenli olmak istedigin bi yer icin cok basit duser.....benim fikrim bu canim........a.s.

ben bunlari günlük giyiyorum kaydirigubbakcemile3

canim daha sIk bir sey giysen? bana da biraz basit kacti umarim yanlis anlamazsin, ama kuzenin oldugu icin biraz daha sIk giymeni öneririm a.s.

Haklısınız arkadaşlar ama nişan evde olacak ve istemeyle bir arada olacak, yani öyle özel olamamı gerektirecek gibi değil a.s.

olabilir canim,heryerde zarif olmali bi kadin,cok daginik bi kiyafet olur nisan icin,evdede olsa ,salondada olsa..........

cok spor ve salaş gözüküyo sectiginiz kiyafetler..özellikle bot evde olacagi icin bana cok sacma geldi

bi gömlek kumaş pantolon altına bi topklu ayakkabı daha şık gözükmesini saglar.

bence evde bile olsa şöyle aşırı abartıya kaçmayacak tarzda şık abiye tarzı bir elbise ve topuklu bir ayakkabı giymelisin.arkadaşların dediği gibi bunlar günlük kıyafet.hem nişan kuzenininmiş.daha da şık olmalısın bence

Bunlar çok güzel ammaaaa nişan için hiç uygun değil.
Bence daha şık ve klasik bir şey alabilirsin.

sirf tunik ve cizmeleri göryorum ama bu tür cizme nisana giyme derim ben ya daha syk kiyafetin yokmu canim, günlük kiyafet gibi olmasin

Zevk ve tercih meselesi tabi ki..Tuniğe birşey diyemem lakin botlar ev için biraz absürd olur diye düşünüyorum ..Anladığım kadarı ile şatafatı pek sevmiyorsunuz yania abrartı olmasın diyorsunuz ya oradan çıkardım ..Zarif sade bir elbise yi yeğlerseniz bence çok daha hoş olur canım altına da uygun bir ayakkabı ..

elbiseler model olarak cok hos. renklerini begenmesemde. ama topuklu ayakkabı giysen dahada şık gösterir elbiseyi ve seni.. çizme bencede basit gösterir..

herkesin fikrine saygı duyuyorum.bence bu konu biraz tarz meselesi.sen spor giyinen bir insansan bu tunik gayet de hoş olur bence,illa şıkır şıkır olunacak diye bir şart yok.insan bi kotla bile ne kadar hoş olabiliyor.tarzına uygunsa giy derim ben,ama çizme konusunda arkadaşlara katılıyorum,öyle evde halının üstünde çizme çok uygun olmayabilir.

X