Kk bir mektup..

N

nig_leb

Ziyaretçi
Gözlerin kalbimi çalıp kaçan bir hırsız gibiydi o kadar anlamlı bakıyorlardı sessizliğim eridi sıcaklığın tenimde yankı buldu hoşnutsuzluğum sesinle kayboldu…
Özlüyorum seni anlatamadığım biçimlendiremediğim en büyük çok büyük büsbüyük heyecanımda… Kalbim durmaksızın çarpıyor seni arama niyetiyle ama bulamıyor daha hızlı çarpıyor sanki çırpınıyor… Gücü ise bitmek bilmiyor… Sevginle…

Bu gün doğdum ben hayatıma girdiğin her günkü gibi… Yarın yine doğacağım ve öpeceğim ilk öptüğüm gibi…
Bağımlılık buysa eğer gerçekten bağımlıyım sana. Kelimeler hayalinin eşsizliğinde eriyor tükeniyor ama ellerim durmadan yazmaya çalışıyor. Napalım be bebiş hasretini beyaz sayfayla paylaşıyorum. Eh biraz rahatlar gibi oluyorum.
Ara sıra ise nefesim kesilecek gibi oluyor neden anlam veremiyorum bildiğim tek bir şey var senin yüzünden oluyor. Bu kadar yoğun olacağını tahmin etmezdim bu içimdeki sevginin ama ne bileyim bu aralar yoğunlukta hoşuma gidiyor
Seninle geçirdiğim her ara gibi
Saate bakıyorum ara sıra da geçmek bilmiyor her saate baktığımda yüzünü görmek saniyeleri kovalamak dakikalardan kaçmak saatlerle kaybolmakla geçiyor koskoca gün…
!Seni Seviyorum – Seni Seviyorum – Seni Seviyorum – Seni Seviyorum – Seni Seviyorum!
Dur dur yeni bir gün daha…
Yine doğdum seninle. Gözlerin sevdamın en yumuşak yerinde. Sıcaklığın her zamanki gibi hayalimde… Ha bir de nefesim bile seninle…
Şarkımız kulaklarımda. Doyamıyorum ona da sana doyamadığım gibi! Hiçbir zamanda doyamayacağım galiba! Olmaycak doymak istemiyorum kalbimin kapasitesini bilmiyorum dolsun taşsın istiyorum sevginle boğulup nefessizlikten ölmek istiyorum hayallerin bilgisayar karşısında otururken özleminden beni terletsin istiyorum gözleri dönmüş canavar gibi nereye gittiğini bilmeyen tek amacı bir tek şey olmak istiyorum. 
SENİ İSTİYORUM
Hoooop dur orada yeni bir gün daha dur dur sakin ol korkma yine doğdum seninle…
Ne olur kal hep benimle
Ne olur ellerimi tut hevesinle
Ne olur aşkımı sev gözlerinle
Ne olur hayallerin bitmesin kalp çiçeğinde
Ne olur!
Ne olur beni sev ÖmRünCe…:asigim::asigim:

canım yaa nekadara güzel bir yazı ne kadar güzel bi mektup böyle yaaa:) içimi eritte valla gönlüne yüreğine saglık .. paylaşım için teşekkürler..

X