Hangi bulaşık makinası markasını kullanıyorsunuz ?

Arkadaşlar benim ki bosch 4 program sanırım bir avuç para saydım çok kötü yaa alalı daha 3-4 ay oldu eski bosch lar ile yenileri kesinlikle aynı değil dikkat edin ben çok pişmanım içi plastik ve koku yapıyo çelik olmasına çok dikkat edin.

benimde bosch,eski modeli 5 programlı
5 senedir kullanıyorum ama maşallah diyim hiç tık demedi
çokta temiz yıkıyor
tavsiye ederimkaydirigubbakcemile5

arçelik 6220 E kullanıyoruzz gayet memnunuz az bulaşık yıkama seçeneğimizde var gerçekten büyük bir rahatlık çokta temiz yıkıyor bardaklarımızda çizik yok çok şükür bunca zamandır.. tabi tuzunu ve jelini eksik etmiyorruz

Canım be ariston 3 programlı kullanıorum fiyatı diğer markalara göre daha uygun ama a sınıfı aldım çok memnunum

Arkadaşlar benim ki bosch 4 program sanırım bir avuç para saydım çok kötü yaa alalı daha 3-4 ay oldu eski bosch lar ile yenileri kesinlikle aynı değil dikkat edin ben çok pişmanım içi plastik ve koku yapıyo çelik olmasına çok dikkat edin.

bu konuda sana katılıyorum bosh önceden kendisi üretimi yaptığı için çok kaliteliydi şimdi şikayetler çok gibi bizim evde bosh var ama çeyizimde arçelik var ve geneli arçelik kullanıyor çevremin çokda sorun yok bardak çizimi onuda sıvı deterjanla olmadığı bazılarında görülmüştür ama hepsinde aynı sonuç vermiyor sanırım

10 yıldır Bosh bulaşık makinesi kullanıyorum..bugün alacak olsam yine Bosh alırım..

bence ariston almada ne alırsan al arkadasım ben kullanıyorum ama atmamak için zor tutuyorum kendımı.temız yıkıyo ama sepetlerı küçük ve kullanıssız bosch al bence yada sıemens sepetler yayla gıbı kocaman

vestel kullanıyorum ama hıc memnun degılım.ablamda bosch var oda pek memnun degıl.galıba cogu marka bardakları cızıyor.ben sıvı deterjan kullandıgım halde cızılıyor yavas yavas bardaklar

bulaşık makinasının tuzu olmazsa bardak-tabaklar çizilir..makineyle alakalı bi durum değil yani a.s

Biz de Sımens 4 programlı aldık. Yeni aldık, getirecekler. Umduğumuz gibi çıkar inşallah ...

bosch ;büyük oğluma hamileydim aldığımızda ,oğlum 17 yaşında ,
makinamdan çoooook memnunum

ßende çeyizime ßeko'nun 2 programlı olanından aldım kullanan varmı arkadaslar ?

ben beko 5 programlı almıştım alalı 3yıl olacak gayet iyi yıkıyo 35de bile temiz çıkıyo ayrıca fazla kirli degilse durulama yapmayada gerekte kalmıyo

senesi dolmadan değiştir canım şikayetini bildir yani senin hakkın var tüketiçi olarak 3_4 ay oldu diyorsun alalı bence git zaman kaybetmeden şikayetini anlat gülüm

konuyu açtığınız için çok teşekkürler. bende ötv ler düşmüşken alayım diyordum ve araştırıyordum.
benim bütün beyaz eşyalarım beko olduğu için bulaşık mak. bekodan alacağım. benim yengemin de beko 10 senedir kullanıyor hiç şikayetci olmadı. fiyat olarakta beko daha uygun bence

X