Antalyada Tüp Bebek Yaptıran yada Yaptıracaklar Buraya

benmine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
78
2
arkadaşlar ben de nisan ayı gibi antalyada tüp bebek tedavisine başlıyca. Bizde erkek faktörlü.eşimin morfoloji %0 ve hareketlilikte %3 antalyadaki tüp bebek merkezlerini araşyıtıp telefonla görüştüm zate n üniversiteyi saymazsak 3 tane var. Biri antalya tüp bebek merkezi . Normla fiyatı ilaçlar dail 5000tl.ama ssk nız varsa fiyatı ilaçlar dahil 3000tl.gelecek tüp bebek merkezini araştırdım 804 milyon tüp bebek merkezi alıyor 400-500 milyon arasıda ilaçları var.tabi ilaç fiyatı değişebilirmiş.kadının yumautra oluşumuna göre veriyolormış .buradaki dr mete bey.antalya tüp ebek merkezinde çalışmış oda.birde akdeniz tüp bebek var .oranında ssk ile anlaşması yokmuş. 4000 tl.benim en çok aklıma gelecek tüp bebek merkezi yattı. Hem fiyatı hemde internetten biraz web sitelerini inceledim hoşuma gitti. Sizinde bir fikriniz varmı.lütfen sizde beni bilgilendirin

Bu arada gelecek tüp bebek merkezinde genelde menagon kullanıyolarmış ama tabi kadından kadına ilaçlar da değişiyomuş.ama menagon daha ucuz bir ilaçmış

X