İstanbul Anadolu Yakasında İyi Bir Tüp Bebek Merkezi Ya da Kadın Doğumcu Arıyorum

kevser2009

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2009
1
0
42
merhaba arkadaşlar uzun süredir yazılanları okuyodum bu sitede üye olmak yeni nasip oldu...ikiyıldır çocuk için uğraşıyorum artık psikolojim bozuluyo yavaş yavaş özellikle şu dr.ne yaptıklarını bilmemeleri beni delirtiyo..anadolu yakasında oturuyorum bu konuda bena önerebileceğiniz tüp bebek merkezi yada kadın doğumcu varmı erkek kadın farketmez artık ...teşekkürler

Açmış olduğunuz bu konu içeriği yönünden "İnfertilite/Kısırlık" Ana Forumundan alınıp "Gebelik" Ana Forumunun "Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz" Alt Forumuna kaydırılmıştır. "Merhaba" olan başlığı yine konu içeriğine göre değiştirilmiştir. İyi paylaşımlar. a.s.

merhaba arkadaşlar uzun süredir yazılanları okuyodum bu sitede üye olmak yeni nasip oldu...ikiyıldır çocuk için uğraşıyorum artık psikolojim bozuluyo yavaş yavaş özellikle şu dr.ne yaptıklarını bilmemeleri beni delirtiyo..anadolu yakasında oturuyorum bu konuda bena önerebileceğiniz tüp bebek merkezi yada kadın doğumcu varmı erkek kadın farketmez artık ...teşekkürler

Ferticenter tüp bebek merkezinden Dr Nuri Delikara'yı öneririm çok bilgili ve ilgili bir doktor
Kesinlikle seni doğru yönlendirir..Randevu alıp ücretsiz bir ön görüşme yapmanı tavsiye ederim..

X