8 haftalıkken karın şişer mi????

Kişiden kişiye değişir.Ama daha 8 haftalıkken karın şişmez.Belki biraz da psikolojik.

tabi ki 8 haftalik ceninin ne sisligi olucak ama buyuyen sadece o degil,rahim de hizla buyumeye basladigi icin karinda sislik oluyor,benimde o haftalarda pantalonlarim rahatsiz etmeye baslamisti ki ilk 3,5 ay hic kilo almadim..biraz da kisinin fiziki yapisina bagli benim karnim hemen buyumustu :))

Ben de o zamanlar oyleydım canım.Hele 3 aylıkken herkes 5 aylık gıbı gorunuyosun dıyordu 9 aylıkken ne olucam ben deyıp dusunuyordum :) 6 aylıkken de baya bı sıs gorunuyordum tuvalete cıkma sorunu yasıyordum bı de . 39 hafta olucak yarın sımdı sadece karnım sıs sankı 6 aylık halındekı gıbı.

Arkadaslar 7 hafta 6 Gunluk hamileyim karnim. 6 aylikmis gibi buyuk bide cok fena gaz sancim var ve kabizim ne yapabilirim CVP yazarsaniz sevinirim

Bende ilk gebelikte hiç şişlik yaşamadım 4 aydan sonra karnım yavaş yavaş büyüdü. Şimdi daha 2 aylık ama 5-6 aylık gibiyim. Karın ağrısı ve gaz çok var. Lütfen bir an önce geçsin

bende 9 haftalık hamileyim karnım sis azda yiyorum ama okdr rahatsızlık veriyor ki sanki dünyanın şeyini yemiş gibi çatlıyor karnım

X