Hangi bulaşık makinası markasını kullanıyorsunuz ?

Ben de araştırdım ama güvenen de var, kullananlar yorum yazarsa çook mutlu olurumm

evet bir hafta önce samsung 6 programlı makınam geldı isyan edenlerin aksıne ben memnun kaldım çok temız yıkıyor kurutma kapasiteside guzel çok sessiz öncekı makınem beko 3 programlıydı patoz makınesı gıbı çalışıyordu samsung adının hakkını verdi bana göre .....:KK34:

Arçelik kullanıyorum ben,3 programlı :KK31:

Ben de dün çeyizim için arçelik 3 programlı bulaşık makinalarından aldım. Çok fazla programa gerek olmadığını söylediler. İçime sindi açıkçası ama daha kullanmak nasip olmadığı için merak ediyorum. Nasıldır, memnun musun

Ben de dün çeyizim için arçelik 3 programlı bulaşık makinalarından aldım. Çok fazla programa gerek olmadığını söylediler. İçime sindi açıkçası ama daha kullanmak nasip olmadığı için merak ediyorum. Nasıldır, memnun musun

Güle güle kullan :nazar::KK71:
Bende evlenirken çeyizime almıştım dediğin gibi çok programlı almadım gerek yoktu zaten iki kişilik aileyiz diye...Ben memmunum iyi ki Arçelik almışım diyorum ankastre serimle birlikte almıştım topluca o zaman baya uyguna gelmişti...Bulaşıklarım hafif kirli ise ekonomi programı var 50 derece ona ayarlıyorum ,ama yağlı ve baya kirliyse 60 dereceye atıyorum tertemiz çıkarıyor...Tabii tuzunu parlatıcısını eksik etmiyorum,birde ayda bir sirke kullanıyorum makinamın içi mis gibi oluyor canım:KK42::KK15:

Bende evlenirken çeyizime almıştım dediğin gibi çok programlı almadım gerek yoktu zaten iki kişilik aileyiz diye...Ben memmunum iyi ki Arçelik almışım diyorum ankastre serimle birlikte almıştım topluca o zaman baya uyguna gelmişti...Bulaşıklarım hafif kirli ise ekonomi programı var 50 derece ona ayarlıyorum ,ama yağlı ve baya kirliyse 60 dereceye atıyorum tertemiz çıkarıyor...Tabii tuzunu parlatıcısını eksik etmiyorum,birde ayda bir sirke kullanıyorum makinamın içi mis gibi oluyor canım:KK42::KK15:
ben de hepsini arçelik aldım,televizyon fırın hariç :) güveniyorum arçelik e. Çok teşekkürler :KK34:

Beyaz esyaları amcam alacak, arçelikte kuzenım çalışıyo aslında, bende ordan mı alsam, bosch falan dıyo arkadaşım ama gerek var mı ki:KK31:

Beyaz esyaları amcam alacak, arçelikte kuzenım çalışıyo aslında, bende ordan mı alsam, bosch falan dıyo arkadaşım ama gerek var mı ki:KK31:

herkes Bosch diyip duruyor :) etrafımda hiç bosch kullanan yok hep beko arçelik, hiç sorun da yaşamamışlar. Bosch çok kaliteli falan ama çok da şikayet almış :/

vestel..iki kere servis cagrdm filtresi tıkanms ikisnde de benim hatammş:)
birinde antep fstqi cktı dgernde cam kırıgı :)

Bosch kullandim uzun yillar ve makina bir sure sonra bardaklari mahfetti. Gorumcem ve annem de Bosch kullaniyor onlar da ayni dertten muzdarip. Cok sukurki Beyaz esyami degistik, Vestel aldik, son derece memnunun. Hem sessiz, hem sepetleri cok kullanisli, hem A+++, hem şık, hem de Su ve elektrikte cimri, piril piril da yikiyor
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bosch kullanlar var etrafımda servis olayından dolayı baya şikayetçiler,pahalıymış üstelik parça değişimi gibi durumlarda baya bekletiyorlarmış sanırım temini zor oluyormuş :26:

malesef bosch kullanıyorum.Adı gibi boş işte,bir işe yaradığı yok.Param olsa hemen değiştireceğim

herkes Bosch diyip duruyor :) etrafımda hiç bosch kullanan yok hep beko arçelik, hiç sorun da yaşamamışlar. Bosch çok kaliteli falan ama çok da şikayet almış :/

Ben aksine bosch alinca sorun ciktiginda yedek parca servis maliyeti derken daha sorunlu olabilecegini inaniyorum aslinda :26: Arcelik aklima daha cok yatti galiba

:dance:arkadaşlar bulaşık makinası almayı düşünüyorum kiracıyım diye almıyodum ama şimdi gerekiyor ama hangi marka iyidir bilemiyorum bildiğim kadarıyla bardakları şeffaf cam olanları çizenler var kullandıklarınızı veya iyi olanları tavsiye edebilirmisiniz acaba.

