Cilt Bakımı Ürünleri kayısı yağı kullananlar varmı ???

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
L

LayLayLomHop

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi LayLayLomHop
selam ben kayısı yağının nelere faydası oldugunu memnun kalan varmı öğrenmek istiorum bide ne şekilde kullanılıor sürdükten sonra yıkama falan gibi bi durum oluomu acaba

kayısı yağı değil kayısı çekirdeği yağı kullanılır cilt için.nemlendirici olarak temizlenmiş ve nemli cilde uygulanır.ama alırken çok dikkat edin.çünkü kayısı kokusu esanslı yağlar almayın.orjinal olmasına dikkat edin.
çok iyi bi nemlendiricidir cildi güzelleştirir lekelere karşı iyi gelir.tüm vucuda uygulanabilir.şayet cildiniz çok kuruysa susam ve badem yağıyla karıştırıp tüm vücudunuza uygulayabilirsiniz.ama bu tarz yağları duştan sonra nemli cildinize uygulayın birde yağı hafif ılıtırsanız daha rahat emilir cildiniz tarafından..

genelde kırışıklık için kullanıyollar... benim annnem kullanıyor... yıkaman gerekmiyor.. bi süre sonra emiyor zaten...

nilüfer ben kayısı yağı ile balık yağını göz altlarıma kullanıyom çok ii nem veriyo suna dumankayadan duymuştum mucize göz altı karışımı die ama düzenli kullanamıyom

kayısı yağı değil kayısı çekirdeği yağı kullanılır cilt için.nemlendirici olarak temizlenmiş ve nemli cilde uygulanır.ama alırken çok dikkat edin.çünkü kayısı kokusu esanslı yağlar almayın.orjinal olmasına dikkat edin.
çok iyi bi nemlendiricidir cildi güzelleştirir lekelere karşı iyi gelir.tüm vucuda uygulanabilir.şayet cildiniz çok kuruysa susam ve badem yağıyla karıştırıp tüm vücudunuza uygulayabilirsiniz.ama bu tarz yağları duştan sonra nemli cildinize uygulayın birde yağı hafif ılıtırsanız daha rahat emilir cildiniz tarafından..

yaaaaa ama bana bu cilt için dediler kayısı yağı aldım beeen senağlama

iyi araştırın kızlar.benim burda baya iyi bir aktarım var.kesinlikle kayısı yağı değil kayısı çekirdeği yağı diyor.kayısı yağı diye zaten kayısı esanslı bir yağ veriyorlar.her markada orjinal değil.sarı bir kutuda var markasını çıkaramıyorum şimdi ama sarı lacivertli bir kutu.o markayı öneriyor.
yine kendinizde araştırın.benim doktor akrabam maddi durumu çok çok iyi olmasına rağmen kayısı çekirdeği yağı kullanırdı her duştan sonra tüm vücuduna..

ya arkadaşlar ben kayısı yağı aldım gecen gün ama emin olamadım kayısı kokusu hiç yok yatmadan önce temizlediğim yüzüme bi damla kadar sürdüm ii geldi sanki ama emin olamadım
kayısı yağı olup olmadığından.gerçeği nasıl oluyor ki bunun?

evet gerçek olduğunu nasıl anlayabılırız hiç kullanan yokmu?????

X