Kız ilk adımı atar mı??

ayyysem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2008
468
3
genel olarak herkesin başına gelen veya gelebilecek olan bir olaydan bahsetmek istiyorum. yeni bir okula yeni bir işe veya yeni bir dershaneye başlıyorsunuz.ve daha önce hiç tanışmadıgınız biri dikkatinizi çekiyor. sizde onun dikkatini çekiyorsunuz.bu bariz belli oluyor.ama günlerce bakışıp bir türlü konuşamıyorsunuz.derkeeen günler sonra ufak bi tebessüm geçiyo aralarında :) yani çocuk erkek olarak ilk adımı atmalı deriz hep...zamanı gelmemiş mi sizce? veya kız sabredemiyorsa:) ne yapmalı neler olabilir anlatın bakalım bayanlar:KK66:

kızı erkegı kalmadı bu işin
temkinli ve akıllı davranıldığı sürece sorun yok bence
yanından geçerken kolay gelsin,sabah servisten inerken günaydın,
ve ya yemakhanede afiyet olsun...bunlar çok küçük ilk adımlardır..

her ne olursa olsun madem her ıkı tarafında bırbırınden etkılenmelerı söz konusu....
Tabıkı erkek ılk adımı atmalı...bence....
Eger ılgısı varsa paşalr gıbı gelır derdını aşkını ilgisini der...
Ona görede ilişki baölamış olur...
Kızlara bence bu tarz seyler yakışmıyor...

ilk adımı atmak demek gidip illaki senden hoşlanıyorum demek değildir
ufak tebessümler bakışmalarda bir adımdır ama ben ilk adımı
erkeğin atmasından yanayım
aşkımdan ölsem gidipte söylemem...
belli etmeye çalışırım anlayamıyorsa eğer kendi kaybeder..

aslında ilk adım olayı bana çok saçma geliyo yani kızda atabilir ilk adımı bunda büyütülecek bişey yok ama ne yazıkki bizim ülkemizde böyle değil ilk adımı atarsan erkekler seni çantada keklik görüyo ağırdan satıyolar kendilerini o yüzden atma bence bekle -tatlicadiarzu-

bende atamam bana göre ters...
madem hoşlanıyo karşı taraf gelsin söylesin adam gibi anlatsın derdini başlarsa başlar....
bana göre değil yani ben aşkımdanda ölsem gidip ilk adımı atamam
yapım değil o yüzden erkeğin ilk adım atması gerektiğini düşünüyorum....doğru olanda bana göre budur...
sende bekle canım çok istiyosa gelsin

aşkta ve sevgide cinsiyet ayımı olmaz bu sevgiyi haykırmaksa özelliklede ilk adımda hiçbirşey öemnli değil dir

bence biraz daha beklemeli kız.
ilk adımı erkek atmalı.benim fikrim bu.

bence kız beklemeli
erkek ilk adımı atsın derim.
kız sabretsin seven erkek zaten dayanamaz
gelir konuşur kızla.

Kız sabır edip beklemeli . Erkeğin ilk adımında biraz naz etmeli:nazar:
Kız evi naz evidir:lepi:

ben bi defa ilk admı atıp reddedilmiştim:)demekkı bakışmalar yalanmış ..bakışlara pek ınancım kalmadı bnim hoşlanan erkek cok uzun sue beklemez gelir konusur...tecrubeyle sabit :)

Atmasina atar neden olmasin, herseyde erkeklerle esit olmaya calisiyoruzda bu konuda neden erkek önde olmali....:nazar:

Lakin bu yapi meselesi biraz, ben askimdan ölsem yapamam, neden niye bilmiyorum ama olmaz, istesemde olmaz....lisede bir sinif arkadasim vardi, kiz bir erkekten hoslansin bunu gidip direkt söyleyebiliyordu hic cekinmeden...ve cogunlukla olumlu tepki aliyordu...benneyaptımki

Bircok erkek aslinda kadinlarin ilk adimi atmasini istiyormus, bir dergide okumustum:kahve:

bence bir bayan asla açılmasın bir erkeğe sonu hüsranla bitebilirsenağlama siz beni yanlış anlamışsınız ben sizi tanımıyorm gibisinden laflar gelebilir:eek:klava:sonunda rezil olmakta var:çok üzgünüm: bence hiç denemeyin,erkekler garip yaratıklar ne istediklerini bilmiyorlar:eek:klava: o açılmadan siz açılmayın:1no2:

kötükedihüsola havlevelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .yahu insan oglu aya çıktı.elektirik bulundu.vs vs.hala biz yok kız baksınmı yok erkek günaydın desin,anlayamıyorum anlamadıgım konu ise ben gerçekten hasta bir insanmıyım kızlar ne olur cevap verin.şimdi birisine karşı hisleriniz yogun ve iki kişi arasında çekim varsa bu gün gibi açıktır o iki kişiyi bırakın 3.kişiler bile ooooooo olurlar.şahsen ben aşık olan insanlara bayılıyorum(mütiş bir enerji)neyse konumuza gelelim bu aşık arkadaşlar git gel git gel olayın şiiiiitiini çıkarırlar yok o iki baktı yok ben süzüldüm o anlamadı.yahu medeni insan konuşur belli eder bu yemek içmek kadar dogal bir aktivite.insanları müneccim olmaya zorlamanın alemi yok.derdin ne ise konuşursun karşıdakide geri zekalı diye tabir ettigimiz bir hastalıgı yoksa durumu anlar.inanın konuşunca yada duyguları belli edince aşagılanmış,biryerinizden bir eksiklik olmuş,yada tiyatro sahnesinde komik duruma düşmüş olmuyorsunuz.reddedilme korkusu yaşamayın lütfen.insanın ne olacagı belli degil malum ölümlü dünya seni seviyorum yada senden hoşlanıyorum demek insanı aşagılara çekmez.fisfisfismedeni toplumları anlamayı geçtim sadece taklit etsek bari:kızgın:

evet ya kız kısmısı nazlı olur naz yapınca degeri artar kişilik önemli degildir,zeka önemli degildir,sadece ve sadece naz evi olmalısın,süzülmelisin,sevip sevmiyor gibi gözükmek yada söylememek(basınç yapabilir sonra)ilk sen bakmıcaksın o bakıcak,kas kas böle bi şarlı vardı yasositosositokasss kass:)konuşmak, bir insanı usandırmaktan daha iyidir.CADIARZU

laelaelaelaelaegerçi bunuda iyi ayarlamak lazım ben bu aralar birisini fena usandırdım kesin kusmuştur

Erkekleri bilirsiniz, yarin birgün ne söyleyecekleri belli olmaz.
Ufak bir kavgada "sen beni ayarttin" diyedebilirler hic cekinmeden.
Bu yüzden kadin akilli olup beklemeli.
Heleki erkegin ilgisini hissetmisse, usulca beklemeli, erkek gercekten hoslandiysa ilk adimi mutlaka atacaktir.

Bazilari uzun süre acilmazlar, buda bana göre kizi "test etmek" gibi birseydir.
Bana ilk adimi atan bir baskasi olsa onada yapardi diye gecirebilirler akillarindan, ki örnekleri cok.

Bekleyin derim..

X