şimdiden teşekkürler.

Bosch SMS43D08TR bunu kullanıyorum şöle söyliyeyim gören herkes aa çok güzelmiş diyi veriyo bi kere 4 proğramı var bebek eşyaları için ayrı calıştırma yeri var artı ve en güzel özelliği sepetinin ayarlanabilir olması bu özeelliği kullanınca ne kadar ihtiyaç olduğunu göreceksin bide tabi bosch marka olmasıda ii bi avantaj tavsiye ederim

Arkadaşlar benim ki bosch 4 program sanırım bir avuç para saydım çok kötü yaa alalı daha 3-4 ay oldu eski bosch lar ile yenileri kesinlikle aynı değil dikkat edin ben çok pişmanım içi plastik ve koku yapıyo çelik olmasına çok dikkat edin.
plastik olması ilk kez burada okudum çok da sağlıklısızdır

Arkadaşlar kesinlikle Siemens bosch grubundan birşey almayın biz siemens bulaşık makinesi aldık, aldığımız günden beri bozuk

yıkadığı yerde duruyor. baştan başlatıp duruyoruz serviste anlamıyor
e09 hatası veriyor servislerde hiç birşeyden anlamıyor her geldiklerinde birşeye bahane buluyorlar
yok gideriniz tıkalı, yok kimyasal dökün, makinenin beynine böcek girmiş falan
adamlara bütün apartmanda makineler (arçelik vestel aristonlar) çalışıyorda senin 1500 TL lik makinen mi
çalışmıyor diyoruz. geliyor servis beynini değiştidim diyor ne beyinse makine 3 gün sonra yine aynı

yine servis yine aynı hikayeler

bu arada 500 TL lik aristonu olan komşumuza maskara olduk, arçeliği bıraktığımıza binpişmanız

dahası bunların üstün alman teknolojisinin tirajıkomik ahlaksız sorumsuz 444 leri var

makine zaten aldığımız günden beri her 3 yıkamadan birinde yarım kalıyor e09 hatası veriyor,
arıyoruz 444 ü efendim makineyi resetleyin yeniden başlatın diyolar, bizde bu lanet siemens servisi ve
444 sayesinde aldığımız makine sayesinde her ay en az 50 şer TL fazladan elektrik su parası ödemeye başladık 1 senedir, üstün alman teknolojisi A++ tasarrufu, ne tasarruf ama değil mi

en sonunda bıktık bunlardan 444 ü arayıp derdimizi, anlattık servisi şikayet ettik
ne oldu dersiniz servis geldi önce tamam ücretsiz yapacağım dediği makineye, bizden ne 400 nede 500,
özelliklle tam 444 TL tamir parası istedi.
444 ü arayıp şikayet ettiğimiz için ders verecek bize

444 ü aradık bu ne terbiyesizlik dedik madem 444 TL istiyorsun yazılı döküm ver mahkemeye verecem
sizi diyince biz döküm vermiyoruz diyip aynı servisi bize gönderiyor, servis 444 ücretsiz yapmayın diyor
çekip yapmadan gidiyor, 444 tekilerde servisimiz kabul etmiyor diye yapmıyor diyor. tavuk mu yumurtadan
yumurtamı tavuktan meselesi
koskoca siemens in üstün teknolojik Soytarılığını çekmeyin

yıllarca arçelik kullandık yaygın terbiyeli servislerinden hiçbir sorun yaşamadık dahası her gelip gittiklerinde
özellikle 444 bizi arayıp memnun olup olmadığımızı sorup problemimizi servisin tavırlarını soruyordu.
problem giderilene kadar arıyorlardı.

sonuç siemens e düştük 1,5 senelik (5 yıl garantili) makineyi çöpe atacaz, yada 444 TL haraç vereceğiz,
yada vakit bulsak genel merkezinin yada en büyük showroom unun önünde benzin döküp yakacaz
siemens asla tavsiye. etmem neler çektirmişler yerli üretim en iyi en son ne marka aldın memnunmuş ?

X