Tüp Bebek Merkezleri irenbe tüp bebek mekrezinde tedavi görenler

selam

ben de irenbe'de tüp bebek tedavisine başladım geçen ay, herkes çok ilgili ve kendinizi çok rahat hissediyorsunuz, ben daha önce başka bir yerde tedaviye başlamamıştım, ırenbe ilk benim için,...
doktorum Aral Bey, burada genelde Dilek Hanımdan sözedildiğini okuyup duruyorum saatlerdir, Aral Beyin hastası yok mu hiç aranızda????????????*
Aral Bey de çok ilgili ve sıcak bir doktor, ona güveniyorum...
1 nisan günü transferim gerçekleşti, 13 nisan günü tahlile gideceğim,
umarım sizlerle güzel haberlerimi paylaşırım
ve herkesin güzel haberlerini alırız buradan..

dilaracığım, ben ilk kez gittim doktora,(komik biliyorum)
ve yaşım ileri olduğu için direkt olarak mikro önerdiler, yani aşılama, başka bir tedaviye yada vaktim yoktu. ancak adetimin 3 .günü (ilk gidişimde) 3 tane kist görüldüğü için ilk ay ilaçla kistleri yokettik, diğer adetimde kistler tamamen kaybolmuştu, ve hemen mikro tedavisine başladık. benimle ve eşimle ilgili görünürde herhangi bir fiziksel veya kimyasal rahatsızlık görünmüyordu, direk olarak yumurtalaraı geliştirme iğnelerine başladık ve toplam 3 adet iyi kalite yumurta elde edildi ve bir gün sonra döllenme gerçekleşip embriyolar rahme yerleştirildi. şimdi bekliyorum canım, pazartesi sabahı hayırlısıyla sonuçlanacak..
inşallah olumlu çıkar, içimden de öyle geçiyor, umarım yanılmıyorumdur.
bu arada ilk doktor muayenesi birkaç tahlil eşimin tahlili toplam 500 civarıydı
mikroenjeksiyon ücreti 3,250
aldığım ilaçlar, iğneler de sanırım 1,5-2 gibi
yani toplamda5,5-6 milyar arası tuttu şu ana kadar sanırım

ben zaten 40 yaş üstü olduğum için devlet ssk falan desteklemiyor, o yüzden tüm ilaçlarımı da kendim aldım:KK43:

sana da bol şans diliyorum canım,

pazartesi görücez bakalım nolacağını

sevgiyle, umutla

canım komik değil, inanırmısın ben de 32 yaşındayım,hala gidemedim dr.a ,sanırım pko yum.....ama irenbe bana sıcak geldi okuduklarımdan dolayı..parayı toparlayabilirsem gitmek istiyorum..ama en korktuğum şey "senin çocuğun olmaz" deme ihtimalleri

bak şimdi sen komiklik yaptın,
bir kere öyle hemencecik "senin çocuğun olmaz" demezleeeeeeeeeeeeeeer, bunu bil emi dilaracım.
önce bir doktora git, konuş dinle anla ondan sonra böyle bir kanıya var varacaksan emiiiii!!!!

hem zaten ilk gittiğinde konuşup tanışırsınız, ve yaşında çok genç kimbilir belki de hiç bir sorunun bile yoktur,
bence ssk lı isen maddi anlamda daha sorunsuz olur en azından ilaçları ssk dan alırsın, başka bir merkez ile görüşmeye başla öncelikle, çünkü bu konuda tedavi gören bir çok arkadaş var onlara da danışabiliriz öncelikle,
ama benim bildiğim tek yer irenbe ve memnunum da, eğer maddi işleri çözerim diyorsan hemen yarına bir randevu al aral bey den, sabah sabah hemde ....

duydun mu beni...

kesinlikle yarına randevu al, böyle durup saçma sapan şeyler düşüneceğine, doktorunla konuşursun önce, ve önün aydınlanmış olur canım...

hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

selam

ben de irenbe'de tüp bebek tedavisine başladım geçen ay, herkes çok ilgili ve kendinizi çok rahat hissediyorsunuz, ben daha önce başka bir yerde tedaviye başlamamıştım, İrenbe ilk benim için,...
doktorum Aral Bey, burada genelde Dilek Hanımdan sözedildiğini okuyup duruyorum saatlerdir, Aral Beyin hastası yok mu hiç aranızda????????????*
Aral Bey de çok ilgili ve sıcak bir doktor, ona güveniyorum...
1 nisan günü transferim gerçekleşti, 13 nisan günü tahlile gideceğim,
umarım sizlerle güzel haberlerimi paylaşırım
ve herkesin güzel haberlerini alırız buradan..

canım güzel haberleirni bekliyorum inşaallah ama inşaallah haykırısınnnnn

:eek:
canım güzel haberleirni bekliyorum inşaallah ama inşaallah haykırısınnnnn

kızlar hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

bugün 12. günümdü, 1 nisanda 3 adet 4 hücreli miniminnacık embriyo yerleştirilmişti...

kandaki hcg değerim 43 (aslında önce bana düşük geldi burada herkesin 200-300 falan çıkıyordu, doktoruma sordum normal mi diye ?????? 5'in üstü hamileliktir dedi....1 gün sonra 2. test için tekrar gidicem 2 katına çıkkması gerekiyor değerimin... inşallah çıkacak...)

hepinizi kucaklıyorum, kocaman ..........

hepimize güzel gelecek günleeeeeeeeeeeer... üzerine tereyağ ve reçel sürülmüş kızarmış ekmek tadında günleeeeeeeeeeeeer..
bebek ağlamaları, gülmeleri, uykusuz, ama huzur dolu upuzuuuuuuuuuuun saatler..

