Ne giymeliyim?

sibel17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2009
10
0
31
giyimle ilgilenenlerden yardım istiorum benim bi sevgilim var dışarda 1 yıldır çıkıoruz belki saçma gelcek size ama ilk defa bu sevgililer gününde karşı karşıya gelicez.ilk buluşmada ne giymeliyim ben karar veremiorum.biraz maçodur öle elbise etek filan giymeme karşı.sizce ne giyneliyim yardımızı bekliorum a.s.

Şaka gibi...
1 yıldır msnde yada telefondamı konuştunuz siz...
Ve ilk defa karşılıklı geliceksiniz.
Neyse ben bişi diyemicem istediğini giy arkadaş.

giyimle ilgilenenlerden yardım istiorum benim bi sevgilim var dışarda 1 yıldır çıkıoruz belki saçma gelcek size ama ilk defa bu sevgililer gününde karşı karşıya gelicez.ilk buluşmada ne giymeliyim ben karar veremiorum.biraz maçodur öle elbise etek filan giymeme karşı.sizce ne giyneliyim yardımızı bekliorum a.s.

neden sacma olsunkı bende esımle 1 yıl sadece telefonda goruştum 1 yıl sonra ılkkez taksımde bulusmustuk:asigim:

canım elbiseye eteğe karşıysa geriye bir tek pantolon şansın kalıyor zaten:uhm:

kendi fikrim sevgililer günü içn kumaş pantolon çok ağır olur
şık bir kot pantolon olabilir
kotun üzerine de herşey gider zaten uygun bir bluz olabilir

ama elbise ve etek böyle bir gün için daha güzel durur
elbise altına çizme falan çok moda bu sene

bende anlamadım senin ilişkiyi pek amafisfisfis giyim kısmına yorum yapiyim dedim

bu arada gıyım konusuna gelınce
kot pantolon altına çizme üzerıne beyaz fırfırlı hakım yaka gömlek ve ınce tiriko hırka

Himm ilk izlenimler herzaman cok önemlidirsengözlerimebaksanab.
Öncelikle klasik olmayan birseyler giymeyi tercih edebilirsin,hani bu yeni stil kumas pantolonlar var,kesimleri oldukca güzel,var ise ondan giyebilirsin,üzerine busene daha yaygin olan,kumasa uygun bir renk gömlek,gömlegin üstüne,de kisa kollu hirkalar var(tercih rengin siyah olsun)gayet hos durur..
Hafif bir makyaj yapmani öneririm,saclarinda abartili olmasin.Naturel ve daha SIK görünmek icin hafif dalga uygulayabilirsin...

Eee baska ne diyeyim:)

kusura bakma ama daha görüşmeden kıyafetlerine karışması biraz garip geldi bana neden karşı ki etek veya elbise giymene bence nasıl istiyorsan öyle giyin ister etek ister elbise ister pantalon.....

kusura bakma ama daha görüşmeden kıyafetlerine karışması biraz garip geldi bana neden karşı ki etek veya elbise giymene bence nasıl istiyorsan öyle giyin ister etek ister elbise ister pantalon.....

çok haklısınız daha görüşmeden karışan görüşünce nelere karışır kendimden biliyorum bunu :nazar:
bizler böyleyiz işte kendimizi ezdirmeye bayılırız buna da sevgilim sahipleniyor kıskanıyor deriz :1closedeyes:

daha görmeden karışan biri kim bilir daha neler neler yapar...!!!

ilişkim hakkındaki bu soruları bazen bende soruorum kendime ama oluomuş işte nese peki sevgililer gününde gece dışarı çıkıcaz o gece kot mu daha ii olur kumaş mı bi de ben hayatımda kumaş giymedim :)

aynı durumu 3 yıl öce ben de yaşadım:eek: ve senin gibi çok tereddütte kaldım.

sana tavsiyem; kendini en rahat hissettiğin, en güzel hissettiğin kıyafetini giy.

böylelikle kendine güvenin tam olur. kendine güveninin tam oluğu halinden, tavrından ve gözlerinden çok net okunur. böyle olunca da her kıyafetle çoooooooooook güzel gözükürsün:asigim:a.s.

İlişki kısmı banada ilginç geldi ama sizin bileceğiniz iş tabiki..Şimdi elbiseye,eteğe kızıyorsa pek bi şansınız kalmıyor.Bence kot pantolon,altına çizme üzerinede şık bişey giyerseniz gayet hoş olabilir

aslında ben kotun içinde kendimi çok rahat hissederim hani özel gün ya o yüzden kararsız kaldım ama şimdi kararım kesinleşti tşk ederim hepinize bu arada güz güzeli snn ki de mi böle bi ilişkiydi merak ettim de ??

etek var !etekk var!elbise var!elbise var!....daha görmeden hemen maçoluk yapması biras acaipp ya neyse:)benceee kot üzerinee biras agırr bşy güzel olurrr(gömlek falan..)fazlada kokoş olmamak iyi ilk görüşme içinn..

cnm bnce herzmn nasıl giyniyosan öyle giyin kendini farklı gösterme biz senin nasıl giyinip giyinmediniğin bilemeyiz.
ama bizim fikrimizi soruyosan bu sene trikolar çok moda güsel bi pant. ve üstüne uyumlu bi triko ve kemer çok hoş durabilir...

selam tatlım.yaşından bir çıkarım yaparak zayıf oldugunu düşünüyorum.ayrıca kıyafet açısından dolabınıda bilmedigim için,sadece tahmini bir öneride bulunabilirm.o gün özeldiye çok abartı giyinme günlükte giyinme.oratsını yakalamaya çalış.esmersen fuşya ve pembe tonlerı güzel gidebilir.saçların açıksa yeşil tonları dene açık renkler giy ama siyah kahve gibi yaşına gitmeyecek renkleri seçme..yüz şeklini düşünerek ,buna göre saçlarını ördürebilirsin.bu sene saç örgüleri çok moda(bol bir balık sırtı veya degişik bir örgü stili yaptırabilirsin)ve eminim makyaja ihtiyaç bile duymayacak duru bir güzelligin vardır bunu mahvetme .hafif bir makyaj yap.takıyıda bol kullan sizin yaşınıza hitap eden çok şeker aksesuarlar var güzelligine pırıltı kat.günün rüya gibi geçsin şeker.:dance:

cnm sen kıyafet sormuşsun da herkes kıyafetten önce ilişkini yorumlamış.bizim de öyle oldu tam 1 sene hiç görmedim yani msn le telefonla sürdürdük ve ilk geleceği zaman ben de aynen böyle olmuştum ne giysem makyaj yapsam mı falan filan...
Erkek arkadaşım da sevmez kısa etek ben de bi kot pantolon üzerine de tunik giymiştim gayet de rahattım ve her zamanki gibiydim sen de abartma bence bizim 2 sene oldu, 2 senede pijamalı halimi de saç baş dağınık halimi de gördü hep bakımlı olamam tabikikaydirigubbakcemile3

arkadaş size giyim hakkında bişeyler sormus hemen ilişkısını yargılıyosunuz aklinialirimsmile

X