Hangi bulaşık makinası markasını kullanıyorsunuz ?

bebisim52

Tüm varlığım kızımmm...
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2007
5.054
245
:dance:arkadaşlar bulaşık makinası almayı düşünüyorum kiracıyım diye almıyodum ama şimdi gerekiyor ama hangi marka iyidir bilemiyorum bildiğim kadarıyla bardakları şeffaf cam olanları çizenler var kullandıklarınızı veya iyi olanları tavsiye edebilirmisiniz acaba.

şimdiden teşekkürler.

sımens kullanıyorum ve memnunum. camlar her halukarda zamanla çiziliyor. deterjanla alakalı. sıvı deterjan kullanırsan belki çizilmeler için daha etkili olur

peki kaç programlılar iyi arçelikte sormuştum 1 programlıda iyi demişti satıcı ne fark var ki diğerleriyle sadece fiyat farkı var ama

benimkisi 3 programlı. 35 derece kısa program var.acil olmadıkça tercih etmem çünkü makinede muhakkak yağlı ve kirli bulaşıklar var.. 35 derece daha hafif kirliler için.ve kurutma yapmıyor kısa proram olduğu için. 50 derece ve 65 derece var. ilk sene hep 65 te çalıştırdım çok sıcakta yıkıyordu. sonra 50 ye döndüm.50 derece oldukça ideal , oldukça sıcak ve güzel temizliyor.

vestel kullanıyorum ama hıc memnun degılım.ablamda bosch var oda pek memnun degıl.galıba cogu marka bardakları cızıyor.ben sıvı deterjan kullandıgım halde cızılıyor yavas yavas bardaklar

ben arçelik kullanıyorum
yıkamasından memnunum
10 programlı ama çk gereksiz boşuna fazladan para ödüyorsun

benimde 4 programlı siemens ama cok memnuum tek sorun ki buna da sorun denmez porgramalrın yıkanmaları uzun sürüyor 2.5 saate yakn

yarın sabah gidip bakıcaz bakalım artık sieemens e bakıcam bide bosh a genelde bunları önerdinizya ondan

bosch almanı tavsiye ederim.ben iki senedir kullanıyorum.hiç bir sorunum olmadı hiç bir beyaz eşyamda allahım şükür :)

ben arçelik kullanıyorum iyi ama en kısa yıkama süresi 58 dk.
bazen çabuk çıkması gerektiğinde beklemek zorunda kalıyorum.bence daha kısa süreli de olsa iyi olurdu.kısa program olmasına da bakabilirsin mesela

X