Ocak 2009'da hamile kalanlar buraya

barby_zennure

minik oglum geldi
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2008
804
2
43
kizlar meraba. Bu sabah testim pozitif cikti. Haftaya doktora gidicem.

Haydi buraya gelin bu yilin birinci ayinda hamile kalanlar bu güzel dönemi paylasmalarla beraber gecirelim. Bekliyorum sizi :ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

a.s

Haydi buraya gelin bu yilin birinci ayinda hamile kalanlar bu güzel dönemi paylasmalarla beraber gecirelim. Bekliyorum sizi :ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

tebrikler alllah tammına erdirin bende dün öğrendim ama ben korkuyorum birincisi düşükdü bu korkutuyor beni.benim en son adet tarihim 23 aralık haftaya perşebe bende gitmeyi düşüüyorum umarım görebilirim.alllah yardımımız olsun.senin ilkmi düşüğün varmı,en son adet tarihin nedir.allah ardımcımız olsun inaaaalh.

a.s

tebrikler alllah tammına erdirin bende dün öğrendim ama ben korkuyorum birincisi düşükdü bu korkutuyor beni.benim en son adet tarihim 23 aralık haftaya perşebe bende gitmeyi düşüüyorum umarım görebilirim.alllah yardımımız olsun.senin ilkmi düşüğün varmı,en son adet tarihin nedir.allah ardımcımız olsun inaaaalh.

canim aynen. Bu benim ikinci hamileligim. ilkinin karnimda 2 aylikken kalbi durmustu. alindi.
ama korkma ikisinin birbiriyle hic alakasi olmaz. her gebelik farkli. üstelik doktorumda demisti cevremdede öyle bunu yasayan hanimlar sonrakinde aynisini pek yasamiyor.Allah bilir tabiii elbette ama rahat ol. hamileligin tadini cikar.
Benim de son adet tarihim 25.Aralikti.

aynıyız ozaman benim 2 gün önce en kan tahlili yapırmadım pazartesi yaptırcam bide çarşamba perşembede doktora gcez.bi görüüyümdeinşaaalah.

canım bişey söylicem ben pazartesi kan tsti yaptıracam sen nezaman yapcan eğere pazartesi yaparsan değerleri karşılaştırmı oluruz bi fikir verir bize.nedersin

slm arkadaşlar:)bende 20 ocakta evde sabah test yaptım ve pozitif çıktı.sonra aynı gün kan tahlili yaptırdım o da pozitif:)dr.4 haftalık hamilesin dedi:)bu benim ilk hamileliğim çok heyecanlıyım.sersem sersem dolanıyom etrafta napçağımı hiç bilmiyom...bir de dün kahverengi koyu bir akıntı geldi biraz.hemen doktoru aradım gebeliğin başında yerleşme döneminde normal dedi.haftaya gel ultrason a bakalım dedi.allahım inşallah herşey yolundadır.yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

bende çok sukur 6+3 gunluk hamıleyım Rabbım yavrularımızı bıze bağişlar İnsallah olmayanlarada nasıp eder ınsallah ama kızlar bende hıç bı değişiklik yok ne mıde bulantısı nede ıdrar falan ama erken herhalde neyse çok sukur hamıleyım ya hepsı olur ınsallah bebışlerızıde doğururuz insallah

Selam kızlar,
benim de son adet tarihi 18 aralık' tı. 12 ocakta hamile olduğumu öğrendim. Bu cumartesi de doktora gideceğiz. Benim de ara sıra olan karın ağrıları dışında o da çok hafif pek bir belirtim yok. İnşaallah bir aksilik yaşamam. Herkesin bebişini sağlıkla kucağına almasını dilerim.

hepinizi tebrik ediyorum kızlar,darısı benim gibi tüm isteyenlerin başına.
benimde ilk gebeliğimde 11 haftalıkken kalbi durmuştu.,inşallah sağ salim gelir meleğim banada.

slm arkadaşlar:)bende 20 ocakta evde sabah test yaptım ve pozitif çıktı.sonra aynı gün kan tahlili yaptırdım o da pozitif:)dr.4 haftalık hamilesin dedi:)bu benim ilk hamileliğim çok heyecanlıyım.sersem sersem dolanıyom etrafta napçağımı hiç bilmiyom...bir de dün kahverengi koyu bir akıntı geldi biraz.hemen doktoru aradım gebeliğin başında yerleşme döneminde normal dedi.haftaya gel ultrason a bakalım dedi.allahım inşallah herşey yolundadır.yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

kizlar hepinize tebrikler. insallah bebislerimizi saglikla kucagimizada aliriz .amiiinn.
canim 4 haftalikken yerlesme olmazki. sen doktora bi görün ama normalde olabilir. doktor öyle diyorsa.

bende çok sukur 6+3 gunluk hamıleyım Rabbım yavrularımızı bıze bağişlar İnsallah olmayanlarada nasıp eder ınsallah ama kızlar bende hıç bı değişiklik yok ne mıde bulantısı nede ıdrar falan ama erken herhalde neyse çok sukur hamıleyım ya hepsı olur ınsallah bebışlerızıde doğururuz insallah

insallah canim saglikli olsunlarda.. belirti olucak diye bisey yokki illa. bendede belirti yok yorgunlluk disinda:nazar:

canım bişey söylicem ben pazartesi kan tsti yaptıracam sen nezaman yapcan eğere pazartesi yaparsan değerleri karşılaştırmı oluruz bi fikir verir bize.nedersin

canim benim randevüm saliya. bakalim nasip kismet bizim doktor idrar testi yapiyor buralarda kan testi cok yaygin degil ama bilmiyorum. aslinda 6. hafta bebisin kalbi görülüyor. o zamanimi beklesek erkenmi gitsek bilmiyorum yani bende:bbo:

Merhaba hepinize hayırlı gebelikler inşallah. bende 5+2 günlük hamileyim. 2 kere kan testi yaptırdım 1 kere idrar:)) Bende de senin gibi hiç bir belirti yok midem de bulanmıyor başımda dönmüyor. Acaba olmayacak mı diye korkuyorum. Hafta içi randevum var. ultrasonla bakılacak ilk kez.
Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder inşallah...:nazar:

negüzel kizlar insallah saglikla kucagimizada aliriz.Allah tüm isteyenlerede nasip etsin. :emir_bebek:
kizlar benim de belirtim filan yok yalnizca rahimde bi degisiklikler var sanki kaziniyo yada rahim duvarim kabarmis gibi geliyo bana sizdede öyle oluyomu acaba

arkadaşlar öncelikle hepinizi tebrik ederim Allah sağlıcakla bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah
ama ufak bir hatırlatma sakın bulantım yok falan die düşünmeyin benim 8.haftanın sonuna kadar hiç bir şey yoktu iki kilo aldım sonra bulantılarım başladıki ne başlamak 14.haftadayım hala bitmedi sanki hiç geçmeyecek neyse bebişler sağlıklı olsun biz dayanırız dimi hepinize sağlıklı hamilelikler

mrb. arkadaşlar bende bu aksam test yaptım ve sonucum pozitif çıktı. pazarteside kanda baktıracağım insallah ordada sonuçlarım güzel çıkar.benimkisi tüp bebek insallah devam ederde burdan hamişliklerimizi anlatmaya devam ederiz

X