Genç Kalmak İçin Önerilerime Kulak Verin...

bu saydığınız vitaminlerin hepsi harnup keçiboynuzu pekmezinde varmış kızlar,ben hergün bu pekmezden bir tatlı kaşığı yiyorum üstünede bir bardak su ohh mis gibi oluyor

bu saydığınız vitaminlerin hepsi harnup keçiboynuzu pekmezinde varmış kızlar,ben hergün bu pekmezden bir tatlı kaşığı yiyorum üstünede bir bardak su ohh mis gibi oluyor
marketten mi alıyorsun.üzerinde mi yazıyor içeriği.
bahsettiğin harnup keçiboynuzu markası mı oluyor canm.hayret.tüm bu besin takviyelerini ihtiva ediyorsa harika birşey o zaman.

Ben rengim soluk oldugu icin carotten tabletti aliyoum ,icinde e vitaminide var..Cilde iyi geliyor ama en cok saclarima yaradi...hapi 1 aydir kullaniyorum ve sacim inanilmaz uzadi herkez farketti....

Ama genc kalmak icin bildigim ama daha uygulayamadigim bazi seyler var size yazayim belki siz becerebilirsiniz...
Benim ablam 40 yasinda onada 27,28 diyorlar..(gerci bizim ailede yatiyor annemde öyle ama bir tek ben yasimi gösteriyorum:KK43: )Onun uyguladigi seyler bunlar ve kendisi duyarak yapmaz mutlaka arastirir veya doktor agzindan duyar...

1..Bol bol domates yiyin,icindeki C vitamininden dolayi cilt icin cok iyi...Ve elma
2.Lokmalarinizi cok iyi cigneyin,bu doktorlar tarafindan aciklandi kobay fareler üzerinde denenmis,birine normal yemek digerine püre halinde vermisler...Mide yemekleri eritebilmek icin cok fazla enerji harciyormus,yani vücuttan en cok enerjiyi ceken organ bu yüzden genc kalabilmek icin lokmalari en az 30 kere cignemelisiniz...ben beceremedim daha ben hemen yutuyorum :KK43:
Ve yine bir bilim adaminin bundan 3 sene önce bir reportajinda okumustum maydonoz kürü bu kür bir ay icinde cildi 15 yas genclestiriyor ve canli bir renk veriyormus...
Ablamla biz yapamadik,calisan bayanlar icin cok zor ama belki siz azimlisinizdir..
10 sap maydonozu makinadan gecirip olursa püre gibi yapicaksiniz(cok kücük kesilmis olucak) icine bir iki damla limon suyu sikip sabahlari ac karnina bunu yutucaksiniz...7 gün yapip 3 gün ara vericeksiniz sonra bir 7 gün yapip yine 3 gün ara vericeksiniz ve en son bir daha 7 gün yapip 1 ay ara vericeksiniz...( Ben kac kere maydonoz aldim hepsi cürüdü gitti....

her sabah 10 saptan yapılmış püremi yicez anlamadım çok fazla diilmi

marketten mi alıyorsun.üzerinde mi yazıyor içeriği.
bahsettiğin harnup keçiboynuzu markası mı oluyor canm.hayret.tüm bu besin takviyelerini ihtiva ediyorsa harika birşey o zaman.

harnup keçiboynuzu diye geciyor canım ben ziraat fakültesinin ürettiğini kullanıyorum ama organik keçiboynuzu gördüm internette onuda deneyeceğim:1yes2: gercekten cok yararlı bu pekmez içerdiği vitaminlerin yanısıra bircok hastalığı da önlüyor,ayrıca ürün etiketinde uzayıp giden mineral ve vitamin listesini de görebilirsin:içelim:

canım seda sayan bu keçiboynuzundan yiyin ben yiyorum deyip duruyordu ondanmı genç kalıyor acaba :))))))))) hehehhe ben keçi boznuzu alacam ozamn hap falan istemem.saol canım

hehe evet canım bende duymuştum bircok ünlü bu pekmezi kullanıyor özellikle gülben ergen in bebek gibi cildinin sırrı bu pekmezdeymiş:1yes2: birde sac dökülmesi problemini bile iyi ediyor,içerdiği çinko nedeniyle

lily sanirim banaydi sorun..

10 sap maydonozu alip (10 demet degil sadece ince ince saplardan,bilmemki baska adi varmi) uc saplarini kesebilirsiniz makinada cekip icine 2 -3 damla limon sIkIcaksin..Bir cay tabagi kadar birsey cikiyor zaten...ac karnina onlari yiceksin...
Ve bunu kur seklinde yapacaksin unutma belki fazlasi zarar verir bilmiyorum o yüzden en iyisi doktorun dedigi kur..

Kızlar keçiboynuzunun yararlı olduğunu ben de duymuştum. Pekmeziyle ilgili fazla bilgim yok ama en azından canım tatlı, şeker, çikolata... vs çekince keçiboynuzu yesem çok iyi olur diye düşünüyorum. Hatırlattığın için sağol cereneres. Ayrıca maydonoz olayı da çok mantıklı görünüyor. Annem gençliğinde çok yermiş ve cildi mermer gibiydi ve hala yaşını göstermez. Verdiği tarif için sana da teşekkür nalanw

evet maydonozu denemek lazım
hem toksinleride atıyor

evet keçiboynuzunun tadı, kıvamı çikolata gibi,iç yakmayan bir tadı var cok fazla şekeri yok o yuzden nezaman canım etlı cekse,ekmeğe sürüp yiyorum.tatlı krizini inanılmaz önlüyor gercekten.üstelik çikolatada bissürü katı yağ varmış, bu yağları yiicemize pekmez yiyelim daha güzel vitamin alırız dimi
yalnız söliim şimdi aranızda seker hastaları varsa yararlı diye cok yemesin ben şimdi korkarım böyle tavsiye veriyorum ama sonucta oda seker.doktor kontrolünde ve az miktarda yenince daha iyi olur sanırım.zaten herseyin aşırısı zararlı diilmi?

