Tüp Bebek Merkezleri irenbe tüp bebek mekrezinde tedavi görenler

canım Adnan KEKLİK benim doktorum 8 aylık hamileyim ve 8 aydır ona gidiyorum çokta memnunum kesinlikle öneririm sana. yeşilyurt devlet hastanesinde görevli ve aynı zamanda alsancakta muayehanesi var

tşkler canım tavsiyen için adnan keklıkte tedavime basladım aşılama ya karar verdik
ama ben kendimi pek hazır hissetmedigim için biraz ara verdik
yaz sonu allahın izniyle başlıyorum inş.
kesinlikle bende tavsiye edrim çok ii bir doktor kendı branşı olmadıgı halde safra kesemde taş oldugunu ondan ögrendim sagolsuna.s.

Merhaba arkadaşlar!günlerdir internette araştırma yapıp duruyorum.bana gittiğim tüm doktorlar aşılama dedi veo kadar tedirgindimki.ama bu forumda yazılanlar beni çok mutlu etti.aşılama için iyi bi doktor araştırıyordum.ben ege üniversitesine gidiyorum ama tedirginim.yanlış anlaşılamasın alanında iyi olduğunu biliyorum ama bu yazıları okuduktan sonra irenbe olabilir heralde diye düşündüm.acaba irenbede aşılama yaptıran varmı?ücret ne kadardı?cevap verirseniz sevinirim

Merhaba Arkadaşlar.....
İrenbe den Dr.Aral Bey in hastası olan var m aranızda ?????
Nasıl bir doktordur diye merak ediyorum....
Onu çok tavsiye ettiler ve görüşmemiz de çok olumluydu ama bilemiyorum......
Çok zor bir karar........
bana yardımcı olacakbirisi olursa çok sevinirim......

merhaba arkadaşlar,
aranıza yeni katılıyorum,ben ilk tüp bebek denemesini şifa hastanesinde ,erol beyin hastasıydım.ilk denemede tutmadı bu ay tekrar tedaviye başlıyacağım erol bey gitmek konusunda şüphelerim var arkadaşlar.burdaki yazıları takip ediyorum ve irenbe tüp bebek merk.dilek hanım ilgi yazıları okudum nedersiniz arkadaşlar fazla zamanım kalmadı yaşım 40 yaklaştı ve bir an önce hamile kalmalıyım nedersiniz dilek hanıma gideyimmmi benimle bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim allah herkesin gönlüne göre versin:emir_bebek:

Merhaba arkadaşlar!günlerdir internette araştırma yapıp duruyorum.bana gittiğim tüm doktorlar aşılama dedi veo kadar tedirgindimki.ama bu forumda yazılanlar beni çok mutlu etti.aşılama için iyi bi doktor araştırıyordum.ben ege üniversitesine gidiyorum ama tedirginim.yanlış anlaşılamasın alanında iyi olduğunu biliyorum ama bu yazıları okuduktan sonra irenbe olabilir heralde diye düşündüm.acaba irenbede aşılama yaptıran varmı?ücret ne kadardı?cevap verirseniz sevinirim

Irenbede ilk muayane 150 tl, yumurta takibi+asilama 450 TL, gonalf veya muadili deri altina yapilan yumurtlatma igneleri 175-200 arasi, catlatma ignesi 75 Tl civari. Ben 3 defa yaptirdigim icin ii biliyoruma.s Allah yardimciniz olsun

Merhaba adnan beyi tanıtorum bence gidin faydasını göreceksiniz.cok iyi bir doktor.ben 5 aylık hamileyim ona gidiyorum. Cok memnunum ilk bebegimdede ona gidiyordum .aile doktorumuz.

canım Adnan Keklik'ten rendavu aldım bende...hamileyim ilk muayene için..abimin çocuğununu doktoru tavsiye etti..ama hiç sormadım normal doğumdan yana mı diye..sen beş aylık hamileymişsin...normal doğum mu şimdilik..ben sezeryan tercih eden doktor istemiyorum çünkü

canim bende adnan keklik için buna benzer seyler duydum özellikle çok ilgiliymis tedaviden sonra bile arayip sonucu soruyormus bende artik böle ilgili bir doktorla devam etmek isterim çünki gittim heryerde parayi aldiktan sonra isleri bitti ilgileride tabi bakalim çarsambaya randevu aldim hayirlisiyla sen tedavi görüyormusun su anda?

canım ya ahmet beyın muayanesının ve bılgılerını alanılırmıyım telefonunuda mumkunse

