Göz Çevresi Bakımı Göz altlarım çok kırışık.Bonie antirides botoks kremi'ni önerir misiniz?

ivy3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2009
4
0
arkadaslar ben foruma yeni üye oldum,umarım dertlerimize çare birlikte buluruz..benim göz altımda inanılmaz derecede kırışıklık,alın kırışıklığım,ve dudak kenarlarında derin çizgilerim var :çok üzgünüm: daha 21 yasındayım ama kırışıklıklar yüzünden 30 gösteriyorum neredeyse senağlama acil kurtulmam lazım lütfen yardımlarınızı bekliyorum ne önerebilirsiniz... ben bonie antirides botoks kremini duydum bir ayda yok ediyormuş ama kullanan varmı bilmiyorum...lütfen kullanan varsa sonuç ne oldu cevaplarınızı bekliyorum:Saruboceq:senağlama

daha 21 yaşındasın. şimdi bu ürünü kullanmaya başlarsan, cildin bu ürüne alışırsa ilerki yaşlarında ne yapacaksın.. doğal yaşlanma sürecine uyacak daha etkili bir krem araman gerekir.
sana nacizane tavsiyelerim şudur:
öncelikle içiyorsan sigarayı bırak.
kapatıcı, pudra ve fondoten kullanma
doğal kremler kullan. bu konuda denenmiş bitkisel tarifleri araştır..
durumu stress yapma. pozitif düşün..
bide lourdes çabuk'un güzellik ve yüz yogası kitabını edinebilirsin..
orada kırışıklık için basit egzersiz tarifleri var
ben annem için aldım memnun kaldı. kitabı elinden düşürmüyor artık.
sevgiler canım.

Son düzenleme:
merhaba ; Ben de bu kremi merak edenlerdenim.Kullanan yok mu????* Lütfen kullananlar buraya yazsın

botoks keremi filan kulanmak için yaşın gerçekten çok genç çok zayıfmısın zayıf insanlarda bu durumlar daha fazla diye düşünüyorum ama dogal şeyler kullanmaya bak arkadaşların dediği gibi

daha 21 yaşındasın. şimdi bu ürünü kullanmaya başlarsan, cildin bu ürüne alışırsa ilerki yaşlarında ne yapacaksın.. doğal yaşlanma sürecine uyacak daha etkili bir krem araman gerekir.
sana nacizane tavsiyelerim şudur:
öncelikle içiyorsan sigarayı bırak.
kapatıcı, pudra ve fondoten kullanma
doğal kremler kullan. bu konuda denenmiş bitkisel tarifleri araştır..
durumu stress yapma. pozitif düşün..
bide lourdes çabuk'un güzellik ve yüz yogası kitabını edinebilirsin..
orada kırışıklık için basit egzersiz tarifleri var
ben annem için aldım memnun kaldı. kitabı elinden düşürmüyor artık.
sevgiler canım.
Hepsine en içten şekilde katılırım. Yüz yogası, oksijen almayı engelleyen makyaj ve bitkisel tarifler. Fakat Bonie isimli ürün ile (sadece kullanıcı olarak bağlantım bulunuyor, satış dağıtım ile hiçbir alakam yok) ilgili yorumun ne yazıkki yanlış olduğunu düşünüyorum oda içindekilerin ne olduğunu içeren tek bir site bulabildiğim için (kaybettim) yetersiz açıklamadan kaynaklıdır.
Bence imkanlar doğrultusunda psikolojiyi derinden etkileyecek dış görsel problemlerde olabildiğince çabuk düzelme için bu ürünlerin çok gerekli olduğunu düşünüyorum. Erkeğim, hafif ünlüyümde ben uzun zamandır kullandığımı söyleyebilirirm çünkü yüz çehresinde sıkılık başta olmak üzere özellikle derin çizgilerin yok olmasında çok etkili buldum. İyi dilekler sizinle olsun. Yaşı merak edenlere 30 olduğunu söyleyebilirim.
Not: Yeni siparişi vermek için ucuz olanını ararken rastgeldim, 100TL'dan fazla vermeyiniz.

Hepsine en içten şekilde katılırım. Yüz yogası, oksijen almayı engelleyen makyaj ve bitkisel tarifler. Fakat Bonie isimli ürün ile (sadece kullanıcı olarak bağlantım bulunuyor, satış dağıtım ile hiçbir alakam yok) ilgili yorumun ne yazıkki yanlış olduğunu düşünüyorum oda içindekilerin ne olduğunu içeren tek bir site bulabildiğim için (kaybettim) yetersiz açıklamadan kaynaklıdır.
Bence imkanlar doğrultusunda psikolojiyi derinden etkileyecek dış görsel problemlerde olabildiğince çabuk düzelme için bu ürünlerin çok gerekli olduğunu düşünüyorum. Erkeğim, hafif ünlüyümde ben uzun zamandır kullandığımı söyleyebilirirm çünkü yüz çehresinde sıkılık başta olmak üzere özellikle derin çizgilerin yok olmasında çok etkili buldum. İyi dilekler sizinle olsun. Yaşı merak edenlere 30 olduğunu söyleyebilirim.
Not: Yeni siparişi vermek için ucuz olanını ararken rastgeldim, 100TL'dan fazla vermeyiniz.
Medikal eczane sitesinden almış olduğum ürün ulaşmadı, benzer içerikli ürünlere göz atmakta fayda var diye düşünüyorum, teşekkür ederim.

X