Cerencim nedir bu harnup keçiboynuzu pekmezinin fiyatı? Ve bir şişe kaç lt geliyor?

Cerencim nedir bu harnup keçiboynuzu pekmezinin fiyatı? Ve bir şişe kaç lt geliyor?

canım markalara göre değişiyor tabii fiyatı,benim aldığım yenigün markasının(zirat fakültesi üretimi)1.5 ytl di.ve bu pekmezler 800gr oluyor genelde ve bayaa gidiyor bir kutusu:1yes2:cok yoğun olduğu için hemen bitmiyor zaten bozulma gibi bir sorunda yok yani. internetten almak istersen orda fiyatlar daha pahalı ama marketlerin hemen hemen hepsinde var bu pekmezden:1yes2: o yuzden bulman kolay olur canım

canım markalara göre değişiyor tabii fiyatı,benim aldığım yenigün markasının(zirat fakültesi üretimi)1.5 ytl di.ve bu pekmezler 800gr oluyor genelde ve bayaa gidiyor bir kutusu:1yes2:cok yoğun olduğu için hemen bitmiyor zaten bozulma gibi bir sorunda yok yani. internetten almak istersen orda fiyatlar daha pahalı ama marketlerin hemen hemen hepsinde var bu pekmezden:1yes2: o yuzden bulman kolay olur canım

Teşekkür ederim canım . Bugün alıp deniycem, ayrıca keçi boynuzunun kendisinide alıp akşamları tv karşısında aburcubur krizim tuttuğunda yeneyi düşünüyorum umarım fazla kalori içermez:)

Teşekkür ederim canım . Bugün alıp deniycem, ayrıca keçi boynuzunun kendisinide alıp akşamları tv karşısında aburcubur krizim tuttuğunda yeneyi düşünüyorum umarım fazla kalori içermez:)

canım inan şişmanlatmıyor cok aşırı yemedikce bişey olmaz merak etme:içelim: ben ekmağa sürüp sürüp yiyorum kilo almadım hala :1yes2: heheeh

Sevgili beyhan bende 38 yasindayim ve cildim 45 inde gibi,sarkmalar ve lekelerle doldu son 1 yildir,baska tavsiyelerin varsa lutfen acil olarak alabilirmiyim.Tesekkurler.

10 sap maydonozu alip (10 demet degil sadece ince ince saplardan,bilmemki baska adi varmi) uc saplarini kesebilirsiniz makinada cekip icine 2 -3 damla limon sIkIcaksin..Bir cay tabagi kadar birsey cikiyor zaten...ac karnina onlari yiceksin...
Ve bunu kur seklinde yapacaksin unutma belki fazlasi zarar verir bilmiyorum o yüzden en iyisi doktorun dedigi kur..

canım bu maydonozları acaba kıymadan sapsap yesek de olur mu.püre olması şartmı ki?

Ay doğru söylüyosun tabi biranda aklıma 10 demet maydanoz geldi :) sadece saplar yani yapraklarını kullanmıyorum cnm

Sevgili beyhan bende 38 yasindayim ve cildim 45 inde gibi,sarkmalar ve lekelerle doldu son 1 yildir,baska tavsiyelerin varsa lutfen acil olarak alabilirmiyim.Tesekkurler.

Hayatım ben son 1 aydır yüzümü elma sirkesi ile siliyorum sabah akşam. Yani tonik yerine kullanıyorum. Cildim parladı ve minik lekeler azaldı. Ama aslolan içten beslemek cildi. Bence acilen Ester-c ye başlaman lazım Co enzim Q10 ve alfalipoik asit kullan hemde hiç vakit kaybetme. Bu 3 üne başlarsan 3 ayda değişimi görüceksin. Bide lütfen bol su ve sebze meyve .....

Hayatım ben son 1 aydır yüzümü elma sirkesi ile siliyorum sabah akşam. Yani tonik yerine kullanıyorum. Cildim parladı ve minik lekeler azaldı. Ama aslolan içten beslemek cildi. Bence acilen Ester-c ye başlaman lazım Co enzim Q10 ve alfalipoik asit kullan hemde hiç vakit kaybetme. Bu 3 üne başlarsan 3 ayda değişimi görüceksin. Bide lütfen bol su ve sebze meyve .....

Sakın Sigara İçmee!!

Gülcemcim sana 2 de maske ile 1 krem önericem

1- Bir tatlı kaşığı yaş mayayı azcık ılık sütle eritip göz çevresi dahil yüzüne sür ve 30 dk bekleyip yıka. Bunu haftada en az 1 kere yap
2-Yumurta akının içine 5-6 damla limon sık 1 tatlı kaşığıda bal ekleyip yüzüne sür ve 20 dk sonra yıka. Bunuda haftada bir yap

Ben krem olarak STRİVECTİN-SD kullanıyorum ve çok memnunum. Madonna bile bu kremi kullanıyormuş. Botoks etkili ve lekeleri azaltıyor
.

X