Arkadaşlar ben irembe tüp bebek merkezinde tedavi gördüm tüb bebek tedavisi doktorum dilek hanımdı kendisi çok iyi bi doktor hatta doktor demek az sanki kırk yıllık arkadaşınızmış gibi size yakınlık gösteriyor her konuda yardımcı oluyor benim tranferim olalı 12 gün oldu ilk trasferimde tuttu ben dayanamadım 10 günde kan ve idrar tahlili yaptırdım idrar tahlilinde 2 çizgi kan değerimde 37 çıktı doktorumuzu aradık gözün aydın hamilesin dedi yarında kan tahlili yaptırıcam ikizmi tekmi sonucunu alıcaz irenbeyi tavsiye ederim ilgi alaka hoşgörü güleryüz hepsi irembede mevcut alalh tedavi görenlere şimdiden yardımcı olsun inşallah sizde ben gibi mutlu sona ıulaşırsınız

Arkadaşlar ben irembe tüp bebek merkezinde tedavi gördüm tüb bebek tedavisi doktorum dilek hanımdı kendisi çok iyi bi doktor hatta doktor demek az sanki kırk yıllık arkadaşınızmış gibi size yakınlık gösteriyor her konuda yardımcı oluyor benim tranferim olalı 12 gün oldu ilk trasferimde tuttu ben dayanamadım 10 günde kan ve idrar tahlili yaptırdım idrar tahlilinde 2 çizgi kan değerimde 37 çıktı doktorumuzu aradık gözün aydın hamilesin dedi yarında kan tahlili yaptırıcam ikizmi tekmi sonucunu alıcaz irenbeyi tavsiye ederim ilgi alaka hoşgörü güleryüz hepsi irembede mevcut alalh tedavi görenlere şimdiden yardımcı olsun inşallah sizde ben gibi mutlu sona ıulaşırsınız

tebrik ederim, Allah kucağına almayı da nasip etsin.
bende Dilek hnm ile tedaviye devam ettim, aşılama yapıldı. 21 Mayıs test günüm.
umarım pozitif sonuç alırım. alamazsam da yine Dilek hnm ile tüp bebeğe başlayacağım.
kendimi onun yanında çok rahat hissediyorum.bu tedavi sürecinde kendimi iyi hissetmemi sağlıyor.

Arkadaslar merhaba bende Haziran'da İrenbe Ahmet beyle Tup bebeğe baslicaz ins ama hala bı kararsızlık var ege unı mı?yoksa irenbemi diye?iznlerde yeni taasindik onun için cok fazla bilgi sahibi değilim Yardım ederseniz sevinirim

merhaba arkadaşlar,
aranıza yeni katılıyorum,ben ilk tüp bebek denemesini şifa hastanesinde ,erol beyin hastasıydım.ilk denemede tutmadı bu ay tekrar tedaviye başlıyacağım erol bey gitmek konusunda şüphelerim var arkadaşlar.burdaki yazıları takip ediyorum ve irenbe tüp bebek merk.dilek hanım ilgi yazıları okudum nedersiniz arkadaşlar fazla zamanım kalmadı yaşım 40 yaklaştı ve bir an önce hamile kalmalıyım nedersiniz dilek hanıma gideyimmmi benimle bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim allah herkesin gönlüne göre versin:emir_bebek:

merhaba ben 1 egede olmak üzere 3 denememide erol beyle yaptım tamamı negatifdi.4. dememe için irenbe dilek hanıma geldim çok memnun kaldım .dilek hanıma ve ahmet seçkin önoğluna dosyamı gösterdiğimde diğer 3 dememde eksik tedavi uygulandığın bu nedenle gebe kalamadığımı söylediler. erol beyin kıymetli vakti hasta dosyalarını yeteri kadar incelemeye yetmiyor bence ..

Biz bu ay sonu Kent'i düşünüyoruz tüp bebek için ama İrenbe'yi de çok duyuyorum kararsız kaldım.
Doktor ve laboratuar konusunda ikisini de övüyorlar ama fiyat farkı var mı ikisi arasında bilmiyorum..
Kent'te tüp bebek 2500 dolar+ilaçlar dediler, İrenbe'de ne kadar bileniniz var mı?

ahmet zeki ışık mersine de geliyordu. ben oradan biliyorum...gayet bilgili,cana yakın bir doktor...yapılabilecek ne varsa açık açık söylüyor...mersinde olmasını isterdim...

X