Doğal Saç Bakım Kürleri Sirke ile gelen parlaklık

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

petem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2008
20
1
Arkadaşlar daha önce bir televizyon programında duydum ve denedim sonuç:harikaaa

Banyonuzu yapıyosunuz son durulama suyuna 1 yada 2 yemek kaşığı kadar sirke koyuyosunuz.Saçlarınızın dibine masaj yaparak uyguluyosunuz.Kokusu çok az olyor o da zaten 2. gün uçup gidiyor.Bu arada saçlarım dökülüyordu dökülmesi çok azaldı ve farkedilir bi parlaklık oldu.

deneyim süper bişey aynalara bakmaktan kendinizi alamayacaksınız
:hooray:

arkadaşım çok teşekkür ederim paylaşımın için. ben farklı bir yöntemi deniyordum, faydasını görmüştüm. benimki de yuine kkdan alınmaydı, her zamanki gibi. badem yağı ve hintyağı olan. ama bunu da kaydettim ve hemen uygulayacağım. şimdiden çok teşekkür ediyorum sana. kendisinde deneyip memnun kalanlar yazınca çok mutlu oluyorum. tekrar çok sağol.

ne sirkesi olduğu farkeder mi? bir de boyalı saça uygulanır mı acaba bu? ben siyahtan kızıla döndüm mecburen orielle açıldı saçım ama mahvoldu zaten biliyordum böyle olucağını. 2 ay oldu hala çok sert, ağır ve mat saçlarım. daha da kötüsü bir de kepek işi çıktı başıma.

sirkeli suyu bende kullanıyorum kepek için kepekleri yok ediyo ve saçlarım gerçekten çok güsel parlıyoo

X