canım çatladım yatmadım bak hala sevindim hemde çok ama çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk allahım sağlıkla kucagına almak nasip etsin yataımda işe geç kalmayayım bari öptüm seni

kızlar hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

bugün 12. günümdü, 1 nisanda 3 adet 4 hücreli miniminnacık embriyo yerleştirilmişti...

kandaki hcg değerim 43 (aslında önce bana düşük geldi burada herkesin 200-300 falan çıkıyordu, doktoruma sordum normal mi diye ?????? 5'in üstü hamileliktir dedi....1 gün sonra 2. test için tekrar gidicem 2 katına çıkkması gerekiyor değerimin... inşallah çıkacak...)

hepinizi kucaklıyorum, kocaman ..........

hepimize güzel gelecek günleeeeeeeeeeeer... üzerine tereyağ ve reçel sürülmüş kızarmış ekmek tadında günleeeeeeeeeeeeer..
bebek ağlamaları, gülmeleri, uykusuz, ama huzur dolu upuzuuuuuuuuuuun saatler..

olllleeeeyyyy...hihoyyytben bikaç gündür rahatsız olduğum için girememiştim yeni gördüm..allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..en kısa zamanda ben de irenbeye gidicem..okuduğum kadarıyla acaip başarılılar..

Camella çok sevindim, hayırlı olsun , Allah sizi nazardan korusun (nazar boncuğu işareti koyacaktım bulamadım). Önümüzdeki ay benim de ırenbede tüp bebeğim yapılacak. Doktorum Dilek Hanım. Sanki kendim hamile kalmış gibi sevindim. Çok mutlu oldum çoooook.

Camella çok sevindim, hayırlı olsun , Allah sizi nazardan korusun (nazar boncuğu işareti koyacaktım bulamadım). Önümüzdeki ay benim de İrenbede tüp bebeğim yapılacak. Doktorum Dilek Hanım. Sanki kendim hamile kalmış gibi sevindim. Çok mutlu oldum çoooook.

canım çok teşekkürler çooooooooooook

inşallah bu güzel mutluluğu sen de yaşarsın, tüm isteyenler yaşar

veeeeeeeeee :
emir_bebek:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
sevgiler kocaman

canım çatladım yatmadım bak hala sevindim hemde çok ama çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk allahım sağlıkla kucagına almak nasip etsin yataımda işe geç kalmayayım bari öptüm seni

canımsın...

böyle güzel sıcak dostlara sahip olmak ne güzel,
birbirinin sevincini kendi sevinci gibi, acısını kendi acısı gibi yaşamak....hepsi pek insanca, muhteşem şeyler
ne güzel şeyler...

sen hele bir doğur allahın izniyle asıl dostlugu o zaman gör şeker allahım saglıkla versin kucagına amin bak beni habersiz bırakma lütfen cnaım oldu mu

arkadaşlar irenbe aral özbal ın hastası var mı aranızda .ben irenbeyi internetteki araştırmalarımdan buldum nasip olursa haziranda tüp bebek yaptıracağız irenbe aral özbala umarım bi aksilik çıkmaz .başka irenbede tüp bebek yaptıran var mı ?beni bilgilendirirseniz sevinirim.

arkadaşlar irenbe aral özbal ın hastası var mı aranızda .ben irenbeyi internetteki araştırmalarımdan buldum nasip olursa haziranda tüp bebek yaptıracağız irenbe aral özbala umarım bi aksilik çıkmaz .başka irenbede tüp bebek yaptıran var mı ?beni bilgilendirirseniz sevinirim.

merhaba ben aral beyin hastasıyım.kistim vardı önce allahın sonra aral beyin sayesinde kurtuldum.ameliyat oldum ve çok çabuk iyileştim.bende şimdi bebek için çalışmalara başlıcam.ama memnun kalıcanı düşünüyorum.aral bey süper bir doktor.onu gördükten sonra başka bir doktora gitmeyi düşünceğini sanmıyorum.çok yoğun biryer özellikle c.tesi günleri bir yarım saat kırk dk falan rahat bekliyorsun ama inan değer.

merhaba ben aral beyin hastasıyım.kistim vardı önce allahın sonra aral beyin sayesinde kurtuldum.ameliyat oldum ve çok çabuk iyileştim.bende şimdi bebek için çalışmalara başlıcam.ama memnun kalıcanı düşünüyorum.aral bey süper bir doktor.onu gördükten sonra başka bir doktora gitmeyi düşünceğini sanmıyorum.çok yoğun biryer özellikle c.tesi günleri bir yarım saat kırk dk falan rahat bekliyorsun ama inan değer.

canım geçmiş olsun ...umarım beklediğin bebeğe en yakın zamanda kavuşursun yüce rabbim bebek özlemiyle yanıp tutuşan herkesi güldürsün ...allah yardımcımız olsun çok zor bi yol bu .tavsiyen için teşekkür ederim.

CNM ASLINDA BEN DAHA NE YAPMAM GERKETGIGINE BILE KARAR VEREMEDIM BU AY TUP BEBEK BASLIYACAKTIK AMA IZMIRDE ADNAN KEKLIK DIYE BI DOKTOR VARMIS COK III DIYORLAR BAKALIM GALIBA BIDE ONU DENEDIKTEN SONRA TUP BEBEGE GECECEM HAYIRLISI ARTIK:uhm:

canım Adnan KEKLİK benim doktorum 8 aylık hamileyim ve 8 aydır ona gidiyorum çokta memnunum kesinlikle öneririm sana. yeşilyurt devlet hastanesinde görevli ve aynı zamanda alsancakta muayehanesi var

X