8 haftalıkken karın şişer mi????

cennet kuxsxu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
143
6
arkadaşlar yaa ben 8 hafta 3günlük hamileyim.benim sanki karnım büyüdü ve şişkinlik hissediyorum bu normal mi.yani bebek bu kadar küççükken 2 aylıkken karın büyür mü.lütfen beni aydınlatın yaaaa.:CüvCüv:

canım bende 8 haftalık oldum sayılır benimde karnımda şişkinlik var balon gibi. bu bebekten dolayı değilmiş ilk 3 ay anne bebekten dolayı karnı büyüdü zannedermiş ama bu mide ve barsaktan kaynaklanıo ve gayet normal. hem şu an bizim rahmimiz bir greyfurt kadarmış 8 haftalık iken, bebişimizde fasulye tanesi kadar:CüvCüv:hihoyyyt

canım benimde 8 hafta 3 gün. aynı gün doğum yapcaz allah nasib ederse.. bende de var şişkinlik doktora sordum gaz dedi

canim ayni sorun bendede var hatta ben hamileligimi bu karnimin büyüklügünden süphelenerek farkettim.Karnim 6 haftalikken 6 aylik gibi büyüktü , hamilelik testi yaptim ve hamileydim.ayrica bu benim 2.cocugum ve ilkinde karnim ilk alti aya kadar hic yoktu.herkes belki ikizdir ondan büyüktür dedi.Ama doktorum bunun cok normal oldugunu ve karnimdaki gazdan ileri geldigini söyledi.Ayrica bilmiyorum sendede varmi ama bende asiri gaz vardi ve kabizdim.Simdiyse 12 haftalik hamileyim ve hersey normale döndü.Yani endise etme bu cok dogal!!

arkadaşlar gaz dediniz yaa
peki neden gaz oluyor ki
hani doğru düzgün bişeyde yemiyoruz, kabız filanda yok
şaşırdım doğrusu çünkü benimde karnım şiş, ama ishalim ayrıca

dr verdiği vitamin varsa folbiol mesela (başka ne veriyorlar bilmiyorum)şişkinlik yapar bende de yapıyor çünkü.

Bünye o kadar manyak bir durumda ki, şu anda, bana bazen peynir-ekmek bile dokunuyor. Bol su iç, baklagiller çok gaz yapar. Mercimek, turp, lahana, süt,.. geçen gün ızgara balık + salata yaptım (turp yoktu) saatlerce kendime gelemedim şişkinlikten. Neden oldu bilmiyorum.. Gazlı içeceklerden uzak dur, sade sodayı tercih edebilirsin.

benim 2. hamilelğim 9 haftalık hamileyim aynı şişkinlik bende de var, malesef ne yerseniz yiyin o şişkinliği yapıyor çıkış yok :1closedeyes:

valla bu gaz böyle devam eder üstüne birde bebek büyüyünce
desenize karnımız duba gibi olcak, anaaa
benim 1,5 aylık olmasına rağmen karnım baya bi şiş
asıl bebek sebebiyle karnım büyüyünce düşünemiyorum halimi

valla bu gaz böyle devam eder üstüne birde bebek büyüyünce
desenize karnımız duba gibi olcak, anaaa
benim 1,5 aylık olmasına rağmen karnım baya bi şiş
asıl bebek sebebiyle karnım büyüyünce düşünemiyorum halimi

canim simdilik öyle sonradan normale dönüyor merak etme.a.s eger böyle devam etse ben balon olup ucarim herhalde. :roflol: :roflol: yada dogal hava yastigi sırnaşık şey

bende 10+1 haftalık hamileyim karnım 4 aylık gibi(( bu gaz ve şişkinlik ne zaman gidecek merak ediyorum.benle aynı anda hamile arkadaşlarım var onlarınki bukadar belli degil neden acaba..

amaaaaaaaaaaaan kızlar düşündüğünüz şeye bakın.ben 8 haftalıkken belim kaınlaşmıştı.10.haftadan sonra süreklü göbeğim büyüdü.şimdi 7 aylığım.o zaman 6 aylık gibisin diyolardı.şimdi de 7 aylık durmuyor diyolar.ben de şimdi gülüyorum.

bende 8. haftama girdim ve gerçekten benimde karnım büyüdü.ilk kez yaşadığım için bunu tuhaf gelmişti.teşekkür ederim hepinie...

siz yine 8 haftalık olmussunuz ben daha 4 teyim ve karnım sanki 5 aylık hamile kadar var:CüvCüv: :KK43: ama benm bekarken bile böle olurdu gaz yüzündenkaydirigubbakcemile3.yha birde hemen kilo alınmaz dimi??:uhm::uhm:

Ben bugün itibariyle 6 haftalık hamileyim ve karnım belim sanki 6 aylık hamile biri gibi karnım felaket şişti eşim sen ne kadar kilo aldın diyor aslında 1 kilo fazlam var ama bende de gaz ve kabızlık acayip var ... Deneyimli hanımlar bu gazı yok etmek için bir şeyler kullandınız mı ??

X